reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Marzycielka
Truskaffcia

dziekuję :):****
tego remontu to za dużo nie bedzie ---> tydzień i zrobione a potem ....
potem to najlepsze czyli te wszystkie detale które tworzą klimat
lecę do Ikea :-D:-D


Andziak
witaj:)
jak syn z wyrazami na E ? dał radę ?
 
reklama
Mama :-)
Mama Kubulki, ja nawet jakbym zrobiła test i wyszła by mi córeczka to wcale bym się lepiej nie poczuła, czy spokojniej. Pewenie bym się nakręciła, a biorąc pod uwagę, że testy się mogą mylić nic by to nie wyjaśniło. Chyba tylko usg ma sens.
 
dziewczyny dziekuję Wam bardzo bardzo bardzo, wspaniale, ze jest ten wątek;))))))
ratuje mnie swiadomosc, ze nie tylko ja mam schiza na punkcie coreczki;)

Andziak jesteś niesamowicie dzielną kobietą, podziwiam Cie;) a podobno najlepsza teściowa to taka, która ma samych synów, pewnie przez to niespełnione marzenie o corce;) głowa do góry i lajtowego rozwiazania!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Mama Kubulki dziewczyny maja racje. Najlepiej uzbroić sie w cierpliwość i poczekać do USG. Chociaż domyślam sie ze to nie takie łatwe. Ja pamietam ze żeby nie myśleć o płci to skupilam sie na poszukiwaniu wózka i rzeczy potrzebnych dla na początek :-)

Natusiu Zapomniałam ci odpisać. Lykam Castangus od ok. tygodnia. Doczytalam tez ze twoje wyniki są niezaciekawe, ale może jeszcze wszystko sie zmieni na lepsze?. Trzymam &&&&&&& kochana ;-)
 
Lora
:-)--->dokładnie :))


ja po prysznicu ..ide spać ...tylko czy zasnę :-D


Natusia
buziak kochana ..dobrze,że zdrowiejesz ;)


Martuchaa
mam nadzieje ,że szczęśliwie dojechaliście i ,że masz randewu z mężem :))



papaśki niuńki :-p
 
ja mialam bardzo wysoka bete. 21002 w 6 tyg ciazy.czy bede dobra tesciowa.nie wiem. napewno bede sie starac byc inna niz moja.ona nawet nie wie na kiedy mam termin. Ale tak naprawde taka prawda ze ani synowa ani wnuczka to nie to co corka.moja zosia. A z ta beta wiem ze patrysiak miala duza z corka i ktos jeszcze chyba. Litera e napisana zbliza sie i. Teraz ma ekstra zadanie.narysowac portrety nauczycieli na dzien nauczyciela. A z filipem musze zrobic drzewo genealogiczne
 
Ostatnia edycja:
Natusiu zobaczysz, że wszystko się jakoś ułoży. Życzę Wam, aby mąż znalazł jeszcze lepszą pracę niż miał &&&&&&&&&:happy2:


Ewcik
strasznie mnie rozczuliło to, co napisałaś o modlitwie z synkiem. Ciekawa jestem tylko, czy dużo ma tych kolegów do wymienienia:szok::-)


Mama kubulki ja robiłam ten test na płeć i powiem Ci, że było to 20 funtów wyrzucone w błoto. Wyszła mi dziewczynka, a noszę synka pod sercem. Szkoda kasy. Lepiej poczekaj cierpliwie do usg. Trzymam kciuki! I nie ma nic złego w tym, że pragniesz córeczki, a przecież nawet jak będzie synuś, to i tak będzie ukochany;-):-)


Mama
super wiadomości przynosisz. Strasznie się cieszę, że mkniesz jak burza z tym interesem. Oby nic Wam nie stawało na przeszkodzie. Powodzenia!:happy2:


Lala flora
ja nie badałam hcg w żadnej ciąży, ale teraz w tej test ciążowy wyszedł mi bardzo szybko. bo w 11 dpo. Z dziewczynkami długo nie mogłam się doszukać kreski na teście. Mogę zatem tylko przypuszczać, że teraz po prostu stężenie hcg było wysokie, a noszę synka. Nie ma chyba reguły:sorry2:


Tasha
ten leżaczek fantastyczny. Zresztą ja uwielbiam tę firmę. Sama jestem na etapie poszukiwań, więc zapytam Cię o opinię po miesiącu użytkowania dla Sonii. :-)


Spokojnej nocy życzę wszystkim i pozdrawiam oczywiście!
 
reklama
witam porannie
mama wiedziałam, ze wszystko bedzie dobrze , cały czas trzymałam &&&&&&&&&&&
pirhania u mnie Oli tez pare razy próbował wymuszac płaczem, ale dokładnie tak samo zrobiłam jak Truskafffka i u nas przyniosło to efekt i jeszcze pare razy chciał wymusic krzykiem zeby mu kupic zabawki, tak wrzeszczał w sklepie wszysty na mnie patrzyli, moze 3 razy , wtedy nie kupiłam i teraz jak idziemy do sklepu to wczesniej mu mówie, czy kupujemy czy tylko ogladamy i nie ma zadnego problemu
Matkika co u Ciebie???
Nasusia dziekuje, chłopcy super, nie choruja, dozo śpia, dokazują,
dobrze ze czujesz sie juz lepiej
Noemi gratuluje!!! życze spokojnych 9 miesiecy
Nulka jak na razie to chyba mi dobrze LC pokazuje owulacje,
jak dzisiaj u Ciebie samopoczucie?
Ja sie czuje troche lepiej mam nadzieje, ze mi wreszcie przejdzie
 
Ostatnia edycja:
Do góry