reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewcik
Ja mialam torbiel kilkukrotnie.
na szczescie zawsze udalo sie jej pozbyc dzieki hormonom..
przekichana sprawa- bardzo doskwierajaca!!!
Koniecznie idz do gina...

Wiekszosc torbieli złuszcza sie podczas @
 
reklama
Dziękuje wam dziewczyny.dziś troche lepiej ale ogólnie dno.Wkurza mnie ze nauczyli sie ze ja wszystko zniose bo musze.wkońcu jestem matka. A tak naprawde od kilku lat wszystko sie wali. I wszyścy w koło narzekaja. A ja? Ja jak narazie nie znalazlam spokojnego bezproblemowego tygodmia w tej ciazy.Teraz mama mysli o sobie i ciagle narźeka.mąz jak mąz.jak czasem cos palnie niby w źartach to mi sie odechciewa. Dzieci jak dzieci.a ja?nikt sie nie spyta czy mnie cos boli. Czy moge spac.czy sie boje denerwuje przed porodem.jakbym byla maszyna.tusia piszesź ze poplakujesz ze nie masz parki.a ja mam miec 4 synow.juz slyszalam rozne słowa na ten temat łacznie z tym ze z móim mezem jest cos nie tak.Dzis pod szkoła bylam swiadkiem jak znowu zaczepiali bartka. Trudne to wszystko
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry babeczki kochane:-)


Tak sobie czytam, co piszecie o posiadaniu dzieci jednej płci i powiem Wam, że nagle uświadomiłam sobie, że żyjąc tu, w UK jakoś nikt nigdy mi nie dał odczuć, że szkoda, że nie mam parki. Teraz za to, kiedy spotykam jakiś znajomych Polaków i widzą brzuszek, to pierwsze pytanie jest o płeć. Oczywiście wiedzą, że mam 2 dziewczynki. Przykre to troszkę, że nikt nie pyta, kiedy rodzę, czy zdrowe, jak ja się czuję, tylko najważniejsza jest płeć. Nie lubię porównywać Pl i UK (zawsze, mimo wszystko dla mnie wygra PL:-p)ale pod tym względem Polacy są dziwnym narodem. Bo nie rozumiem, dlaczego ludzie wciąż traktują posiadanie dzieci tej samej płci jak zło konieczne:eek:


Tusiu
życzę Ci kochana aby otaczali Cię ludzie, dla których każde dziecko bezwzględnie na płeć, jest cudem:tak:
Mi się czasem udało uchronić jedną z dziewczynek przy jelitówce. Może dlatego, że często dostają Dicoflor? Sama nie wiem. Oby
młodszy synuś nie złapał. Trzymam kciuki!


Kate
dobrze, że zaglądasz i dajesz znać o sobie. Powiem Ci, że ja jestem teraz cwaniak, bo na zwolnieniu siedzę, ale gdybym do pracy chodziła, to o kompie mogę wtedy zapomnieć:-p:sorry: Koniecznie daj znać, jeśli dostaniesz jakieś wieści od Patrysiak.


Kasiu jak oni tak tu leczą, to ja też mogę być lekarzem:-D No choćbym chciała powiedzieć na tutejszą służbę zdrowia coś dobrego, to cholerka nie da rady:eek:. Uważaj na te żylaki.


Czarodziejko
ja też coraz częściej myślę o Patrysiak. Miejmy nadzieję,że u niej wszystko ok.


Ewcik moja Nelcia tez kilka razy przynosiła jakąś wysypką ze szkoły i kazali mi to tak zostawić. Nie wiem, co to było? Wygląda, jak piasek pod skórą, rozsiany na plecach, nogach i rękach. Deczko na brzuszku. Po kilku dniach samo schodziło. Swędziało ją, ale umiarkowanie. Co jakiś czas się to zdarza.
Co do Twojego cyklu, to ja bym się tak nie martwiła. Clo i metformax mogą dawać różne dziwne objawy. Organizm musi się przystosować. Ja potrzebowałam zawsze ok miesiąca. Wiem, że to trudne, ale może potraktuj ten cykl, jako taki próbny. Daj sobie, swojemu organizmowi czas na przystosowanie się do zmian. Zobaczysz, że będzie lepiej. Tylko nie denerwuj się, nie załamuj. Na wszystko potrzeba czasu. I choć Twoja cierpliwość jest już na wyczerpaniu, to dasz radę. Prawda?:-)


Aga z moim obecnym tempem, to nawet wiekowy żółw by mnie przegonił:-) Mama mi nie daje dużo robić, ale wiesz, są pewne rzeczy, których muszę sama doglądać. Np. moja Nela marzy o torcie w kształcie motyla. To już wyzwanie dla mnie, bo ja kocham robić torty, zwłaszcza takie inne. Będę uważać. Opanuję do perfekcji robienie wszystkiego w spoczynku, cokolwiek by to nie znaczyło:tak: Dziękuję za troskę:happy:


Kinga
no! Bo już myślałam, ze kolejna osoba od nas odchodzi. Nie staraj się.....pewnie....w ten sposób poczęło się wiele dzieciaczków:-) Pozdrawiam.


Andzia
a Ty zacznij myśleć w końcu o sobie. Odpuść robotę. Zajmij się tylko dziećmi. Człowiek nie maszyna, a Ty słońce potrzebujesz chociaż odrobiny spokoju teraz. Uważaj na siebie.


Patrysiu leżaczek fajna sprawa. Tak, jak piszesz, dla odciążenia rąk. Maluszki lubią poznawać świat z innej perspektywy, a przy 3 dzieci, to jednak ciężko nosić na rękach. Ja już planuję zakup, żeby synuś do rączek się nie przyzwyczajał:-p


Macy
dziękuję, że pytasz. Dziewczynki już w pełni sił. Oby tylko wytrzymały do weekendu zdrowe, bo już niestety nie raz musiałam przekładać imprezy z powodu choróbska. Mamy kilkoro dzieci wśród znajomych i wiadomo, że jedno zaraz łapie od drugiego, a nie chcę znajomym przysparzać problemu.
Jak dzisiaj ból głowy? Odpuścił w końcu?


Miłego dnia dziewczyny! Każdą z osobna serdecznie pozdrawiam:-)
 
[FONT=&quot]Hej Dziewczyny!!
Tusia jak u mnie był okres jelitówki to najlepiej spisywała się izolacja chłopcy mają wspólny pokój w przypadku choroby chory zostaje w ich pokoju a zdrowy idzie do salonu ograniczam kontaktu w miarę możliwości oczywiście i wyjątkowa higiena aż do przesady ciągłe mycie rak i naczyń używanych przez chorą osobę aaaa i zapomniałam mój lekarz mi zapisuje Debridat chyba tak to się pisze jest w tabletkach i w syropie i to jest super lek bo jak już sie zaczyna coś dziać typu ból brzucha , lekka biegunka od razu daje ja już przeszłam na tabletki bo syropek po otwrciu ma krótką date ważności, a tabletki mogą leżeć :)
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa jesteście KOCHANE uwielbiam Was !!!!
Miłego Dnia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&[/FONT]
 
Witam Kochane :-)

Przepraszam, że tam mało się udzielam ale jestem cały czas z Wami i codziennie podczytuje...
Trzymam za Was wszystkie mega kciuki i życzę wszystkiego dobrego :tak:

U mnie tak sobie, byłam wczoraj na wizycie kontrolnej, wyniki morfologii w końcu super ale niestety mam małe rozwarcie, musze ograniczyć chodzenie po schodach i wogóle więcej leżeć :-(


Miłego dnia :happy:
 
Kate: dziś laba - szef wybył, za to jutro pracuję do 20...tyle, ze to będzie praca lekka - będe siedzieć w hotelu z obiadem i kolacją i słuchać paplaniny nagrywając to na dyktafon :-Dco do posiadania samych synów to ci powiem, ze moja siostra miała tak cudownego chłopca jako pierworodnego, że nawet słyszec nie chciała o córce, tylko chciała drugiego syna - no ale urodziła się córka, bo ileś lat temu to takich kombinacji nie było i niby ma parkę, awiesz oczekiwania były inne. Ludzie to najchętniej życiem innych żyją i komentują za dużo - także dobrze im odpowiadasz:cool2:
Magda: Polacy są specyficzni - nie da się ukryć, ja tez lubię Polskę ale właśnie naszego narodu i tych wszystkich cech o juz nie bardzo - ale to generalizując, bo nie każdy człowiek się wpisuje w cechy narodowe :tak::tak::tak:
Ewcik: może tak po tych lekach masz? a czasem wiesz organizm reaguje z opóźnieniem na różne rzeczy i może u ciebie taka opóźniona reakcja na to co brałaś?
Koli: ciekawa jestem co ci tam wyjdzie w tych hormonach, też muszę zrobić - na Żelaznej robiłaś czy gdzieś indziej?
Missbella: oszczędzaj się i będzie dobrze - już bliżej niż dalej:tak:

Macy: bo jak nie mam co robić w pracy to siedzę na allegro i kupuję, albo na BB albo właśnie myślę nad wszystkim :-D a serio to zrobiłam bym 2 miesiące przerwy w staraniach na oczyszczanie organizmu - tylko czy to ma sens w środku sezonu przedszkolnego np. odrobaczanie?? A z drugiej strony to może lepiej jak się oczyszczę ze wszystkiego - może rzeczywiście za dużo myślę, ale chcę iść do dr Ozimka z Miśką, a on specjalista od pasożytów, wiec na bank będzie o odrobaczeniu mówił:)

tasha: Sonia śliczności - aż czuje jak pięknie pachnie ehh:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tasha nie strasz !! Nie jestem jeszcze gotowa żeby rodzic za 10 dni :szok: Dla Kornelii mam już chyba wszystko, oprócz wózka i fotelika, no i zostały mi jeszcze zakupy w aptece. Dla siebie jeśli chodzi o poród to mam tylko podkłady Bella Mamma i majtki siateczkowe. W tym tygodniu spotkam się z koleżanką, która rodziła w sierpniu w tym szpitalu w którym ja będę rodzić i powie mi dokładnie co muszę dla siebie jeszcze kupić i spakować. Najgorsze, że nic jeszcze nie mam wyprane w proszku dla maluszków, czeka mnie masa prania, całe wyposażenie łóżeczka, przewijaka i wszystkie ciuszki. Od jutra się za to ostro biorę bo jeszcze nie zdążę:szok: tfu, tfu..

Sonia boska !!! Jest tak śliczna i słodka, że chce się ją schrupać :-D Ucałuj ją odemnie koniecznie :tak:
 
reklama
Do góry