reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

cześć laseczki!!!

Madzia - śliczne ciuszki dla małego facecika:-), fajnie, że mąż kumaty i wiedział co kupić, a ta czapeczka z uszkami to po prostu cuuudo:-), już nie mogę się doczekać zdjęcia maluszka w tej czapuni:-); dobrze, że mama przyjechała, trochę pomoże, poza tym we dwie raźniej;-) a Ty odpoczywaj, odpoczywaj, odpoczywaj:-)

Noemi - ja tam nie ogarniam tych temperatur, ale na test chyba za wcześnie...u mnie II krechy wyszły 16 dnia po owu, więc mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam:tak:

Andziak - emeryturę można przedstawić za pomocą dziadka a kasą w łapkach:-D

Mama - jak wczoraj przeczytałam o tej erekcji to prawie kompa oplułam ze śmiechu:-D, niezły numer z twojego Toma:-D

Axarai - Ada lubi leżeć w huśtawce??? bo cały czas myślę, czy kupić...znalazłam na allegro podobną
HUŚTAWKA BRIGHT STARTS BIEDRONKA PIĘKNA!!!!TANIO! (2643024258) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
chyba się opłaca?! poza tym wolałabym taką huśtawkę niż typowy leżaczek, bo ona też spełnia funkcję leżaczka, nie?

dziewczynki życzę wszystkim udanej niedzieli!!!
 
reklama
hejka
my już po imprezach urodzinowych:-D

Mati dostał kolejne porcje lego i banan z buzi mu nie schodzi:-)
wczoraj fajnie się towarzystwo podzieliło, Mati z Julką cały wieczór w lego siedzieli w pokoju Sławka, a dwa maluchy Madzia i Kubuś bujali się w pokoju Matika i u nas, takie dwa kochane szkraby uchachane :D

Matik w nocy się raz obudził sprawdzić czy klocki są koło niego:confused::szok::-D woła mnie: mamoooo są klocki lego? a te nowe zielone? na pewno wszystko jest? musiałam mu światło zapalić, skontrolował i poszedł spać:-D

a od rana...tak tak, zaskoczę cię..lego buhaha:-D

lecę doczytać co u was :)
 
Tasha ta bujaweczka, co link wkleiłaś też fajna, ale ona nie ma melodyjek. Wielkosciowo, to ona w zasadzie nic większa nie jest niż np. leżaczek z tej firmy, albo i z innych. A jednak buja, kac miał taki leżaczek tez z tej firmy, ale leżeć w nim za bardzo nie chciał, jak jadł to go w nim karmiłam, w tej bujawce, to Ada zaśnie też:-) Kacek miał taka dużą bujawkęFISHER PRICE HUŚTAWKA KOŁYSKA KOLORY OCEANU T2713 (2648190288) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (ale też cena spadła, ja kupowałam za 650:szok:) ale dostał ją jak miał 6 miesięcy, i długo nie chciał w niej siedzieć, tym bardziej, że już dobrze raczkował, i wolał pełazać gdzie indziej. Tak, że myślę, że jak taki sprzęt, to najbardziej przydatny jest jak dzidzia jest mała.
Truskafka mój Kaci tez ma obsesję na punkcie klocków lego. Mój M powiedział, że słyszy jak mu już porshe odjeżdża, bo tyle kasy te klocki kosztują:-)Zobacz załącznik 503519
 
Piranha Magda dziękuję wam bardzo za odpowiedź w sprawie łożyska czekam zatem na szaleństwa Rybci :) Matika fajnie czułam, pierwsze motylki jakoś po 17tc, a kopniaczki między 19-20tc potem na całego mały się rozszalał :-D ciekawe jak teraz Rybcia będzie szaleć :)
Patrysia ale fajnie sie u siostry złożyło :) Marcelku hoop hoop chcemy Cię powitać na świecie :-):-):-):-)
a brzuszek łaaał niezłe osiągnął rozmiary :cool2: i fajnie widać jak brzuch urósł a ...reszta Ciebie nie :p
Martucha haha a ja jestem Aurelia :p
Mama piękne hasło w sygnaturce :) w 100% się zgadzam więc do dzieła :)
MissBella ja polecam w 100% leżaczek, wielofunkcyjna zabawka, na długi czas:-)
ja mam łóżeczko zaklepane, z wózkami też raczej będzie luz..także dwa duże wydatki odpadają, mase ciuchów (zwłaszcza w przypadku dziewczynki) też mam zaklepane :p wanienkę muszę kupić, leżaczek i jakieś pierdułki hehe ale to poooootem :p
Natusia dziękuję, czuję się super :D wczoraj trochę zmęczona...wiadomo impreza, przygotowania itd...ale ciągle mnie gonili że mam siedzieć, a oni zrobią, przyniosą, posprzątają :p także pomagało towarzystwo :)
czekam na fotki z waszej imprezki :D
Dla Oskara STO LAT!!!!!! Kolejnego Roku pełnego super zabawy i odkrywania świata!! iii... jeszcze maleńkiej istotki ;) no i maseeee zdrówka!!!

I Dla was Kolejnych Pięknych Szczęśliwych Pełnych Miłości LAT!!!

Czrodziejka aaale pospaliście :-)
biedny Maksio, ale jaki dzielny, brawo
Kasia no i pięknie, czas spędzony z rodzinką, łapanie tych wyjątkowych chwil jest bezcenne :)
Ewcik grill zapewne udany ;)
a pregnyl zamówisz w razie czego wcześniej i będzie ok :) ale ja trzymam kciuki za złoty strzał już teraz :D
Tasha haha no widzisz, dobrze że w szpitalu net i można było podziałać :) ale wracajcie już do domku :)
Magda grzecznie wypoczywasz????:cool2:
a ciuszki dla synekcza jakie śliczne :D spisał się mężulo :D
Piranha oby necik szybko wrócił, dobrze że mamy z Tobą kontakt przez naszą niezawodną Mamę :D
Noemi może faktycznie na teścik za wcześnie ;) tymbardziej że dokładnie nie wiemy kiedy ta owulka była :) nadal trzymam mocno kciuki!!!
Axa łał niezłą macie kolekcje:-) trochę to lego kosztuje...ale radość dziecka..bezcenna prawda? :D :p
no i można kompletować zestawy przez dłuższy czas co by kieszeń za mocno nie odczuła hehe
a klocki bardzo lubię generalnie różne rodzaje i Mati na szczęście też, super rozwijają wyobraźnię, Mati lubi tworzyć nie z instrukcji tylko z głowy :D
 
Truskafcia a jaki Ty test robiłaś bo zerknęłam sobie na twój wykresik i kupiłaś bobo test ale o jakiej czułości?? Bo ja mam zamiar testować w środę rano to będzie najprawdopodobniej 15dpo lub 13dpo bo faktycznie nie wiadomo kiedy ta owulka była. Test który dzisiaj robiłam bobo test o czułości 10 ale kosztuje 18,50zł;/;/ a zwykły bobo o czułości niecałe 10zł to bym wolała taki kupić tylko znów waham się z tą czułością...
 
Cześć dziewczynki :-)

Natusiu 100lat dla synka!
I wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :-)

Magda piękne ubranka twój M zakupił ;-) A jak sie czujesz kochana? fajnie, ze mama przyleciała bo możesz w ten sposób spokojnie odpoczywać wiedząc ze babcia zajmie sie wnukami.

Noemi napewno w środę zobaczymy II piękne kreseczki na teście :-) trzymam &&&&&&&&

Truskafffka no to urodzinki syna sie udały :-) My tez byliśmy wczoraj na urodzinach u syna od znajomych, fajnie było, ale dzisiaj to najchętniej spalabym cały dzień ;-)

Axarai synus śliczny, a te jego blond włoski, obłęd! :-)

Piranha bardzo dziękuje za odpowiedz. Trochę poczytalam na temat tej prolaktyny i może faktycznie w tym tkwi przyczyna moich nieudanych cykli :-(

W październiku muszę powtórzyć badanie progesteronu i jak będę miała wizytę u doktorki to popytam sie jej i pokaże jej ten mój nijaki wykres.

Pozdrawiam was i życzę miłej niedzieli :-)
 
ja juz po szkoleniu...nasiedziałam sie ..odbyt mnie boli i oczywiście co ???w czasie szkolenia przerwa ide do wc -dzień dobry....przywitałam się z @...

mam 3 certyfikaty...
jeden zestaw do zabiegu z wit C w gratisie :)


Tasha
hahahaaa ja sama kompa oplułam jak pisałam pomysł Toma na literę E :-D:-D On mało mówi ,ale jek już powie to ....:-D


Czarodziejka
pięknie pospaliście :)oby tak częściej co :)))?


Truskaffka
moje bąki jak dostana prezenty to też tak robią jak Twój ...dzieciaki tak mają chyba :-p


Nullka
gdzie Cię znowu wcięło??


Kate
:**


Noemi
nie ma sprawy z przekazaniem info ..Pirania sama do mnie napisała jak Twoje testowanko to od razu Jej napisałam Twoje zapytanie :):)


Natusia
śliczna fotka;))


Czarna
jak działania??


Tusia
:wściekła/y:---> wychodź z krzaków!! co u Ciebie ?:-)


Magda z uk
dziś rodzinnie pewnie skoro nie wleciałas od rana :)




my zaraz jedziemy do znajomych na kawę rocznicową ..mieli wczoraj 9tą rocznicę ślubu..

pa :)
 
Crayons.jpg


Mama
oj no..Oby czesciej:)))
Niestety Jutro tak nie bedzie bo Maćko ma na 8:00 do szkoły..to i ja sie "zedrzeć" musze zeby sniadanie mu zrobić:(
Ale czas leci niesamowicie...dopiero co Maksio był malyt po 100 razy wstawalam a teraz jeden 6 lat , za chwile Maksio 3..Jest juz naprawde fajnie, czlowiek nie jest uwiązany:))))
Naprawdę mi tak dobrze:)
No Ty Mamo Droga tez ,masz juz luzik:))))
I powiadasz dooopsko boli od krzesełka:))) Masuje masuje...którym palcem ukluje:))) hi hi:-D:-D

Moja Chlopcy+ ten duzy chlopiec polatali troche na dworze,.Dzis u nas slonko ale chłodno, juz czuc jesień.oj czuć
zjedli obiad i lezakują przed Tv
Malż na diecie wiec specjalne danie mu zrobilam (brązowy ryż, ryba z piekarnika i do ryby sos jogurtowy z kaparami):))) Musze wspierac mojego mężczyznę:))))
 
reklama
Pamietacie jak pisalam wam o meza bratowej.Poronila w czerwcu.Od lipca znowu w ciazy najprawdopodobniej z naszych wczasow nad morzem przywiezli.Teraz wszystko ok. Bardzo liczy na dziewczynke ma juz dwoch chlopcow
 
Do góry