reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
U nas tez się strasznie ochłodziło i w koncu wybrałam się po buty zimowe dla malego. Totalna masakra,chyba wszyscy chłopcy w okolicy nosza ten sam rozmiar, bo tylko naszego rozm brakowalo na polkach:( w ogole jakas niekompetentna baba była na stoisku.prosze ja,żeby mi pomogla wyszukac a ta przyniosła mi z zaplecza butki dla dziewczynki…. Normalnie rynce opadaja. Cale szczescie mamy ocieplane butki jesienne,wiec tragedii nie ma. Mam nadzieje,ze do pt uda mi się cos kupic konkretnego.
Poza tym to dzis Pol dnia meczy mnie bol lewego jajnika, macicy?jakby klocie :/

Tasha
Ohh ja tez nie lubie zimy,brrr:/ Poza tym jakas komedia bo za nim przeprowadzilam sie do de to zimy tu byly dosc lajtowe a od 3 lat mrozy, cuda, wianki?
Poki co się staramy,zobaczymy co z tego wyjdzie.

Mama
melduje sie i ja:)

Aga
No jakby co to nie będę rozpaczac, co ma być to będzie:)

Kinga
Powodzenia:*

MissBella
Nic się nie boj,a o bol przejdzie z chwila w,ktorej wezmiesz w ramiona swoja córeczkę. Gdyby to była jakas masakra to kobiety kończyłyby swoja przygode z macierzynstwem na 1 dziecku a jak widzisz wcale tak nie jest. ja mimo 17h na porodowce i tego calego zmeczenia gdy tylko położyli mi Olusia na piersi dostalam takiego powera,ze gory mogłam przenosic, z wrazenia kolejna noc nie mogłam usnąć.

Truskaffka, Czarna
Ja jeszcze nie jestem w ciazy a futruje jak futrowiec.

Andziak
No to kawal chlopa:) odpoczywaj ile wlezie. Może skurczybyk specjalnie Cie tak zbadal,żeby ryszyc z porodem?
 
Ann, ja z cztery pięć dni po owulacji też miałam takie kłucie, ciągnięcie w jajniku tym samym, z którego miałam owulacje i później w terminie miesiączki wyszedł test pozytywny, także może się udało, trzymam kciuki :) Dobrej nocki wszystkim
 
Dobry wieczor

kate witaj, och te przesilenie jesienne....zaraz podam ci pyszna kawusie + dobre czekoladowe ciacho i bedzie lepiej :-)

tasha jaka sliczniutka jest ta twoja Sonia, buziaczek dla niej :-)

mama kolorowych snow:-)

ann moje &&&&& trzymam mocno, uda sie:-)


czarna " nie dziekuje" ;-)

andziak i missbella dziewczyny jestescie wielkie i dacie rade, a my tutaj wspolnie bedziemy zaciskaly &&&&&
 
Ostatnia edycja:
Maggi
ooo Twoj post wzbudzil we mnie nadzieje na maly cud:)


aaa przypomnialo mi sie, umowilam dzis synka do urologa (na 6.11) i bede molestowac doktorka o masc. Piranha a Wy kiedy macie wizyte? 5 czy tez 6.11? mam nadzieje,ze obie wizyty zakoncza sie sukcesem:*
 
Rybcia szaleje a mi buźka się cieszy:-p

Pirania byle do 5go :-) i od razu na pocztę możesz się wybrać, chyba że wolisz zaczekać do 8go i za jednym zamachem zrobić dwie paczki hahahahahaha
Mama ojjj szaleje moje kochane stworzonko :) wymasowane nóżki, a może i inne części ...hmmm yyyy :cool2:
Macy no generalnie 3 kilo nie dużo...ale przy moim 156cm...każde kilo więcej to jednak ciężar :p ze mnie szybciej robi się kulka, bo jestem bliżej ziemi i grawitacja bardziej przyciąga haha
Kate...nie mówię ile dodatkowych kg było u mnie przed ciążą hihi
odpoczywaj Słońce
Marzycielka hahaha oczy kota ze shreka synuś zrobił? ojjj te bąble kochane, wiedzą doskonale jak maślane oczka na nas działają:-D:tak:
MissBella to pakuj torbę i czekamy spokojnie na Kornelkę :)
Andziak to nam funduje emocje Jędruś :)

ale super, dwa nowe kochane szkrabiki będą niebawem na świecie

Ann niech tempka już w niebiosach zostanie :-)

Dobrej Nocki :D
 
Ann, wizyta z Krzysiem jest 5-tego :-)

Czarodziejko, Ty jutro zdaje się masz wizytę z synkiem u tego urologa?

Truskafffka, hehehe, w podskokach radości pobiegnę wtedy 5-tego na pocztę a ślinka będzie mi kapać na myśl o tych kasztankach, które mi wyślesz 8-ego, mniam, mniam, już nie mogę się ich doczekać ...może podać Ci już adresik by zdążyły do piątku dotrzeć hehehe? :-p

Dobrej nocki babeczki!
 
reklama
Hello!

Ann, chodzi o takie czekoladki :-D:

45f2fbf6f6db0557d0687edf06991269b3d86c9c.jpg


Kasztanów jadalnych nigdy nie jadłam choć ciekawa jestem strasznie jak smakują :-) Ale śliczne schodki na Twoim wykresie :-)

Miłego dzionka dla wszystkich!
 
Do góry