reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bry Babeczki. :-)

Tasha, trochę to zmienia postać rzeczy. Myślę, że te "rotawirusy", to może być coś innego - bardziej, jak Koli, podejrzewałabym candidę. Jeszcze tylko, co mogę doradzić, jak będziesz szczepić malutką - pamiętaj o odstępach między szczepieniami. To dość ważne.
Koli, nie, jeszcze nie, ale jak bym była w ciąży, nie ubolewałabym. Co do płci - wolałabym dziewczynkę, ale dziecko to dziecko. Co będzie, to biorę. ;-) Na razie siebie obserwuję, łykam wit.b i c, bo i tak muszę, więc tyle do przodu. Na dietę typowo zakwaszającą się nie piszę, bo to za zdrowe nie jest, ale pomyślę kiedyś.
Truskafffka, Nullka, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mama, co tam za soczek produkujesz? Ja kupiłam w tym roku sokowirówkę i muszę przyznać, że baaaardzo jestem zadowolona. :tak: Ty to jesteś taki struś pędziwiatr. ;-) Ja się dopiero rozkręcam dzisiaj, ale już coś tam zrobiłam. Co do koleżanki - widocznie jeszcze wszystkich w domu nie miała. :-)
 
reklama
Kamea, dasz radę to wszystko ogarnąć i wkrótce i Ty będziesz nosić pod serduszkiem malutkie serduszko. :-) Ładne rzeczy tworzysz. :tak: Zawsze chciałam szydełkować, ale nie potrafię i nie ma kto mnie uczyć.
 
Hello!

Dziewczyny, kciuki za Wasze wizyty, czekam na same dobre newsy!

Truskafffka, będę dziś napawać się zwycięstwem! :-) Potwierdzi się planowanie płci, małe znaczenie odstępu od owulki i teoria nuba więc szczytne zadanie przed Tobą :-D

Koliber, akurat picie soku z cytryny to wybitnie podnosi pH :-) Te badania należy robić między 2 a 5 dc ale najlepiej w 2-3 dc. B-Complex łykany przez M nie sprzyja poczęciu dziewczynki ale podnosi płodność i poprawia parametry żołnierzyków. Przy okazji natrafiłam na informację, że Olive Leaf Extract łykany przez M (2 łyżeczki ale znalazłam też tabletkowy, choćby firmy NOW) zwiększa proporcje plemników X:Y do 5:2. Też lubiłam zawsze wszystko przesolone i pewnie dlatego pierwszego mam synka :-D
 
Kamea
witaj i spokojnie--> wszystko ogarniesz i tak jak nas dopadnie Cię ---> uzależnienie hahahahaaa :)


Macy
ja mam wyciskacz do soku tak elektryczny -przykładam owoc ,sie kręci i wyciska ;))
a soczek z grapefruita,pomarańczka i kiwi :))

Ann
soczek raz;))
bardzo proszę --> podano.



ide pranie rozwiesić bo się wyprało ..to wczorajsze poskładałam ..jak kumpela przyjdzie to Ją z zadyszką przywitam :-D
 
macy szydełkowanie to prosta sprawa. Też nie miał mnie kto nauczyć. Tzn. moja mama potrafi, ale ona to głównie serwetki wszelkiej maści dziergała. Uczyłam się sama z netu i wpadłam w uzależneinie ;) Jak sobie chociaż trochę w ciągu dnia nie podziergam to normalnie chora jestem ;) Teraz złapałam za druty i robię pierwszą w swoim życiu czapę na drutach. Aż jestem ciekawa efektu ;)

mama właśnie uświadomiłaś mi, że tez mam taką wyciskarkę w domu i jeszcze ani razu jej nie użyłam :baffled: Najwyższy czas to zmienić ;-)
 
Kamea
widzisz jak dobrze być z nami ;)) to i remanent w sprzętach zrobisz ;))
duś owoce duś :)
ja dzieciom robić 3 razy w tygodniu taki soczek z 1 grapefruita,1 cytryny
dodaję to do połowy szklanki wody z miodem i wypijają :)
już w tamtym roku tak robiłam i mi w ogóle nie chorowały :)



no..pranie schnie na tarasie a ja łapię oddech
 
Kamea, pochwalisz się później efektem? Ja serwetki robiłam kiedyś, ale nie na szydełku. Może też z neta się czegoś nauczę.
 
Mama
Dziekuje za soczek:)

Koli
To Twój Em z ta oliwa to ma nosa:)

Piranha
Mój lyka omega 3 a to chyba sprzyja chlopakom? Chyba przed starankami będę podawac mu salate z sosem z oliwy z oliwek-hahaha i tak dzien w dzien do owulki. :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Kamea
Ja poszlam na żywioł i zaczelam staranka od pierwszego cyklu ale się nie udalo. Teraz będzie 2 cykl i zobaczymy co z tego wyjdzie. Wczesniej żadnej diety nie stosowalam, jedyne co, to od maja nie jadam śniadań a jeśli już to jem kolo poludnia
 
reklama
Jestem po wizycie :-) Dziś była zwykła wizyta ginekologiczna z krótkim USG i moja dzidzia ma 5,20 cm i widziałam rączki :) USG z przeziernością karkową mam 19.11 juz na lepszym sprzęcie więc nie mogę sie doczekac żeby wiedziec czy dzidzia zdrowa.

Oczywiscie w necie wyczytałam ze na tym etapie powinno dziecko miec ok 6cm i juz do lekarza mówie czy oby nie za małe jest???? Lekarz powiedział niech pani już przestanie sobie wymyslac bo wszystko jest ok - od samego początku moje dziecko jest mniejsze o 4-5 dni i teraz też wychodziło że wg OM jest 12t1d a wg USG dziś 11t3d

Ja sie śmieje i mówie tak Panie doktorze ja sobie wymysliłam już - po prostu to jest dziewczynka dlatego drobniejsze i mniejsze ;-) Potem mówie żarcik taki ;-):-D
W ogóle dzisiaj się pośmialismy troche z lekarzem - taka luźna atmosfera ;-)

Mam pytanko do Was jakie witaminy łykacie/łykałyście w II trymestrze ciązy. Ja mam odstawic folik i łykac witaminy - lekarz polecił mi Materne DHA . Zapytałam czy musi to byc Materna?? A on powiedział że nie ale zeby lek był z DHA

truskafffko juz nie moge doczeka sie wieści od Ciebie :-) I bedzie babeczka zobaczysz - czuje to w kosciach ;-)

Kamea chyba nie miałam okazji sie z Toba przywitac ;-) Witaj w tym ciepłym gronie :tak:
 
Do góry