reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Marzycielka, spróbuj naturalnych metod - miód akacjowy do letniej owocowej herbaty (nie gorącej, bo miód traci swoje właściwości lecznicze) albo syrop z cebuli. Dobry też jest syrop z babki lancetowatej.
Patrysiak, śliczna córeczka.
 
reklama
dzięki, no niezłe są, ciągle spadają:-) a jak Ty się kochana czujesz, pamietam, ze w przyszłym tygodniu masz chyba wizytę?
:) dziękuję, ja czuję się dobrze, a nawet super:-D i potwierdza się znana reguła że II trymestr jest najprzyjemniejszy, nie mam praktycznie żadnych dolegliwości uciążliwych. Nie czuję się -jeszcze :p- ciężko, czasem zgaga się przyplącze, ale do przeżycia. Rybcia zaczyna się fajnie ruszać, co jest najfajniejsze:-)
i tak, w przyszłą środę mam wizytę:-)
 
Truskawko z przyjemnością czytam Twoje posty. Bije z nich bardzo pozytywna energia. Ty jesteś tą, która potwierdza regułę, że w ciąży się promienieje. Super!:-) Ja jakoś w tej ciąży nie mogę tego o sobie powiedzieć:baffled:


Patrysiak
fajnie, że napisałaś i pokazałaś nam swoją królewnę. Jest śliczna, a te paputki po prostu powalające:-) Mam nadzieję, że Ty dobrze się czujesz i ogarniasz wszystko bez problemów;-):happy: No i super się czyta, kiedy piszesz o swoich synkach, jak czynnie biorą udział w opiece nad Ewelinką. Zuch chłopaki!:-)


Marzycielko
trzeba być dobrej myśli. Trzymam kciuki za Ciebie i synka:happy:

Patrysiu dobrze, że Dominiś ma się już lepiej. No i super, że Marcelkowi tak spodobał się spacerek. Korzystajcie z pogody póki się da!:-)
 
hejka babeczki :))

ja na szybko bo wychodze z Domisiem na szczepienie ..


mam kredyta ;)))))))
warunki dobre ,rata sympatyczne ..
pani z banku ma do naszego salonu 10 min więc powiedziała,że jak otworzę to mam przynieść namiary i Ona z koleżankami będa przychodzić :)))


Patrysiak
cudna Ewelinka ;)))))


Fikusowo
ja się na fotki nie załapałam ,ale jak widze z opisów śliczne były ;))


Natusia
buźka :):**



ściskam wszystkie na płasko i leceeeeeeeeeeeee...
 
Moj maly slodko sobie spi juz ponad 2h :szok:
ciekawe co bedzie w nocy robil :-D

Patrysiu to mowisz ze zaliczylas pierwszy spacerek z Marcelkiem :-), ja pamietam moje pirwsze wyjscie z mlodszym, mial wtedy 5dni :tak:

Natusia widze ze synus dzisiaj lepiej sie czuje, super :-)

Macy bardzo dziekuje za domowe sposoby na przeziebienie ;-)
robie mu herbatke z sokiem malinowym, a miod mam tylko lipowy i wielokwiatowy. myslisz ze lipowy mogby byc?

Mama super wiesci, nie moglo byc inaczej :-)
 
Ostatnia edycja:
Natusiu przyznaję Ci rację, chwilami zapominam o sobie:zawstydzona/y: Wczoraj kumpela mogła mnie zawieźć do tej pracy, więc skorzystałam. Fakt, że potem wszystko mnie bolało:baffled: To tak, jak dziś. Niby mam odpoczywać, ale z Niką nie ciekawie, więc sama widzisz:sorry: Mimo to, staram się, uwierz mi. Dziękuję za troskę słońce.
Mam nadzieję, że nie zniechęcasz się całkowicie do staranek. Trzymam kciuki mimo wszystko. Wiesz, kto wie, co się przydarzy po drodze?;-):-) Kupuj tę lampę i niby się nie staraj:tak:
Oby synkowi się polepszyło. Ja wysiadam zawsze po takich ciężkich nocach,ale na pocieszenie powiem Ci, że u nas zawsze jak jest taka mega ciężka noc, to następna jest już spokojna. Trzymam kciuki mocno za Was &&&&&&&&&&&&&&
 
Natusia,Marzycielka,Magda
dzieki ;******** :))

no wsparcie męża bezcenne :)

my po szczepieniu-błonica ,tężec ,krztusiec w zastrzyku i polio w kroplach ..
mój dzielny syn nawet nie kwiknął ..pani pediatra od razu poszła po dyplom za odwagę ...( czego to teraz nie wymyslą :sorry::eek:..)
najważniejsze,że Domis dał radę ..w razie gorączki nurofen i okłady z sody na rękę


Marzycielka
zdrówka dla synka;)


Natusia
i dla Twojego słoneczka zdrówka ...


oby mojego bąka nie rozłożyło po szczepieniu:baffled:


Ann
:sorry::sorry:
wczoraj poległam pokonana przez jesienne przesilenie :confused2:



pozdro babki :)
 
reklama
Magda tak teraz wyglądam dziękuję :) powiem Ci że faktycznie znajomi mówią że ładnie mi w tej ciąży:-D
I trymsetr mnie wywłóczył, ale teraz czuję się jakbym góry mogła przenosić...co niestety jest troche niebezpieczne, bo wydaje mi sie że mogę wszystko...a jednak muszę uważać przy tej mojej marnej szyjce
a Ty...do łoża, leż do góry brzuchem ;)
Natusia no właśnie nie wiem jak to z tym szczepieniem będzie, czy go dopuści lekarka...bo cosik podejrzany jest, zmarznięty, założył sobie dwa swetry...bo mu zimno...
a u was jak zwykle twórczo ;)
Mati miał dziś fajną zabawę-rysowałam mu różne figury, a on z tych figur robił różne obrazki, np z kwadratu pudełko z którego wyskakuje klaun :-D wyobraźnię mają dzieciaki boską
Mama o jeeee oo jeeee
Marzycielka w nocy synek też będzie spał ;) niech śpi sobie słodko, potrzebuje tego ;)

D zrobił pieczone ziemniaki...pieką się i już taaak apetyczniee pachną...że mi kiszki marsza grają :-D
 
Do góry