reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

tasha ja jestem w 35 tyg i 3 dniu. To wg twojego terminu jeszcze 3 dni... No u mnie moze byc roznie.skurcze są czesto codziennie.rozwarcie jest. Ja psychiczne na teraz nie jestęm gotowa na porod.zaraz bym w depresje wpadła. Ale dzis slyszalam ze moja znajoma. Miala termin na 23 listopada wszystko z ciaza ok. I pojechala na IP z silnymi bolami porodówymi.Sonia sliczna.Mama sobie wyprawia imieniny w sobńte.wiec juz lata szykuje narzeka.Ciezko to widze.znowu wojna bedzie.
 
reklama
hejoo

co do forum zamkniętego, jestem ZA ;) tutaj można tworzyć grupki zamknięte, ale pisanie tam wygląda nieco inaczej jak na głównym temacie, można tworzyć fora zamknięte...ale jak, gdzie, yyy nie wiem:eek:
Rybcia troche dziś popływała i motylki puszcza :) cosik czuję że mały ktosik coraz częściej będzie dawał o sobie znać :)

Natusia czuć mogę synka :p :p :p
dopinguję Ci baardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :D
a synek siostrzyczkę też pokocha, zobaczysz ;)
Marzycielka zaaarażam brzuszkiem ;) i zobaczysz jak będziesz się niebawem cieszyć z ruchów swojej rybki :)
Piranha Trzymam oczywiście kciuki za wizytę, choć jestem pewna że dobre wieści nam przyniesiesz ;)
a jeszcze jedna rzecz mi się nasunęła, bo wiesz że rozwój dzieciaków bywa nieregularny.Być może Krzysiu potrzebuje więcej czasu by rozwój emocjonalny/interpersonalny nabrał rozpędu ;)
Mama lepiej Ci? Dawaj Dzióbkaa Muuuułłaaaaa i tulę do brzuszka ;)
Andziak myślałaś o wizycie u psychologa? bo faktycznie długi czas przebija sie ten smutek, żal, dół, stres...spróbuj sobie pomóc, tulę
Misia Kciuki za barabara rikititki zaciśnięte ;)
Czarodziejka jeeej jak ja ci zazdraszczam tego kominka aaaach, chyba sobie tapetę na lapi ustawię z kominkiem i będę się gapić:laugh2:
Kasia testuj mierz tempkę jeśli tylko tego Ci trzeba :) kciuki zaciśnięte :)
jak w szpitalu?
Tusia ujć...jelitówka aaaakyyyysz!!!! Trzymajcie się
Ewcik kiedy masz jakąś wizytę u gin?
podpisuję się pod postem Magdy ;)
Patrysia no proszę, nie dość że chłopaki takie fajowe, to jeszcze najmłodsza pociecha daje pospać :) sama radość :)
Kate i baardzo dobrze zakończona dyskusja
Ludzie to mają czasem dziwne problemy z tymi pytaniami o płeć, ale to ich problemy i sikamy na nich ciepłym moczem :p
Kinga i bardzo dobrze, po prostu bądź ;)
a ja i tak zaciskam kciuki jak wiesz ;)
MissBella leż, uważaj na Was :)
z wózkiem nie pomogę
Tasha biedroneczka pięknie rośnie, pięknie się uśmiecha, na jej widok poprawia sie nastrój :D
Aga hihi taka praca nie jeste zła hihi

Pozdrawiam cały Gang ;)
 
Tasha, jaką masz śliczną córeczkę! Cud, miód, orzeszki. Do schrupania. Aż mi się zachciało kolejnej w tej chwili. :-)
MissBella, nie przejmuj się. Już niedługo. Jeszcze troszeczkę i będziesz miała szkrabika w domu i przestaniesz myśleć o rozwarciu, morfologii a zaczniesz myśleć o innych rzeczach.
Magda,dziękuję, że pytasz. Już trochę lepiej. Ćmi jeszcze, ale da się żyć. A co do pytań o płeć dziecka, to szału można dostać. Ja spotkałam się z różnymi opiniami, jak byłam drugi raz w ciąży. Jedni życzyli drugiego chłopca, bo przecież wtedy synek miałby się z kim bawić, inni dziewczynki właśnie, bo fajnie mieć parkę, ale nikt nie myślał, żeby zdrowe było. Głupoty leczyć się nie da.:no:
Agagsm, za dużo myślisz. Oczyszczać się możesz, ale jak teraz jesz dużo nabiału, to później i tak będziesz musiała już w ciąży trochę zmodyfikować dietę, bo będziesz na maxa zaflegmiona. ;-)
 
dziękuję dziewczyny w imieniu Sonieczki:-)

Miss - ja mam 2 wózki, Baby Active (na spacery po lesie i wertepach) i Mutsy 4 Rider (na wypady do miasta), tego o którym piszesz nie mam, jeśli mogłabym Ci coś doradzić to przy wyborze fotelika kieruj się też tym, by miał kilka pozycji od siedzącej do leżącej, bo większość fotelików jest potwornie niewygodna dla niemowląt własnie dlatego, że jest w nich tylko pozycja siedząca;-), poza tym ważne jest też to, by fotelik można było zamontować na stelażu od wózka

Andziak - a nie masz możliwości odgrodzić się od mamy, wygospodarować jakieś pomieszczenie na swoją kuchnię, żeby jak najrzadziej się z nią spotykać??? współczuję Ci bardzo, zero empatii w tej twojej mamie, mam wrażenie, że jej misją życiową jest dobijanie Cię...
 
czesc dziewczyny :-)

dziekuje za wszystkie kciuki :-), pomogly bo dzisiaj juz jest zdrowy jak rybka i byl nawet w przedszkolu :tak:

Andziak pisz z nami, zawsze pocieszymy i doradzimy jak bedzie trzeba ;-)

Piranha bede trzymala &&&&&&&&&&&&&&&&&&& 5 listopada :tak:

Aga a moze ty jednak zrob test? kiedy powinnas dostac @?

U mnie staranka sie zaczely no i teraz mam problem z wysokim Ph. zaaplikowalam Sylk przed, po, dzis rano i kolo 12 i nadal wysokie :wściekła/y:

Tasha Sonia sliczna, buziaczki od forumowej ciotki :-)
 
Missbella ja mam Mura 3 on jest identyczny jak Mura 4 , tylko mura 3 duzo lepiej sie prowadzi.
Kupujesz nowy czy używany?


Rozglądam się na Allegro za używanym, wczoraj ktoś sprzątnął mi sprzed nosa piękny zestaw 3w1 jeszcze na gwarancji, używany tylko 10 miesięcy za super cenę. Za długo się zastanawiałam :sorry:
Jeśli do porodu nie znajdę używanego w bardzo dobrym stanie to kupimy nowy tzn gondolę i spacerówkę a fotelik do auta używany.

Jesteś zadowolona z tego wózka??



Tasha mi się marzy wózek Mutsy Urban Rider ale cenowo mnie przerasta. Używane są po ponad 2 tyś a mój M powiedział, że jak ma wydać 2 tyś na wózek to mam poszukać nowego a nie używanego bo to za drogo. A jeśli chodzi o Maxi Cosi Mura 4 to akurat w 2 tyś zmieszczę się z nowym ale bez fotelika do auta, dlatego fotelika poszukam używanego...
 
Ostatnia edycja:
Missbella aa jestem tez z Mura 3 bardzo zadowolona, i tak jak pisze Koliber troche wazy, ale on sie dobrze składa, mieści sie nawet do małego auta, stelaż osobno, koła osobno, siedzenie osobno, super sie prowadzi
 
reklama
na gumtree o tyle lepiej że nie ma licytacji a kupić wózek za 500 zł to lepie niż za 2 tys, jeśli dziecko będzie z niego krótko korzystać. ja dobrze, że kupiłam samą gondolę, bo później kupiłam spacerówkę bardzo lekką, ale moja Natala jak zaczęła chodzić to tle było z wózka:-D
 
Do góry