reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

WITAM:)

U nas wsio ok:))

Dziękujemy za życzenia:)i miłe słowa o Marcelku:)

Wchodze a tu takie piekne wieści!!

CZARNA GRATULACJE!!!:Dno pieknie:))
PIRANHA oby się nie zaraziliscie!co do mamy przykre :(
KATE ale rozgadane dziecie masz:)co do ciaży hehe ja z M się też smieje z eja non stop w ciaży jestem :d bo tak w sumei me dzieco co dwa lata urodzone :p no i teraz mówimy ze niehc podrosną nasze smerfy i czas dla nas :))

Staraczki kochane kciukaski mockie &&& :*
Ciężarówki kochana abyście dotrwały do końca w dobrymsamopoczuciu swoim jak i dzieciaczków w brzusiahc a potem poród jaki by się marzył taki udał &&& :*

DARIA ale cudne wdzianko Colin bedzie miał:)
 
reklama
Czarna, nie mogło być inaczej, z całego serca GRATULUJĘ kochana!!!

Ann, dzięki kochana, ano zna kolory, kształty (nawet takie jak trapez czy romb), litery, cyfry, zna alfabet i potrafi liczyć do 10 (i to nie wymienić tylko cyfry ale policzyć przedmioty) ...ale podobno takie wyspecjalizowanie w wąskiej dziedzinie też może być cechą ZA. Co prawda Krzysiu przed chwilką posadził ludziki lego (dziewczynę i chłopaka) na autku i mówi, że to tata i mama a czytałam, że takie dzieci nie potrafią myśleć abstrakcyjnie, trzeba mieć pozytywne nastawienie i czekać jak to się rozwinie.

Aga, hehehe, niezły sen, ja to mam dopiero powalone sny, psychodelika na maksa, mam za bujną wyobraźnię :-D

Macy, dzięki, obiecuję poprawę :-D Ja zazwyczaj optymistką byłam ale ostatnio jestem przemęczona, duszę się w 4 ścianach, brakuje mi ludzi a moja mama ma ciężką depresję i dowala takimi tekstami, po których mam koszmarne sny. W ogóle chyba doła mam ostatnio, mamy nienajlepszą sytuację finansową, M potrafi mieć 3-tygodniowe opóźnienia z pensją a moje oszczędności się kończą, martwię się, że nie mam już powrotu do pracy i czeka mnie zmiana branży no a wszędzie liczy się doświadczenie. Do tego M regularnie wypomina mi decyzję o drugim dziecku a ja nie wyobrażam sobie życia bez mojej małej śmieszki ...brakuje mi jeszcze na deser choroby bostońskiej ;-) ...no to sobie ponarzekałam ;-)

Koliber
, no niezłe pomysły miałyście :-D
 
Ostatnia edycja:
Czarna GRATULACJE !!! Czułam, ze tak będzie !!!
Patrysiu własnie myslał co u Ciebie? U mnie tez od pewnego czasu albo karmie albo jestem w ciązy i tak w kółko ale na razie przerwe robie, M sie ze mnie smieje, że do wpadki
Tusia nie wiem jak ten nawilżacz głośno chodzi, miałam taki zwykły okrągły, bardzo głosno chodził, teraz kupiłam taki Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z jonizacją NU5 (2700503923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest super i wogóle go nie słychac
Pirhania fakt Oli duzo mówi, ale nie zna liter, kształtów ani kolorów liczy do 4, uwazam ze twój Krzys sie prawidłowo rozwija, tylko
kazde dziecko inaczej
 
Ostatnia edycja:
Witam
Czarna wiedziałam wiedziałam że będzie ciąża :) Super i serdecznie gratuluję bardzo bardzo mocno. Daj potem znać jak M zareagował na tą cudną wiadomość :)

Magda pytałaś czy owisianka mi pomaga na mdłości?? Nic mi nie pomaga , ale lepiej mi wchodzi nabiał niz mięso i wędlina (na nie patrzeć nie moge) a coś jeść trzeba ;-)

Piranha trzymam kciuki abyście nie złapali tego cholerstwa - będzie dobrze

U mnie tak sobie - wczoraj wieczorem miałam wymioty i bardzo źle się czułam . Dziś rano wstałam i kolejny paw i non stop muli - także u mnie to może być dopiero początek przygody :baffled:
Jutro wizyta u gina to zapytam co poleca na mdłości ;-)

Dziś idę do fryzjerki i nie wiem czy dam rade :szok: ale to moja koleżanka która niebawem rodzi i chce przed jej porodem porządek z włosami zrobić.

A mój mężuś dziś ma imieniny - kupiłam mu fajową koszulę w BIG STARZE :)

o taką :

0ff9714066c697d77962f4b657c319f5.jpg
 
Ostatnia edycja:
hej Dziewczyny:)

Piranha - trzymam mocno za Was kciuki aby Ci było lzej, by jakoś minelo to pol roku i jak Mala zacznie siedziec to mysle ze bedzie Ci latwiej - mi bynajmniej bylo. poza tym odnosnie Twej wiedzy i obaw o prace - zacznij pisac ksiazke hehe nt planowania plci etc Masz ogromną wiedze i niejedna dziewczyna chetnie skorzysta z tego:) A tu na forum mozesz robic statystyki etc

Mama - nadal trzymam kciuki za biznes:)

Czarodziejko - u nas tez zimno, siedzimy w domu bo dzieci nadal zaklikane. Synus mial chodzic do przedszkola, ja mialam miec wiecej spokoju i czasu dla siebie a tymczasem prawie ciagle siedzi w domu - mam nadzieje ze w koncu sie to zmieni.

Martucha i Czarna - GRATULACJE!!! Oby wszystko przebieglo dobrze !!!

Pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieje ze w koncu kazda spelni swe marzenia!!
 
hej babeczki!!

przede wszystkim
Czarna - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nareszcie coś się ruszyło na forum, spokojnych 9 miesięcy!!!

Ann - chyba odległość od owu ma drugorzędne znaczenie, u mnie 3 dni przed owu plemniory padły, w kolejnym cyklu działałam 2 dni przed owu i 12 godz po owu i jest córcia, więc Ci nie doradzę, ale próbuj;-); a co do klubu świstaka - jesteś w domu z synkiem, tak???

Nullka - mi na mdłości pomagała zimna pepsi, ale za to wszystkie zapachy świata mnie drażniły,:-D

Natusia - a co Ty kochana robisz w szkole do 17 ???

Pirania - rany julek, oby Was nie dopadł ten wirus bostoński, cokolwiek to jest...:szok:

pozdrowionka dla wszystkich forumowych babeczek!!!
 
reklama
czesc babeczki :-)

Czarna jaka cudowna wiadomosc!!! :szok: Gratuluje i zycze zdrowych i spokojnych 9 miesiecy :-):-):-)

Kasia, Natusia, Aga, i reszta babeczek trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za udany cykl

Kinga nie opuuuuuuuuuszczaj nas :no: Razem damy rade i pokonamy wszystkie przeszkody :tak: musisz tylko w to uwierzyc ;-)

Piranha nie stresuj sie kochana. napewno twoje dzieciaczki sa w tych 5% i zaden wirus ich nie zaatakuje :tak:

Czarodziejka dobrze ze juz lepiej sie czujesz :-)

Ktoras dziewczyna pytala czy marze o corci, przepraszam ale tyle napisalyscie ze zapomnialam nicka :zawstydzona/y:
a no przydalaby sie wkoncu ta dziewczynka po dwoch chlopcach :-D

Dziewczyny a jak to jest z ta lampa? trzeba ja dlugo miec zeby bylo wiecej tych jonow ujemnych? no bo ja dopiero ja uzywam od wczoraj i tak sie zastanawiam czy czas odgrywa jakas role. tak sobie mysle czy nie kupic jeszcze jednej bo musze ja przenosic. i tak w dzien jest w salonie, a na noc wedruje ze mna do sypialni :-D
 
Do góry