reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witaj lola flora, w którym Ty jestes tygodniu ciązy, na pewno pisałas ale przoczyłam, ja tez mieszkam 100 km od Krakowa, ciekawe czy w tym samym kierunku co Ty
 
reklama
Hejka!

Ja tam na szybciutko bo mam tylko malutką chwilkę.

Martucha, kochana, to na pewno jest ciąża (pasuje idealnie wykres i termin plusika na teście) ale może się zdarzyć, że się nie utrzymuje :-( (zarodek może mieć jakąś wadę i organizm chce go usunąć). Trzymam jednak kciuki by tempka odbiła jeszcze w górę. Sprawdzałaś sobie kiedyś progesteron w 7 dpo? Bo czasem gdy jest za niski to pomimo zapłodnienia i implantacji ciąża może się nie utrzymać. Przytulam mocno i zaciskam kciuki by tempka odbiła a kreska na teście znów cieszyła oczy.

Truskafffka, jak znajdę chwilkę to wyśle na PW co mnie niepokoi.

Mama
, super wieści, już nie mogę się doczekać fotek Twojego salonu.

Mama Kubulki, dzięki kochana za takie pochlebstwo! Ja synka urodziłam 18 maja a Kaję 14 czerwca, czerwiec to super pora na rodzenie dzieci :-) Testy na płeć lepiej sobie podarować. Twój strach jest normalną sprawą bo każdy by chciał by jego marzenia się spełniły, pomyśl sobie, że już za 10 tygodni będziesz wiedzieć a my tu całą zgrają będziemy trzymać kciuki za spełnienie marzeń. Najlepiej do tego czasu tak jak radzi Marzycielka zająć myśli czymś innym.

Marzycielko, a nie łykasz tego Agnus Castus 1600 mg tylko Castagnus?

Natusia, mi to wygląda na drugie podejście do owulki, koniecznie działajcie! :tak: Mam nadzieję, że M szybko znajdzie jakąś super pracę.

Patrysia, ale super relacja, świetnie sobie poradziłaś, ucałuj ode mnie małego słodziaka, czekamy na fotki :-)
 
Martucha tulę, tyle mogę teraz.. ale nadal kciuki zaciskam żeby tempka się odbiła, tak jak dziewczyny piszą, @ nie ma..to kciuków nie puszczamy
Kate dzięki :) a ile tej soli.widy utlenionej dać ???
Piranha dziś lepszy poranek?
może motam..ale wydaje mi sie że Krzysio już był badany pod względem AZ i nic nie wyszło, tak?
 
Dzieńdobry :-)

Patrysiu tak sie cieszę twoim szczęściem i tym szybkim porodem :-) Dzielna babeczka z ciebie. Ucaluj ta kruszynke od forumowej ciotki :-)

Martucha kochana to smutne co piszesz. Ja tez byłam pewna ze ci sie udało. Tule mocno...

Piranha lykam Agnus Castus. Chyba mi sie poprostu nazwy pomyliły ;-) Dziękuje za poprawkę :-)

Miłego dnia życzę :-)
 
Marzycielka
i Tobie kochana miłego dnia ;)


Kate
mebli do salonu poszukuję i dodatków :))))


Pirania
pewnie,że fotosy wstawię -->a jakby inaczej:)


Patrysia
elegancko sobie radzisz ;))


Truskaffka
jak tam samopoczucie ?? pogłaskać Rybcie;)
co do płukania woda z solą to ja zawsze daję 1 łyzeczkę soli na szklankę letniej wody.


ja tez sie biorę za obiad:)
jak miło--> u nas przestało padać
 
Kate ja jestem w 35 tyg, ale jutro już 36. Matko samej mi ciężko uwierzyć jak ten czas leci. Mieszkam koło Zakopanego i jak chcemy dojechać do Krakowa to słynną zakopianką, która wiecznie jest zakorkowana.:wściekła/y:

Ja pukam gardło na szklankę wody-2 łyżki wody utlenionej+10 kropel jodyny no i przegotowana woda. Miksturę tą z powodzeniem stosuję od 10 lat i zawsze przynosi mi ulgę.
Ja za obiadek wezmę się za godzinkę muszę poleżeć bo chociaż u nas piękna pogoda to ja słaba jestem okropnie:-(Nie mogę spać po nocach tak uciska mi maluch żołądek i boli niemiłosiernie. Nie wiem w poprzednich ciążach miałam większy brzuch i takich boleści nie miałam.
 
reklama
Do góry