reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzien dobry dziewczyny:)

Marzycielka
jak dzis z ph??
moje ph bez starania jest mega wysokie:( wczoraj wieczorem po sylku zeszlo na 5-5,3. chyba czas odrobic lekcje i wzbogacic diete w naturalne zakwaszacze. zwariuje jak bedzie wysokie a tu wypadnie na przytulanki

Pirania
kupilam ten cytronian wapnia -500mg wystarczy?

Magda uk
hehe ja tez z tych co musza pomacac a jakos tego evo jeszcze nie bylo okazji :(
jak mlody mial 7 mies i szukalam nowej spacerowki napalilam sie w necie na maxi cosi loola. pomyslalam, ze jak kupie spacerowke to majac drugie dziecko dokupi sie tylko gondole i bedzie si. Niestety jak poszlam zobaczyc go na "zywo" to w prowadzeniu tragedia :(
a powiedz mi prosze z Twojego doswiadczenia co w mutsy jest fajniejsze niz w teutoni? serio pytam bo mi wizualnie bardziej podoba sie mutsy ale tez zalezy mi na amortyzacji (skoro mowisz, ze wg ciebie mutsy ma lepsza niz teutonia to chyba jeszcze raz musze oblukac w sklepie:tak:)
ogolnie jakby co to bede potrzebowac lekkiego wozka ale takowy niestety ciezko znalezc:((((
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heloł!

Ann, czyli jeszcze raczej przed owulką, tempka spada to może już tuż tuż :-) 500 mg starczy, resztę wapnia dostarczaj w diecie. A żurawinę łykasz?

Ewcik, śliczny wykresik! &&&&&&&&&&&&&&

Kinga, a jednak chyba była spóźniona owulka? Kurka, miałam Ci napisać przedwczoraj żebyście zadziałali bo ten spadek wygląda obiecująco ale przez ten ból zęba przez cały dzień wyleciało mi to z głowy :-(, podziałaliście w tamtym rejonie? :-)

Kate, dziś jest na razie bez bólu, dzięki kochana!

Kasiu, czekamy z utęsknieniem! :-) Straciłam link do Twojego wykresiku :-(

Miłego dzionka!
 
Piranha chciałam cię tak szybko "dorwać" z małym pytankiem, mogłabyś zobaczyć takie żele: Feminum i Feminum aktiv czy się nadają?

Oczywiście jak będziesz miała chwilkę:-)Pozdrawiam
Fajnie że u was dziewczyny wszystko dobrze.Mama spełnia się w pracy... suuper. Patrysia a Marcelek prze, przecudny nic dziwnego że Bozia daje ci chłopców jak to takie przystojniaki:-)
I mam nadzieję ze jak utworzycie ten zamknięty to Piranha dalej będziesz nas ratowała tutaj:-)
Miłego dnia źyczę.
 
Ostatnia edycja:
Pirania
zurawiny nie lykam ale zakupie:) w ogole wlasnie mierzylam ph- trzymalam pasek dluzej i wyszlo miedzy 4,7 a 5 (na opakowaniu pisali,zeby trzymac pasek w srodowisku az do czasu gdy kolor nie przestanie sie zmieniac -od 1-15 min,wiec tym razem potrzymalam go w srodku jakies 8 min i widac roznice-ufff moze nie jest ze mna tak zle
 
Koliber, kochana, no właśnie miałam Ci napisać że warto powtórzyć bo ktoś mógł popełnić błąd, tak wysokie FSH w wieku 35 lat to raczej rzadkość (choć się zdarza, znalazłam post kobiety, która w wieku 35 lat miała wartość aż 22,94 mIU/ml). Będę kochana trzymać z całych sił kciuki by był to błąd ...źle się czułam psując Ci wczoraj humor :-(
 
Agulek, warto spróbować z tym żelem, ma fajne pH i podobno nie jest plemnikobójczy :tak: Ja się stąd nie ruszam :-D

Kinga, widziałam, wykres na razie wygląda tak jakby w okolicy 30 dc była owulka, pik LH byłby wówczas w 28-29 dc a w 30 dc mógł być już test negatywny. Tak jeszcze się zastanawiam nad Twoim wykresem, a w 27-29 dc też szyjka była zamknięta czy nie sprawdzałaś? Bo jeśli nie sprawdzałaś to mogło być tak że w 30 dc już się powoli zamykała i obniżała poowulacyjnie (skoro była wyżej i bardziej otwarta jak w 26 dc). Kolejne dni to zweryfikują :-)

Koliber
, daj koniecznie znać co powiedział gin, trzymam kochana kciuki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczyny.

ja dopiero teraz bo bylam z malym u lekarza. w nocy dostal takiego ataku kaszlu ze az sie dusil :-(
normalnie tak ryczalam, pierwszy raz cos takiego mial.
juz jestesmy powizycie i lekarz stwierdzil ze to jakis wirus, ktory wlasnie objawia sie takimi atakami kaszlu w nocy.
kazal duzo pic, odpoczywac i podawac 3x dziennie paracetamol.

Bardzo dziekuje za doping :-)
niestety wczoraj moj M polegl bo tez go dopadlo jakies przeziebienie, ale stwierdzil ze nadrobimy dzisiaj :-D

Ann plemniki jak najbardziej podwyzszaja pH. czasami szybko udaje sie obnizyc ale niekiedy trzeba sie dluzej pomeczyc, tak jak ja teraz ;-)
sprawdzalam rano i nadal jest niskie. zobaczymy jak bedzie po starankach ;-)

Magda dziekuje :-************** lezka w oku sie pojawila po przeczytaniu tak milych slow skierowanych do mnie :tak:

Kasia przyznaj sie nam tutaj co robilas w nocy skoro zaspalas :-D

Kinga w takim razie moze jeszcze nic straconego:-) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Natusia jak synek sie czuje i jak twoja tempka dzisiaj?
 
Do góry