reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam sie kobietki z rana ;))
i dzięki :))) buty wygodne a mebelki kupie ..

Pirania a jakie biurko kupiłaś ??

Kate
i u Ciebie widze zakupy udane ;)
ja też zawsze dla dzieci dzieci a teraz zaczęłam od siebie :-p
a Oli niemozliwy z ta kiełbasą :))


Czarna
&&&&&&&&&&&&&&&&&& za II krechy..


Martuchaa
proszę pogłaskać brzuś i żółwik dla Nikosia :)


Truskaffcia
super,że juz lpiej się czujecie :)



nic już wiecej nie zdążę bo muszę budzić dzieci i lecieć ..
dzis kompa nie biorę wiec do zo po 16.00 :))


miłego lejdis :-)
 
fa66267e000979fa4adb712d

Witam w swiecie żywych!!!
Mysle ze to był wirus..tak jak u moich dzieci (jednodniowy)
Dziś juz ok...
Pogoda bura...wychodzic sie nie chce..zimno
Dzis juz sie nie wykręce i musze po Maciusia do szkoły jechac....
Do tego dowiedzialam sie ze droga do szkoły rozkopana bo robia kanalizaję:(
bede musiala jezdzic na okolo i sporo nadrabiac...ale co zrobic!
najgorsze ze nie wiadomo ile potrwa taki stan rzeczy:(((

No nic nie smece..
Buziaki
I milego dnia.
 
Hej!

Czarna
, super to wygląda, czekam na fotkę plusika!

Natusia
, tempka jeszcze podskoczy, dziś dopiero 2 dpo.

Mama
, kupiłam takie czarnobiałe najtańsze jakie było (do mojego pokoju BRW żeby móc tam przenieść komputer) więc nie ma się czym chwalić ;-), to taka tymczasówka, jak będę kiedyś mieć już pracę to kupię porządne ;-)

Magda
, jak dzieciaczki?

Czarodziejko
, cieszę się, że już lepiej!
 
Ostatnia edycja:
cześć

u mnie kolejny zapracowany dzień.

natusia nie martw się zobaczysz że dobrze bedzie! nie myśl nawet o tym, wyluzuj ryba! ;)
piranha nie robiłam, focha mam na testy owu. wiecej ich robić nie bede. u mnie i tak to już nic z tego cyklu nie wyskoczy. nie wierzę w to. Jest to ostatnia próba, wykres kosmiczny. dobrze że mierzę tą tempkę bo bym nawet nie wiedziała że owu nie było. hehehehe
Joga dobrze na mnie działa!!!!:) jestem spokojna. zaczynam żyć w końcu.


Dziewczyny udanego dnia!
 
dobry dzień:)
Moja tempka to alpy normalnie w tym cyklu mam jakieś - najgorsze, ze teraz 4 tygodnie do kolejnych staranek..ale co nas nie zabije to nas wzmocni!
Koli: napisałaś, że się boisz rtęciowych termometrów i matko jakie ja dziś miałam sny z termometrem rtęciowym w roli głównej - śniło mi się, że mi pękł jak mierzyłam i że ta rtęć to była promieniotwórcza i byłam napromieniowana od pasa w dół i że jakaś agencja ds. promieniowania nas ścigała, bo do śmietnika wyrzuciłam ten popsuty termometr...obłęd:baffled::baffled: dawno tak się w nocy nie umęczyłam - do tego Miśka marudziła i o 3 pic chciała, a o 5 siusiu, więc wymiękkam dziś...:angry:

Piranha: nie płacz słońce - Kaja ma twoje przeciwciała, a poza tym serio ci mówię, że Miśka się bawiła z kolegą z podwórka i on to załapał i niespełna dwie doby po tym jak się bawili już w szpitalu leżał, bo miał w ustach tak wysypane, że właśnie kroplówkę musiał mieć, bo nic nie mógł przełknąć...ani jego mama ani jego tata nie załapali, a kumpela cały tydzień z nim w szpitalu siedziała. Ja nie panikowałam, bo po prostu nie wiedziałam co nam grozi - kumpela powiedziała mi dopiero jak wyszli ze szpitala, bo nawet czasu nie miała pomyśleć, że przecież Miśka tez mogła złapać...także ta zarażalność 95% to sporo naciągnięte..
kate, magda: ja też zawsze myślę co małej kupić, potem meżowi, a sobie nie mam siły szukać już:tak:
kate: ale masz małego gagatka - moja słowo kiełbasa to chyba za pól roku wypowie. Ona coś na styl Nelci od Magdy - na wszystko ma swoje nazwy, choć nie powiem przynosi z przedszkola dużo słówek, to i tak pewnych nazw własnych nie chce odpuścić:)
natusia: tempka jeszcze podrośnie. U nas w przedszkolu połowa dzieci chodzi podziębiona, także tylko czekam kiedy Miśka załapie - na razie od nas nie załapała tego wirusa i chodzi:)
czarna: czekam na dobre wiadomości:))):tak::tak:
czarodziejka: dobrze, że dziś już lepiej!
Ewcik: tulas i nie dołuj się! nie ten cykl to następny, w końcu się uda!
marzycielka: mój też zawsze mówi - wszystko zrobię tylko przestań chodzić i marudzić - bo jak zła jestem to chodze i gadam, gadam, gadam :-D
truskaffka: m. się na medal spisuje widzę - dobrze, dobrze, tak być powinno!
mama: buty gites majonez i meblos też niezłe - widzę, ze pełną para pociąg "własny biznes mamy" jedzie:-D
Macy: kalendarze "made in china" dobre;-)u mnie wg ich kalendarza syn powinien być...
Magda: tez robiliśmy w Felixie badania, tak nam nasz lekarz od pasożytów kazał - u nas próbki były co 2-3 dni razy 3 i robione w okolicach pełni, kazał robić dorosłym, bo łatwiej złapać pasożyty u dorosłych, a jak ktoś z rodziny ma to dzieci też...
Kinga: trzymaj się - może w tym jest jakas metoda żebyś wyluzowała i wtedy raz dwa zajdziesz?!

ściskam wszystkie mocno!
 
Mój em wczoraj mi mowi, ze musimy troche dac na wstrzymanie z tym sexem bo jak będę miala płodne to jego plemniki nie dadza rady. ale sie z niego usmialam:) On to by chciał tak na hura a ja jeszcze taka nieprzygotowana i chyba daruje sobie ten cykl i uderzymy w listopadzie.
Poki co bylam ost u gin,przepisal mi k. foliowy z Wit B.,jutro mam wizyte u dentysty oby tylko 1 zab był do zrobienia.

7 czynnikow i 80-90% hmmm yyyyyyyyy
To policze ile jestem w stanie zrobic:
1) Ok.- mam jony ksiezycowe na korzyść
2) Dieta- jeśli wystarczy nie jesc śniadań-lub jadac je baaaaardzo pozno tak jak ja to robie, nie jesc czerwonego miecha,pomidorow,ziemniakow a jesc wiecej twarogow-to odhaczam plusik:))))) (ja i jakakolwiek dieta = matrix)
3) magnez+Wit c i wapno,kwas foliowy 800,Wit B
4) kontrola PH,sylk, irygacje
5) odległość od owulacji o ile mi się uda ja utrafic( radzicie raczej 3 dni przed?)
6) mineraly to troche polaczone z suplementami diety co?
aaaa made in china tez twierdzi, ze powinna byc cora

W temacie usypiania, to mój Em chyba jest mistrzem bo kazde dziecko uspi.To On naulczyl go najpierw zasypiania na rekach a pozniej samemu w łóżeczku. Jak on kladzie Olutka to15 min i mlody spi, ja natomiast musze siedziec czasem i Pol h do 45min za nim mlody usnie.

Macy
A stosowalas wtedy jakies metody planowania plci czy to po prostu przypadek? No to teraz obalilas cala moja radosc:p

Tasha31

To jak tez dolacze do klubu świstaka, mnie już 2 dzien z rzedu naszedl pan z DHL podczas gdy ja szlafrokowalam. Dzis chyba tez ma przyjść jakas paczka,wiec za chwile lece pod prysznicJ

Piranha
może wlasnie Krzys chce Twojej uwagi. słyszałam, ze starszaki czasem po przyjsciu na swiat młodszego rodzeństwa probuja zwracac nasiebie uwage. niektore cofaja się troszke do tylu bo chca być malutkimi bejbikami,którym notabene rodzice musza poświęcać wiecej uwagi.
2 latki nie potrafia sobie radzic z emocjami, może dla Niego Kaja to tez nowe doświadczenie, może probuje Cie na swój sposób zainteresowac nowymi umiejętnościami , slowami. Daj mu jeszcze troche czasu. Dla mnie szacun bo Krzys zna już kształty i kolory.

Koliber
Spoko ja tez jeszcze nie bardzo umiem odczytywac poki co temp mierze tak jak wstajemy i zapisuje w kalendarzu płodności w telefonie (sciagnelam jakas aplikacje)

Daria
Planowalas mieć druga córe a wyszedl chlopiec?? fajnie,ze trafilas parke



No i moje pytanka:
Dziewczyny czego uzywacie do pomiaru ph? Urzadzen elektronicznych czy zwykłych papierkow lakmusowych?
No jeszcze co z plynami do higieny intymnej- one chyba utrzymuja ph 5,5?
 
Aga, dzięki kochana. Pewnie przy zabawie na świeżym powietrzu ciężej się zarazić, ja byłam w samym siedlisku choroby bo u siostry w mieszkaniu :-(, do tego jej córka (która już w nocy miała gorączkę a rano pęcherzyki w gardle) głaskała Kaję i podawała jej smoczka, strasznie się martwię :-(

Kinga, a ja i tak kciuki trzymam bo mam przeczucie, że owulka była/będzie :-)
 
reklama
moj em tydz przed urodzinami Olka pyta:
co chcialbys dostac na urodziny?
Olek: bejbi Hank
(krotko i na temat, hehe a wzielo mu sie to stad,ze 2 tyg wczesniej bylismy w szpitalu zobaczyc nowonarodzonego synka kuzynki ema)
z emem boki zrywalismy z tej odpowiedzi
 
Do góry