reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mama noo szał ciał...ale wiedziałam że będzie dobrze!!!! :D
Ewcik widzisz jakie kochane te nasze chłopaki:sorry2:
hehe nie obraziłabyś się? sesyyja pewnie za tydzień będzie, to fotki pokażę ;)
Czarodziejka dziękować:tak: przepis skopiowany:tak:

miłego wieczorku babeczki ;)
 
Ja wpadam jeszcze na chwilke zeby napisac kilka slow:

Czarodziejko, dzieki za przepis - juz skopiowalam i bede robic jak tylko zdobede dynie, tylko powiedz mi co moge uzyc zamiast serka Philadelpia bo u mnie w sklepie takiego nie ma:/ Moze byc jakis zwykly smietankowy? Co radzisz? Ja odkrylam niedawno swiezy imbir i jest cudowny, narazie pije z kawa -jest wyśmienita - ale do zup tez bede dodawac bo swietnie rozgrzewa organizm.

Marzycielko, pisalas abym wstawila kilka zdjec malej, wstawie bo chyba jeszcze nigdy tego nie robilam (jesli mi sie uda oczywiscie). Ale za niedlugo wykasuje - wstawiam zebyscie wiedzialy jak wygladam i moje dzieciaczki i to tyle:D
 
Ostatnia edycja:
Fikuskowo dziekuje kochana :-****************
piekne dzieci, sliczna mamusia :tak:
napatrzylam sie to teraz trzeba brac sie do roboty :-D moze kiedys tez sie pochwale taka gwiazdeczka :-)

a powiedz mi jeszcze kochana jak wygladaly twoje staranka? byla dietka, suplementy, kalendarz, fazy i inne wspomagacze?
 
Andziak, dzieci bywają okrutne :-( A Ty masz papier mówiący o zdiagnozowaniu ZA? Pytam bo w tym ośrodku do którego idę dają taki papier i można go potem przedstawić w szkole żeby nie wmawiali, że np. dziecko roztrzepane jest.

Koliber, idziesz z tymi wynikami do gina?

Milla, no jasne, że Ciebie pamiętamy! Z całego serca GRATULUJĘ syneczka!!!

Truskafffko, dzięki kochana, dziś bez tabletki przeciwbólowej bolało tak jak wczoraj po tabletce więc chyba z górki :-) Ja nigdy nie miałam problemów z zatokami, długi czas przed tym bolesnym incydentem bolało mnie przy piciu czy spożywaniu czegoś zimnego albo ciepłego. Jak tam, posmakowało Capuccino? :-D

Fikusowo
, dzięki kochana! Ale masz cudne dzieciaczki a z córeczki piękna blondyneczka (podobają mi się jasne włoski bo napatrzyłam się na swoje czarne :-D), z Ciebie też śliczna babeczka!!!

Ann, dziś już lepiej, dzięki! Co do wykresu, hmmm, a może pik LH był w 9 dc i już jesteś po owulce? Albo inny scenariusz - owulka tuż tuż bo tempka potrafi rosnąć już 3 dni przed owulką. Rób testy i mierz tempkę a zagadka się niebawem wyjaśni :-)

Kasiu, kochana jesteś, a co to za olejek?

Marzycielko, a może spróbuj z irygacjami? Pamiętam, że u Gal były one najskuteczniejsze. A używasz Replens? Sylk to jednak jest dość delikatny w zbijaniu pH i nie wszystkim służy.

Mama, WOW, super wieści z kredytem, jest co opijać!
t0330.gif


Czarodziejko, dzięki kochana! No właśnie ten ból był najbardziej skoncentrowany (bo bolało mnie pół twarzy) pod zębem, który sam z siebie obumarł i był wypełniony kanałowo, myślałam, że może źle kanały wypełnili i stan zapalny się zrobił ale na zdjęciu (a robiłam panoramiczne) niby nic nie wyszło.

Ewcik, byłam wczoraj i nic nie znaleźli, mam nadzieję, że samo z siebie minie :-) Uwielbiam zbierać grzyby :-)
 
Fikusowo
Swietne zdjecia;)))) Sliczne dzieciaczki:)
Co do zupy..moze sprobuj z serkiem "Bieluch" - moja kolezanka twierdzi ze jest on taki sam jak serek Philadelphia;)
Jak lubisz swiezyt imbir to zupka bardzo Ci podejdzie, tym bardziej ze zamiast wody uzywa sie soku z pomaranczy (swiezo wycisniety). Aromat jaki sie unosi podczas gotowania zupy.....mmmmm:):-D

Mama
Skarbie mega Gratulacje. Mama nadzieje ze Twoj wymarzony biznes bedzie wspaniale prosperował...tego Ci zycze!!!!

Piranha
A jak teraz ząb..?
mam nadzieje ze nie bedziesz juz cierpiala//brrr chyba wolała bym urodzic dziecko niz znowu miec bolacego zęba...
 
Pirania
Ty mnie nie strasz bo 10dc poszlismy na calosc takze byloby typowo na chlopaka :D bez usg moglalbym powiedziec,ze 100% chlop haha. Sluzu plodnego jeszcze nie bylo,wiec moze owu dopiero nadchodzi. martwi mnie te wysokie cholerne ph:( abuuu. replens moznastosowac nawet jesli u kobiet nie wystepuje suchosc?

Marzycielka
i jak staranka? ja sobie tak mysle, ze skoro kobieta ma nawet ph 4,5 a sperma jakies 7 po pewnie sie troszke podwyzsza po finale, tak jak w matematyce:) ale pewnosci nie mam czy tych sprawach tez tak jest? robisz sobie irygacje z limonki czy tylko stosujesz sylk?? moze sprobuj zrobic tak jak Pirania pisze. trzymam kciukasy za koncowy sukces

Mama
gdzie jestes z tymi flaszkami?? :):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czarodziejko, dziś bez tabletki przeciwbólowej bolało tak jak wczoraj po tabletce ...a po tabletce nie boli wcale więc mam nadzieję, że z górki ;-) Wczoraj miałam koszmarny atak bólu po wypiciu zimnego jogurtu, gdy się tak skręcałam to Krzysiu podszedł, pogłaskał mnie i mówił "cacy cacy" :-) A przed pójściem spać przybiegł, powiedział "mama buzi" i tak sam z siebie dał mi słodkiego buziaka :-)

Ann, jest tak jak piszesz :tak: i po starankach przez 4 godziny trzeba podobno co 30 minut sprawdzać (zacząć od 5 minut po) i korygować gdy pH jest powyżej 5, trzeba uważać by nie spadło poniżej 4.

Uciekam się wykąpać bo Kaja zasnęła i każda chwila na wagę złota :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry