reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

U mnie straszy starszy skończył w lipcu 2 lata i dalej jeździ w wózku codziennie na spacery, albo w Mura albo w Nipper ( bliźniaku) jak jada we dwóch
 
reklama
halllooooo.....

....wpadlam do domku, zrobilam
c045.gif
i czytalam i czytalam co tam dzis u was....i przez to moje czytanie dwa sliczne nalesniki poszly do smieci bo sie ....spalily:biggrin2:

Ewcik co do moich zylakow....hmmmm sama nie wiem co robic, no sa takie okropne....szok....napisze ta: cale zycie smigam w obuwiu sportowym bo ja z tych co preferuja luzne dresy itp, wiec no moze od tego...ale ja caly czas myslalam tak jak ty ...zylaki sie robia od wysokich obcasow...ach, w tym kraju wszsytko odwrotnie.
Mam nadzieje, ze
slonce7_%28www.e-gify.pl%29.gif
zaswieci u ciebie nie tylko za oknem.

Agagsm dzis w pracy bylo ok, ale to jest nie dla mnie:-(

Patrysia masz super ekipke chlopaczkow. zazdroszcze ( w sensie pozytywnym)
a055.gif


Kinga
buziak dla ciebie, zobaczysz damy rade
g030.gif
. Dla kazdej z nas nadejdzie ten specjalny dzien. Ja w to wierze!!!!!

Magda uk sluzba zdrowia???? Chyba tam wiekszosc jest takich jak ja...
s050.gif
. Ludzie narzekaja na sluzbe zdrowia w PL a my tutaj!!!!!

Andzia ja mysle tak samo jak " psiapsiolki" odpusc sobie dziewczyno!!!! Ile razy mamy ci pisac ze masz super rodzinke, a ty wiecznie masz dol....Pamietaj ze jestesmy z toba i mocno cie
f050.gif


Miss Bella to jest bardzo dobra wiadomosc, ze u WAS (2w1) wszystko jest dobrze. No to kciuki zacisniete i czekamy dalej za
s045.gif


Tasha twoja Sonia jest slodziutka
n060.gif


Truskaffka
dziekuje ci bardzo mocno
p045.gif


Anecia 88 my to jeszcze nie mialysmy okazji sie poznac...witaj...:biggrin2:

Mama, Piranha a gdzie wy dzis jestescie?????
o050.gif


Marzycielka u nas sloneczko i jest ok, dzis sie biore za M....a co tam u ciebie?????

Kate
kawoszko ty moja a moze
c060.gif
ze mna????

Czarodziejka mi sie marzy twoja kawusia........
c050.gif
, moze bys tak w koncu podala....jest najlepsza....

......u nas dzis przyjechala babeczka z dzieckiem rocznym i okazalo sie ze mala zjadla tabletke do zmywarki:szok:. Ja myslalam ze zrobia plukanie zoladka a te debile nic....podali plyn, pozniej mleczko i obserwacja 24h.....dla mnie to parodia.
A co jeszcze....hmmmm....sluz sie pojawil...pikny, no nie jest jeszcze suuuperowy ale jest przezroczysty, jajnik lewy i prawy robi puk-puk....no i co o tym myslec???? Kolejna parodia.
Dzis dzien komediowy bluahahaha

Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Axari, Ewcik, Kate, Czarodziejka, Kinga, MissBella, Martika, Truskaffka, Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka,MIsia, Agagsm, Magda UK, Martucha, Edi,Myszka, Marzycielka, Dido, Lola Flora, Ann, Macy, Kilober i inne dziewczyny milego dzionka
 
Ostatnia edycja:
kurcze siedzę ciągle jak na szpilkach... brzuch ciągle boli, już najlepiej chciałabym zrobić test i już:tak: ale z córką byłam już 3 tyg w ciąży robiłam test i wynik negatywny... a kiedy można iść do gina ile czekałyście?
 
Kasia no to naprawde trzeba byc twardym zeby pracowac w takim miejscu, podziwiam :tak:

U nas dzisiaj tez slonce ale wietrznie jest ;-)

Anecia a kiedy sie spodziewasz @? Ladne suwaczki :-)
 
Dziewczyny mam dół bo jestem tak naprawde z tym sama. a nazbierało sie za duzo tego.mielismy dzialac z mama.z odseparowaniem śie.dlatego odpusciłam staranka. No ale teraź to niemozliwe.ciąźa diagnoza chłopcow.nie mozliwe i fizycznie i finansowo.Teraz nie mam co odpuscić. Bo co?do szkoły chodzic chłopcy muszą. Wiec lekcji dopilnowac musze uprac wyprasowac też. Terapi ich tez odpuscic nie moge. Wizyt w szkole bartka tez nie
 
Ostatnia edycja:
dzieńńńń dobry ;))

Truskaffcia
dzięki za utulenie ...mi smutno z powodu naszej Marty....nic nikomu nie zrobiła a była zmuszona odejść ---> wkurza mnie to!!


Czarodziejak,Agagsm
mikrodermabracja jest super dla cery i można robić nawet mając cerę naczynkową ..

a co do oczyszczania to wszystko zależy jaka jest cera w momencie gdy umawiacie się na zabieg ..jeśli są świeże "syfki" ,rozdrapane,przerwana jest ciągłaść skóry to mikro sie nie robi bo poroznosisz sobie wsio na buźce..
wtedy oczyszczanie manualne ..z ominięciem miejsc nazwijmy je "sączących"

jeśli buźka jest bez wyprysków to jak najbardziej polecam mikro z ewentualnym doczyszczeniem manualnym ...:tak:

po oczyszczaniu manualnym cera dłużej dochodzi do siebie bo jest trochę "pokiereszowana"
po mikro nic takiego się nie dzieje ..jest lekko malinowa ,ale wyciszy sie w czasie maseczki:tak:


Pirania
&&&&&&&&&&&&&& za wizytę !!


Magda z uk
cieszę się ,że byłam pomocna i &&&&& zaciskam ,żeby te kosmetyki się u Ciebie sprawdziły :))


Marzycielka
pozdrawiam ;))

Tusia
zdrówka dla Was.

Tasha
uściski dla Soni:)


Kate
:*


Bella
oszczędzaj sie skoro juz rozwarcie sie robi..


Andziak
no lekko to Ty nie masz ...:sorry:


Kasia uk
napisz nam jak sobie radzisz w pracy:) zadowolona jesteś ?



pozdrawiam i idę po kawę..matko jakie u nas niskie ciśnienie ...słonka zero:confused2:
 
reklama
Do góry