reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
rano złapałam poranne siuśki i pognałam do pracy , kupiłam test , zrobiłam
I SĄ DWIE KRESKI !!!!
dupka też zakupiłami biorę
nie mogę się skupić na robocie , dlatego weszłam na chwilę żeby wam napisać :)
mojemu T powiem wieczorem , bo nie chce przez tel
 
Piranha: ale u mnie tez w domu było, anie na dworzu, jedynie o jeden dzień później niż w przypadku twojej siostry wystąpiło zachorowanie :) ta kumpela opiekowała się moją Miśką, jak wróciłam do pracy i przy okazji swoim synem, więc Misia i Szymek się przyjaźnią i bawią razem dosyć często - także nie martw się na zapas!

koli: tak miałam nakręcony sen, ze teraz chyba mieszkanie przewalę w poszukiwaniu termometru elektronicznego Microlife, którym kiedyś mierzyłam owulację żebym schizy nie miała kolejnej nocy;)
Kinga: rozumiem, odpocznijcie od starań i może nowe siły w was wstąpią za jakiś czas- kto wie:tak:
Czarna: GRATULACJE OGROMNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kinga, a może przestańcie się starać, żeby upolować i wtedy wszystko się uda?
Czarna, Ty nas dłużej w niepewności nie trzymaj, bo wykresik masz piiiiiiiikny!
Piranha, czy Ty czasami patrzysz na świat pozytywnie? Przywołuję do porządku. Jak nawet (w co nie wierzę, ten wirus ma 95% skuteczności zarażania), to Wy załapujecie się na te 5%. O rozwój Krzysia też bym się nie martwiła. Moja córka ostatnio patrząc przez okno powiedziała - tata lepił bałwana bez nosa. Przypomnę, że mamy lato. To są dzieci. Mają prawo do własnego rozwoju.
Mama, ładne buty. Mi się też podobają takie. :tak: Muszę mojego męża namówić na zakupy. :-D
Agagsm, no wykres masz iście pokręcony.
Ann29, nam się po prostu udało. Synek był wpadką, a córka planowanym dzieckiem. Chciałam mieć córkę, ale wydawało mi się wtedy, że na to nie mam większego wpływu. I jakoś się udało. ;-) Tym kalendarzem chińskim naprawdę bym się nie sugerowała. U mnie się nie sprawdza zupełnie. :no:
Czarodziejka, witamy w świecie żywych.
Marzycielka, a Tobie się córa marzy? Z lampą mówisz. Oj, będzie romantycznie. :-D
Magda_z_uk, my zrobiliśmy to profilaktycznie i przyznam, że u dzieci widziałam poprawę ogólną. Teraz też sprawę powtórzyć. :tak: Tak jak Koliber napisała - najlepiej przed pełnią sprawdzać, ale prawda jest taka, że zawsze masz szansę nie trafić, bo akurat nie wygrzebiesz, co masz, że tak obrazowo się wyrażę. :-D
 
czarna 76 mega gratulacje :) ty sie chyba o synka staralas to zeby sie udalo :)
w kocnu sie rusza z tymi II kreseczkami coraz wiecej dziewczyn w ciazy :) oby tak dalej :)
ann 29 tak w niemczech mieszkam w monchengladbach a ty ?
 
U mnie nie było łatwo. Mąż uważał ze ma juz dwójkę i czuje sie spełniony. Zreszta nawet teraz zdarza mu sie to powiedzieć. Ale ja zawsze z nim żartuje ze będę go meczyla tak długo aż wkoncu zajde w ciążę. A on bardzo nie lubi mojego marudzenia więc u mnie to skutkuje
wink2.gif

Także polecam dziewczyny, bo chyba nie ma nic gorszego dla faceta jak marudzaca żona
laugh.gif
POTWIERDZAM DZIAŁA :-D

dziewczynki gdzie mierzycie temp.czy w ustach bendzie równie miarodajnie ???

CZARNA MEGA GRATULACJE
 
reklama
Dzień dobry:happy2:


Czarna
weszłam specjalnie,żeby sprawdzić, czy już są dobre wieści.....Kochana, gratuluję Ci serdecznie! Czułam w kościach, że Ty będziesz następna. Szybciutko Wam poszło. Super! Cieszę się razem z Tobą. Napisz jak było ze starankami.:-)


A teraz lecę doczytać, co tam u Was;-)
 
Do góry