reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
kobietki a ten kwas foliowy przy staraniach o dziewczynke moze zawierac jod? widze,ze to co zalecil mi ginek zawiera:
kwas foliowy: 800 µg
150 µg jod
10 µg wit B 12
 
Hallo Kochane!!!!
Martucha, Czarna!!!!! Gratulacje serdeczne!!!! Co za Cudowne wieści!!!!!
Tasha jak tam Malutka w bujaweczce?
Kinguś ja cały czas niezmiennie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!!
I o Wszystkich Was pamiętam!!!! jak już doczytam, to muszę lecieć do małej, i znowu muszę doczytywać:-D
A to DiLady (Tatuś ją tak nazwał) Przed i po amam:-)
Zobacz załącznik 506165Zobacz załącznik 506166
Buziaki Dla Wszystkich!!!
I witam oczywiście Nowe Staraczki!!!! Powodzenia, i szybkich Dwóch Kreseczek!!!!!
 
Ostatnia edycja:
dzieńńńńńńńńńń dobry ;)))

ja po pracy ,dzieci odbrane,lekcje Zu odrobiła..mąz smaży racuchy:-p


Czarna
ogromnie gratuluję ,spokojnej i książkowo nudnej ciąży życzę ;-)
rośnij zdrowo


Pirania
obyście się nie pochorowali ....


Macy
dzięki --> mi te butki od razu wpadły w oko:-)
zabieraj męża na zakupy-->powodzenia ;)


Fikusowo
cześć i dzięki za &&&


Martuchaa
a coś Ty taka zalatana????
usiądźźźźź...odpooocznij...oddech złap ;)


Kate
buziaki:))


Magda z uk
co tam ,jak tam ;-):-)


Truskaffcia
zdrowa już ??


Daria
jak tam hulanie???:-pja daję radę :)


Tusia
byłas na mikro??


Czarodziejka
witam wsród żywych :) fajnie,że już jest u Ciebie si:)


Axarai
powitac ;))


Tasha
ukochac Sonię ..czy Ona juz zupełnie zdrowa ?


a mi kupela zrobiła dziś rzęski 1:1:-p,pachy woskiem
ja zrobiłam sobie mikro..
miałam dzis babeczki na kwasy i tak mi się zachciało :)

miłego lejdis :))
 
mama ja teraz to nie mam czasu ;/ bo nadia bardzo mi budzi colina;/ tak ladnie spal a teraz nie potrafi przy niej spac ;/ bo chodzi i hałasuje na zlosc;/ dzis jest troszke lepiej ale zobaczymy co to bedzie raz jest super a raz to bym nie wiem co jej zrobila ;/ wieczorem jak juz dzieciakispia to nie hałasuje hulaj hop tylko zrobie troche brzuszkow bo mam tylko taki mieciutki brzuszek i chce go napiac;p a tak to każdy mówi ze nic nie widac zew ciazy byłam ... ale wiadomo mnie to satysfakcji nie daje;/

boze musze zaczac pakowanie do polski;/ a przez ta chorobe mi sie nie chce;/

jeny co chwile mi net szwankuje;/
 
Już była i się trafiła super babeczka!żadnej nie miałam takiej przy chłopcach...

Moje szczeście w piątek przy wypisie wazyło 3500 g a teraz 4250 g :))wszystko jest dobrze tylko ten pepek jednak coś nie do końca...takze mam spiritusem robić 3-4 razy dziennie i mówiła ze 2-3 dni i powinno ładnie odpasć ;)
W piątek będzie u mnie żeby ten pepek zobaczyć i od razu szwy mi ściągnie(miałam mieć 10 dni od porodu ściagane ) takze fajno bo myslałam ze do gina będe musiała gnać ;)no i w ogóle w razie czego mam smsa zapodać to od razu zadzwoni ;)
 
Witajcie laseczki
a120.gif


Czarna gratuluje!!!!!! Zycze spokojnych 9 m-cy
e035.gif

Mama mebelki do salonu sa super. Alez tam bedzie pieknie i przyjemnie
e025.gif
Ciesze sie ze wszystko pedzi do przodu. Czyli wszystko gotowe???? Buciki rewelka :-)
Martucha ja ten cykl bez tempki i bez wykresu. Luz, blues
f055.gif


Daria
wybralas sliczniutkie ubranko do chrztu
Piranha przykre to co napisalas o babci. Mam nadzieje, ze juz w krotce sytuacja sie zmieni. Trzymam mocno kciuki i wierze ze tak bedzie. Tule!!!!
Miss Bella moje zacisniete kciuki sa dla ciebie 15.10.
Kinga no co ty???? Poddajesz sie???? Pamietaj, ze kiedys kazdy wygra swoja wojne.
Magda jak dziewczynki????

.....chcialam jeszcze tyle napisac, ale zapomnialam.....to juz ten wiek. Czas zalozyc cieple kapcie, kocyk i pomalu rozgladac sie za fotelem bujanym

Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Axari, Ewcik, Kate, Czarodziejka, Kinga, MissBella, Martika, Truskaffka, Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka,MIsia, Agagsm, Magda UK, Martucha, Edi,Myszka, Marzycielka, Dido, Lola Flora i inne dziewczyny milego wieczorku
 
reklama
Melduję się...z podniesionym ciśnieniem boooooo mi post poleciał w kosmos:wściekła/y:
ale niiiic...ooddychaaam głęboko, odliczaaam od 10 w dół...

jeszcze raz krótko i na temat..

Czarna dla Ciebie Wieeeelkie Gratki!!!! Bardzo się cieszę, trzymam kciuki za spokojną piękną ciążę!!!!

Magda
mnie też Mati rozczula z traktowaniem brzuszka, zwłaszcza że to takie spontaniczne, niewymuszone :)
zobaczymy jak będzie jak maluch pojawi się już na świecie :p
widzę że u Ciebie też język suahili rządził haha oljo dobre :p
a Mati na picie wołał "gylgyl" :p
Piranha po pierwsze... jeśli chodzi o Krzysia podpisuję się pod tym ci Magda napisała :tak: sama zauważyłaś że może Krzysiu chce zwrócić Twoją uwagę, więc chwal nowe słówka, umiejętności ile wlezie ;)
po drugie, ja przy Matim miałam o tyle lepiej, że to taki lajtowy egzemplarz do nauki był ;p tej rutyny potrzebował i On i ja, nie lubię żyć w chaosie, stresuje mnie, więc plan dnia dobrze nam obojgu zrobił :)
po trzecie...no właśnie tak logicznie mi sie wydawało że łożysko tylnie to na plecach, ale zastanawiam się jak to jest że ruchy mama czuje lepiej z tyłu..mnie się właśnie wydawało że z przodu łatwiej się będzie czuło:confused:
Czarodziejka witam wśród żywych ;)
Kinga dobrze że joga tak fajnie na Cienie działa :) a kciuki zaciskać będę nawet jak się nie będziecie starać ;)
Ann pięknie życzenie ma synek, będzie z niego super starszy brat :) a rodzice...do roboty :p
Nullka kciuki zaciskam i czekam na kolejne super wieści :)
Patrysia niech Marcelek zdrowo rośnie :) a ty jak się czujesz? bo przyznam szczerze że mnie poród sn przeraża zdziebeczko:szok::baffled:

Mama jutro wolne?:cool2:
 
Do góry