reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cześć dziewczyny:happy:


Czarodziejko
ślicznie dziękuje za ten przepis:tak: Przyznam, że bardzo oryginalny i jak dla mnie warty wypróbowania. I oczywiście dziękuję za radę z ziemniakami. Podgotuję je lekko, bo właśnie wkurza mnie to w zapiekankach z surowych ziemniaków, że wychodzą takie aldente.Buźka dla Ciebie :**

Patrysiu
widzę, że u Ciebie, to jak u mnie, pralka chodzi non stop. Przy Kolejnym dziecku, to chyba będę potrzebowała specjalnego pokoju na suszranię, bo juz teraz powoli mam problem, jak mi 3 suszarki staną:baffled: Jak Dominiś się dziś czuje?


Ann ja Cosmo zamawiałam z netu, bo innej możliwości nie miałam. Po miesiącu używania sprzedałam ją. Owszem, wózek fajny, ładny, ale jakoś mi nie leżał. Koła piankowe mnie wkurzały i może dlatego amortyzacja tak się różniła od mutsy. Spodobał mi się właśnie 4 rider, ale tym razem pojechaliśmy do innego miasta, żeby móc go zobaczyć na żywo. Od razu mi przypasował. Jest tylko ok 1kg cięższy od cosmo, ale dla mnie jest bardziej stabilny. No i amortyzacja z racji pompowanych kół między innymi dla mnie bezkonkurencyjna. Oczywiście o tym przekonałam się już w trakcie użytkowania.
Tak, jak piszesz, ciężko znaleźć coś lekkiego w wersji z gondolą, ale mi jakoś na tej wadze szczególnie nigdy nie zależało.

Koliber
kciuki trzymam za wizytkę &&&&&&&&&&& Koniecznie daj znać PO.


Marzycielko
zdrówka dla synka życzę! Masakra z tymi choróbskami. Aaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja chcę już lato z powrotem:baffled:


Miłego dnia dziewczyny!
 
hejka :)

my dziś w domu, bo na szczepienie z Matim potem lecimy

Koliber kciuki zaciśnięte !!!
Magda mam dokładnie takie same odczucia, jak jest córa jedna, to przy drugiej ciąży jakoś nie ma tych pytań o płeć, a przynajmniej nie ma tego ..."oo córka znowu, szkoooda..."
dlaczego? bo przecież to głównie kobiety pytają i tą płeć i komentują...a większość kobiet sama marzy o córce, więc wychodzi z założenia że jak ktoś ma synka już, to koniecznie musi mieć potem córkę żeby pełnia szczęścia była:confused2: głupie to ...:confused2:
te ciągotki do córek są zrozumiałe i sama przecież działałam w tym kierunku ;) ale nie wyobrażam sobie starać sie o drugiego malucha z takim naciskiem i parciem żeby to była na pewno córka/syn..bo choelrcia w końcu rodzice powinni się starać o kolejne szczęście, DZIECKO, a nie płeć...:confused2:
Marzycielka szkoda mi was :( zdrówka !!!
 
hej dziewczynki

Bardzo Was przepraszam, że dopiero teraz ale jak wróciłam ze szpitala to od razu wpadłam w młyn zerówkowo-przedszkolno- niemowlęcy i jakos nie moge się tak do końca zorganizować. wieczorami kiedy mogłabym coś popisac to normalnie padam na pysk. Ale obiecuję poprawę, dzięki za pamięć i sms-ka i strasznie za Wami tęskniłam. Czasami udawało mi się cos podczytać więc jestem raczej na bieżąco. Ewelinka jest dużą, zdrową dziewczynka. Potrafi starsznie ryczeć (normalnie uszy wysiadają, chłopaki się tak nie darły:-)), uśmiechać się przepięknie tym bezzeębnym najpiękniejszym dla każdej mamy uśmiechem no i w ogóle jest kochana. Nawet już polubiłam róż. Chłopcy też ją kochają, potrafią się nawet pokłócić, ktory z nich ma ją przykryć kocykiem. W nocy ładnie śpi, kolek jak na razie brak.

Przepraszam, że na razie tak tylko o sobie, teraz bedę bywac regularnie, to się rozpiszę:-) W każdym razie- Daria i Patrysia gratuluję pięknych synków. Narodziny zdrowego dziecka to naprawdę cud, niezależnie od jego płci.

Wstawiam kilka zdjęć Ewelinki. Pozdrawiam i miłego dnia, wpadnę wieczorkiem.

e1.jpge2.jpge3.jpge4.jpg
 
Patrysiak nooooo jesteś:-):-):-):-):-):-) :-):-)super, jeszcze raz gratuluję!!! :) chłopaki -starsi bracia :-) -kochani :D a Ewelinka śliczna:-) te buciki na pierwszym zdjęciu mnie powaliły:-):tak::-D
 
My jesteśmy po pierwszym spacerku:)Alanek na placu zabaw się pobawił a Marcelek pospał(jeszcze śpi hehe)

Jest tak ciepło jak wiosną a ja nas coś za ciepło ubrałam :/gubię sie w tych pogodach :/ale neich jest ciepełko niech jest :))

PATRYSIAK no na reszcie:))cudną masz cócię już taka duża:))dziękuje:))
TRUSKAFFFKA hehe mnie tez te buciki powaliły :D słodkie:))
MAGDA jak bym mogła to codziennie bym wstawiała pralkę :D ale nie dajmy sie zwariować :p a Dominiś lepiej jechał dzisija do szkoły(jeszcze nie przyjechał bo ma logopedie takze później jest):)
MARZYCIELKA coś jest w powietrzu bo Dominiś też miał taki kaszle ze go dusiło w nocy(teraz jak zasypia to nieco pomęczy)jak i moj chrześniak mama przez tel.mówiła ze tez miał taki kaszel...ZDRÓWKA!
 
reklama
Do góry