reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzien dobry....:-)

....ja juz wstalam, wpadam do was z kawusia a tu jeszcze wszsytkie spia???? Pobudka dziewczynki ;-)

Piranha 5 -tego bedzie wszystko ok. Zycze tego z calego serca dla Krzysia

Patrysia chlopcy pewnie juz wstali, sniadanko dostali a ty gdzie jestes z kakaoo??

Mama wstawaj.... kawa zaraz wystygnie

Natusia co sie z toba dzieje??? Gdzie ty jestes???

Daria czy ty nadal jestes w PL?

Tasha kawusie podaje, mam nadzieje ze nocka minela dobrze. Czyzby Soni zabek jakis sie juz przebijal???

Axari wracaj!!!!
Ewcik my jestesmy super babeczki i damy rade, zapamietaj to sobie:tak:

Kate czas na odpoczynek. Maly relaksik przy kawce, zapraszam....dlugo nie moge czekac bo ostygnie.

Czarodziejka wiesz....ja to bym wypila twoja kawusie, no wiem ze ty zabiegana, zalatana, no ale jak znajdziesz czas to ja chetnie sie poczestuje

Truskaffka, Czarna, Andziak, MissBella poglaskac brzuszki prosze,

Nullka a gdzie ty zniklas???? Co tam u ciebie???

Tusia, Magda, Agagsm, Marzycielka wielki buziak dla was

Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Axari, Ewcik, Kate, Czarodziejka, Kinga, MissBella, Martika, Truskaffka, Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka,MIsia, Agagsm, Magda UK, Marzycielka, Ann, Macy, Kilober i inne dziewczyny milego dzionka
 
reklama
witam i ja przy herbatce;P bo kawki nie pijam wcale:)
Andziak: no to szybkiego porodu:)
Ann: trzymam kciuki, że się udało! ja chyba jak zobaczę ciemniejące kreski na owulacyjnym to sobie wolne w pracy wezmę i m. też - może wtedy się uda;) hehe
Truskaffka: 3kg to prawie nic- a ty ślicznie wyglądasz, więc nie narzekaj:)
MissBellla: pakuj torbę - niech czeka i nic się nie bój - ja to sobie mówiłam przed pierwszym porodem tak - tyle kobiet przede mną urodziło i dało radę to i ja dam - a jak rodziłam to mówiła, że ja teraz ni chce rodzić - a moja położna - tak, tak wszystkie tak mówicie jak przychodzi rodzić:)
czarna: jedz jedz - ciąża to jedyny czas, gdy uchodzi bez wyrzutów sumienia;) no i oby mdłości nie męczyły! a twój m. na pewno się cieszy - tylko nie okazuje tego:)
macy, kate: ja też czuję się codziennie zmęczona - przesilenie jak nic.
kasia: ja poproszę to czekoladowe ciasto, którym częstowałaś:)

miłego dnia
 
Agagsm slonce mowisz i masz....zaraz zapakuje, zabukuje DHL a ty czekaj, A ty kawusi nie pijesz??? OK, w takim razie zawsze bede cie czestowala herbatka. Jak coreczka???
 
dzien doberek:)
aaaaaaaaa to o te kasztanki chodzi mniam mniam :D:D oj lubie je bardzo,ale mi chcicy narobilyscie, chyba wlece dzis do polskiego sklepu obadac czy je maja:-)

Piranha
a mnie kurcze cos martwi ta stala temperatura:/ w ogole nakrecam sie na ciaze a wiem,ze to nie dobrze bo pozniej sa jakies dziwne blokady psychiczne- hehe takze najlepiej zaliczyc wpadke:D

Macy,Kate, Aga
oj i mnie tez dopadlo przesilenie. jeszcze zima sie nie zaczela a ja juz chce wiosne
 
Ostatnia edycja:
a89606b7000627f145bfcfa0

Witam wtorkowo-kawkowo
 
witam babeczki!!!

Kasiu - serce Ty moje, ja też z kawką się przysiadam:-), Sonikowi ząbki jeszcze nie idą, spała całą noc, dopiero o 5 rano pobudka i butla:-)

Miss - przyślij mi swój tel na PW a ja zaraz odeślę Ci sms swój nr, bo nie wiem jak przesyłać wiadomości na PW:zawstydzona/y:, wiem, wstyd i hańba:sorry2:, zaglądam codziennie na bb, więc na pewno powiadomię o urodzinach Kornelki:-), a masz już wszystko dla małej???

Andziak - to lada moment powitasz Jędrusia:-), wszystko już przygotowane???

Pirania - jak dziś dzieciaczki, robią za kawkę???:-)

pozdrowionka for all:-)
 
Koliber, pojęcia nie mam czemu gin zalecił akurat takie badania, do badania rezerwy jajnikowej służy oznaczenie FSH około 3 dnia cyklu, podobnie z oceną stosunku LH:FSH. W okolicy 20 dc (w przypadku np. gdy owulka była w 14 dc a FL trwa 12 dni) ocenia się progesteron, można z jego wartości stwierdzić czy doszło do owulacji i czy ciałko żółte pracuje z odpowiednią wydajnością. Bladego pojęcia nie mam co ma wskazać LH i FSH w 20 dc, estradiol w 6-8 dpo po powinien wynosić >=100 pg/ml. W każdym razie wielkie kciuki za wyniki! :-)

Tasha, ano na razie Krzysiu robi za 2 kawy :-D Ależ aniołeczek z Twojej Sonii, grzeczniutka i pięknie śpi a do tego prześliczna, czego chcieć więcej :-D Kaja też by lepiej spała gdyby nie krzysiowe decybele ;-) U mnie to zgrubienie na bliźnie jest bardzo wyczuwalne a biorąc pod uwagę, że CC miałam wcześniej jak Ty to zapewne to bliznowiec :-(

Ann, ano zaraz po 8 listopada będę się obżerać tymi pysznościami :-) A wykres jest jak najbardziej w porządku, dziewczyny które mają góry i doliny to zazwyczaj mają czuły ośrodek termoregulacji ...moje wykresy też były zazwyczaj takie bardziej ...delikatne :-)

edit: wskazówka kawomierza doszła do 5 kaw.
 
Ostatnia edycja:
wszystko jest oprocz łóżeczka. Sama tego nie zrobię a mąż ma jeszcze czas. A żeby je wstawić to musi najpierw powynosic stare łóżka chłopców.Imię też do końca nie uzgodnione.ale ja już sie do Jędrusia nauczyłam.
 
reklama
MissBella, nic się nie bój. Pytałam o szkołę rodzenia, bo czasami czegoś uczą. Ja chodziłam, ale jak przyszłam na porodówkę, to byłam przerażona. Bardzo kojąco działał na mnie mój mąż i dobrze jest mieć kogoś przy sobie - męża czy mamę. Oddychania możesz nauczyć się sama. Jak zaczyna się skurcz, oddychasz głęboko, a potem im gorzej, tym krótsze oddechy. Zresztą, niezależnie od tego jakbyś oddychała, najważniejsze, żebyś nie skupiała się na bólu, a na oddechu. I jakoś pójdzie. Myśl pozytywnie. Na końcu czeka taka maleńka, pachnąca nagroda. :-D
Andziak, 2 cm to już nieźle jak na początek. Jak dojedziesz na porodówkę, będzie 10. ;-)
Ann29, znajdziesz jakieś odpowiednie butki na pewno. U nas też dzisiaj przymroziło. Pierwszy raz.
Truskafffka, ja też z tych niskopiennych, więc rozumiem Twój ból. Ja mam 163 cm i jak wchodziłam na wagę u położnej, to zawsze słyszałam, że mało i mało. A potem jak weszłam po dłuższej przerwie, to stwierdziła, że baaardzo dużo przybrałam. Pod koniec pierwszej ciąży czułam się jak balonik.
Piranha, ja pieczone kasztany jadłam po raz pierwszy w zeszłym roku i uwielbiam! A te Twoje kasztanki też smakowicie wyglądają. :tak:
Agagsm, na chorobowe pójdziesz czy weźmiesz dzień urlopu na żądanie?
 
Do góry