reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam Was wieczorowo...podczytuję Was i tak sie cieszę Martuchaaa, &&&&&&&&&&&&&

Ja dzisiaj byłam u mojej przyjaciółki, która ma 2 tygodniową córeczkę. Cudne są takie małe bezbronne maluszki. Moja przyjaciółka musiała wyjść i zostałam z takim szkrabem, matko jak sobie pomyślę, że już nie długo sama będę mieć swoje takie małe dzieciątko to aż się wierzyć nie chce.
Andziak, a Ty jak pamiętam masz termin na 20 listopada? Ja mam na 10, a za 1.5 tygodnia idę wyciągnąć szwy może coś wcześniej się zacznie?:-)
Piranha życzę Ci dużo siły i cierpliwości, najgorsze jest zmęczenie i bezradność, wtedy naprawdę można popaść w doła...
 
lora ja mam termin na 18 ale na usg zawsze byl poczatek listopada. Wiec watpie abym do terminu dotrwala.ale roznie bo nie mam fenoterolu i szwu.tylko luteine i magnez z potasem. Ciekawe jak moja szyjka ostatnio byl centymetr.
 
piranha naprawde jestes madra!!!!!!!!!! szacun
nullka
z moich obliczen wynika, ze poród ok 5 czerwca;) pierwsze dziecko też urodzilam w czerwcu;)fajny miesiac na rodzenie, chociaz może być troche ciepło
natusia trzymam kciuki za pracę mężusia;)
napisze jak było z naszymi staraniami:
mileismy sie starac dopiero od listopada, suplementy brałam, ale niezbyt czesto, kupilam termometr, sylk, jonizator, ale nie skorzystalam z nich niestety;( obserwacji cyklu ostatnio nie prowadzilam, wiem tylko, ze przytulaliśmy sie w 12 i 19 dniu cyklu, ostatnia@ była 29 sierpnia, myślisz, ze jest szansa na dziewczynke?

przeraza mnie mysl o drugim synu, myślicie pewnie, ze jestem wyrodna matka,

dziewczyny, czy ktoraś z Was robiła test na płeć dziecka? np: Test na płeć dziecka
warto go kupić?????
 
..i wszystko jasne :-D


jest dobrze :)
jutro pani J.dorobi klucze i dostaniemy ,żeby coś tam powoli dziergać...
trzeba pościągać te panele ze ścian bo to podstawa..
jak ściągniemy panele-mojej "wspólniczki" chłopak z kumplami;-)- to wtedy wchodzi pan i podwiesza sufity....kładziemy płytki na podłogę...jak będą płytki i sufity to na sciany nida gips..malowanie i włala :))))

pani dociągnie mi rury do pokoju i zamontuje zlew...
przed salonem zrobi elewacje w beżowym kolorku..

generalnie----> wszystkie te koszty pokrywa Ona ,my kupujemy płytki na cały salon....troche to bedzie kasy bo tam jest około 60m 2
ale najważniejsze ,że na robociźnie zaoszczędzimy bo chłopaki chętne :)

umowe podpisujemy w listopadzie,że remontując obligujemy się do wynajmu od 1 lutego.

tak wiec wszystko jest jak najbardziej si:-D
tylko teraz na listopad musze już troche kasy szykować ...

niech mnie ktos uszczypnie :-p


wszystkim babeczkom dziękuję serdecznie za &&&&& :)
jestescie kochane :):***
 
Marzycielka aaa no tak ten czas hehe czyli tak jakby...jesteś godzinke młodsza niż my w Polsce hahahaha
Mama no i super!!!:tak::tak::tak::tak: Będzie piękny salon :-)
Mamakubulki ja bym nie kupowała żadnych tego typu testów, jednym się sprawdza, innym nie...po co sobie motać w głowie?
 
mamo kubolinki.Czekaj cierpliwie na usg.U mnie nic sie nie sprawdzilo.wszystko wskazywalo na zosie. Ja mialam zaczac staranka w maju.a w lutym wpadka z prezerwatywa. A ze sie zakwaszalam i obserwowalam to wiem ze staranka byly przed owul kilka dni i po. U mnie tez sylk zakupiony i cala resza. Ciebie przeraza mysl o drugim symku. Ale szanse na corke masz. Mnie przerazala mysl o drugím synku a na dniach rodze czwartego. I mojemarzenie o corci juz sie nie spelni
 
reklama
Andziak ja już nie zażywam fenoterolu od środy zobaczymy więc jak będzie. Mi z usg termin wychodzi na 10 listopada, bo na ostatni okres to nawet nie patrzę bo owulacje miałam ok 31 dnia cyklu.

Szukałam informacji na temat związku beta hcg z płcią i nie znalazłam nic przekonywującego. Czytałam na jakimś forum, że Kobieta miała córkę i syna i właśnie w ciąży z synem miała wysoką betę. A u Was jak było? Wydaje mi się, że ty Andziak miałaś wysoką...?

Mamma Kubulki, nie myślę, że jesteś wyrodną matką, większość z nas pragnie córki, no, ale nie każdemu jest dana. Ja sama boję się, jak zareaguję na 3 syna, wiem, że będę go kochać, ale to pragnienie córki nie zniknie. :confused:
 
Do góry