reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

TRUSKAFFFKA jak zniknie to wtedy ctr+z jakos tak i powróci post ;)ja sie czuję dobrze:)ten poród jeśli można tak nazwać miło wspominam...od razu śmigałam i szwy mi nie dokuczały/dokuczają także musiałąm byc dobrze nacięta/zszyta ;) jak sie zdejmie teraz w piątek szwy to na pewno jeszcze lepiej będzie:)teraz wracam do formy z ciałkiem powoli a niedługo dopomogę ćwiczeniami :)

Brzuchatki które mają juz brzuszki chwalcie się:))hehe a mi jakoś tak smutno ze go nie ma :p a tak przecie mnie już denerwował :D

MAGDA zapomniało mi się ;) Marcelki sa kochane także jak imię się podoba to smiało trza dac :D hehe co do M ja też miałam problemy oj oj hehe
 
reklama
Patrysia
dobrze,że pani taka miła..mi też szwy połozna ściągała w domku..


Truskaffcia
tak kochana..jutro wolne ..czekamy od piatku na sanepid ,ale do dzis nie dojechali ..może będą jutro...
w sobotę mamy imprezę w salonie-2 latka :-D
będzie alkohol :-p
a w ndz.mam szkolenie na 10.00 do 14.oo..


Kasia uk
dzięki :) mam nadzieję,że będzie pięknie :)
a buty wygodne :tak:

ja Ci dam bujany fotel ...jeszcze przyjdzie na to czas :-)



pani dzis w przedszkolu powiedziała,że Dominik czytał opowiadanie całej grupie i pani jest Nim zachwycona ,że On juz tak daje czadu z czytaniem ..
trochę popękałam na szwach z dumy:-)
 
Truskafka ja za każdym razem miałam łożysko na tylnej ścianie, ale zawsze czułam ruchy, że tak powiem z przodu, a z Adą to już w ogóle dziwnie było. A Ty miałaś pierwsze CC?
Wiecie co zauważyłam, dzieci po CC mają bardziej okrągłe główki, od dzieci po SN, to wiadomo, bo nie przeciskały się przez kanał rodny, ale dzieci po CC i to jeszcze z pośladków, to dopiero mają okrągłe główki:-) Ada to taki okrąglinek:-)
Kasia uk Taki spontan jest najlepszejszy:-) Zaskoczenie mile widziane, no nie:-)
Mama ja też miałam rzęsy 1:1, trochę mnie wkurzało to, że ja mam ogólnie jasne rzęsy i brwi, muszę robić hennę, więc jak u góry miałam takie odlotowe czarne rzęsy, to dół i tak musiałam malować maskarą:baffled: Kosmetyczka nie chciała mi położyć henny na dolne rzęsy, przy otwartych oczach. A Ty jak byś z tego wybrnęła?
 
Patrysia hehe z tymi brzuszkami tak właśnie jest, najpierw się jojczy że ma się dość, a potem się tęskni, oj przechodziłam to z Matim, teraz też pewnie będę :p
staram sie nie fiksować..ale boję się bólu przed w trakcie i po porodzie...:baffled:
Mama czyli weekend imprezowo szkoleniowy przed Tobą :p
Dominik daje czadu, pękaj pękaj:tak::-)
Axa Milady kochaniutka :)
tak, miałam cc właśnie z powodu pośladkowego ułożenia prezesa ;)
 
Czarna
MEGA WIELKIE GRATULACJE!!!!

Patrysiu
Obys szybciutko doszła do siebie..
Usciski dla Marcelusia...

Mama
tez by mi szwy puscily...hi hi
Super madra główka z synka:D

Axarai
córeńka prze cuuu dna!!!!:)

Fikusowo
zdrówka zatem dla synka

Nullko
ale daje Ci w kość ta córcia:);-)

U mnie juz ok..dzien minąl bez zadnych "rewelacji"

Dziewczyny znalazlam w kompie zdjecia z przed 12 lat..
Uwaga to ja...ha ha jaka ze mnia gąska


 
Ostatnia edycja:
Mama powiadasz ze bujany fotel jeszcze nie dla mnie????? Oj a ta skleroza?????

Truskaffka
wow.... ja teraz luknelam i u ciebie juz 15 tydz. Jejku jak ten czas zasuwa.....Najwazniejsze ze wszystko ok.

Patrysia swietnie ze babeczka milutka. Ciesze sie ze z malym Marcelkiem jest bardzo dobrze.

Axari
Kasia uk Taki spontan jest najlepszejszy
biggrin.gif
Zaskoczenie mile widziane, no nie
biggrin.gif
tak, tak,..... a teraz jaka przyjemnosc.....hmmmmm......rewelka

Czarodziejka
wow !!!!!!!!! alez laseczka....slicznie..:-)

....tak piszecie o hennie, az wskoczylam do lazienki i co..... jutro lece na "wyrywanie nitka" brwi i ja tez zaszaleje z henna. Rzesy to ja wole malowac bo cosik nie mam az tak duzego zaufania do hindusek. Ja zawsze na sama mysl o tym jak one mi tam wyrywaja ta nitka ....brrrrrr.....uczucie nie za swietne, ale efekt jest!!!!
 
Ostatnia edycja:
CZA-RO-DZIEJ-KA!!!!!!
Ty pięknotko Ty :))
ślicznie wyglądasz kusicielko:)))))
napatrzeć sie nie mogę:)


Kasiauk
na sklerozję lecytynka :-D na fotel bujany jeszcze sie nie łapiesz :))


Kinga
pracuj--->kaska leci :))


Martuchaa
nie ,nie ...chwilowo mam dość :-pdziś mąż na siatkę idzie także ufff:-D
a kwasu ja w ciążach brałam 1 tabletkę :)
uprasza się uprzejmie o wstrzymanie szaleństw wszelakich niech sie groszek/groszki hahahaa dobrze ukorzenią :)
już &&&&& za wizyte zaciskam :))


Czarna
poprosimy test -->oczy nacieszymy:)


Truskaffcia
no daje czadu Domi a najlepsze jest to ,że On tak sam z siebie przy Zuzi za czytanie sie wziął:)...ale zdolny wiadomo po kim :-p:-D
 
reklama
Do góry