reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jestem i ja...
dziś mam to szkolenie kosmetyczne to trzeba sie wyszykować i za 2 h wyjeżdżam z domostwa ..

Tusia
kochana dziękuję :**
Tobie również życzę miłego dnia i uśmiechu na twarzy:)

Magda z uk
piękneee te ubranka ;))
cudne poprostu ---> mężulo dał radę .
A Ty skoro wczoraj przesadziłaś z chodzeniem to leż dziś bo wiesz ,że nie ma żartów...
jak się pogorszy to Cię nam do szpitala zabiorą :sorry2:


Natusia:):)
dla synka uśmiechu i radości z odkrywania świata :)
żółwik dla Niego:)


dla Was kolejnych lat w miłości
szacunku wzajemnym
i spełnienia marzeń :))
 
reklama
Hej

no niestety jedna krecha na teście, doszukiwałam się drygiej ale nie ma....
Nie jestem smutna bo czuje że poprostu za wcześnie ten test zrobiłam....
Piranha czy jest to możliwe że tempka skoczyła mi na poziom 36,9 dopiero po zagnieżdzeniu zarodka??Bo temperatura jest fajna wykres ładnie wygląda seruszzek dużo....i tak sobie pomyślałam że jakby tempka skoczyła mi dopiero po zagnieżdzeniu zarodka to na test za wcześnie prawda??
 
Cześć dziewczynki, wpadłam Wam życzyć miłej niedzieli:tak:

Ewcik, spadek tempki oznacza wzrost estrogenów a pik estrogenowy wywołuje pik LH ...tak więc obniżająca się tempka najczęściej zwiastuje zbliżającą się owulkę :tak: To może zapytaj o Ovitrelle? ...tylko, że jest droższy :-( Albo weź receptę od ginki i już kup Pregnyl żeby zdążyli sprowadzić z hurtowni?

kochana, niestety ginka przyjmuje tylko we wtorki i czwartki więc receptę najszybciej dostanę we wtorek wieczorem o 20 na monitoringu:-( jak dzwoniłam do apteki, to pregnyl jest w cenie 30zł/jedna ampułka, a ovitrelle 169zł:szok: chociaż babka nie była pewna, chyba się jej coś pomieszało, czy to możliwe, żeby był taki drogi??

Madzia ale cudowności masz dla syneczka, prześliczne ubranka :tak:

noemi głowa do góry, może to jeszcze za wcześnie.. mi ostatnim razem test wyszedł w 14dpo, i też krecha nie była jakaś mega mocna

mamcia owocnej kosmetycznej edukacji życzę;-)

natusia z okazji Waszej rocznicy dużo miłości na dalsze lata wspólnej wędrówki przez życie:-)

 
Noemi
jak najbardziej może tak być ..jesli ten spadek to była implantacja to od wczoraj dopiero wytwarzasz hcg wiec na test za wcześnie...
napisałam Twoje pytanie do Piranii bo dostałam od Niej smska ,że nadal nie ma netu i nie wie kiedy u nas będzie ..


Ewcik
no niestety taka jest cena ovitrelle..też mnie z nóg zwaliła..
a pregnyl i tak masz w super cenie...u mnie w aptece 60zł kosztuje..
ja w końcu nie kupiłam żadnego ..
po pregnylu nie możesz za wcześnie robić testu bo w składzie jest hcg i test pokaże Ci II
jeśli weźmiesz pregnyl to musisz poczekać 14 dni od podania zastrzyku..
 
Ewcik
no niestety taka jest cena ovitrelle..też mnie z nóg zwaliła..
a pregnyl i tak masz w super cenie...u mnie w aptece 60zł kosztuje..
ja w końcu nie kupiłam żadnego ..
po pregnylu nie możesz za wcześnie robić testu bo w składzie jest hcg i test pokaże Ci II
jeśli weźmiesz pregnyl to musisz poczekać 14 dni od podania zastrzyku..

dzięki kochana za wskazówki, najgorsze jest to, że pregnylu nie ma w aptekach i magazynach, tak mi wczoraj farmaceutka powiedziała:-(chyba dzisiaj podzwonię po aptekach i popytam.. bo na ovitrelle mnie nie stać

kochana, a swoja drogą, super myśl w podpisie!!! bardzo motywująca! także do dzieła!!!
 
zgadza się ..nie ma pregnylu....
ja też nie kupiłam z tego względu ovitrelle..
mąż dawał mi kasę ,ale powiedziałam ,że nie kupię ...potem okazało się po usg ,że pęcherzyk pękł a i tak nie zaszłam ..
dlatego dajam sobie juz spokoj z tym zachodzeniem ..

ale Ty walcz jeśli jeszcze masz siłę;-)


Noemi
Pirania Ci odpisała,że Je wyszedł cień cienia po 3 dniach wyższych temp.czyli tak jakbyś Ty robiła jutro test .Ona robiła z czułością 10..
 
dzien dobry
c013.gif


Natusia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla twojego smyka
urodziny33.gif

Dla Ciebie i meza kolejnych wspanialych lat razem
slub9.gif


Neomi glowa do gory, dzis to jeszcze nie byl ten dzien na testowanie. Trzymam mocno kciuki

Piranha, Patrysia, Andzia, Mama, Natusia, Daria, Tasha, Axari, Ewcik, Kate, Czarodziejka, Kinga, MissBella, Martika, Truskaffka, Patrysiak, Czarna, , Tusia, Nullka,MIsia, Agagsm, Magda UK, Martucha, Edi,Myszka, Marzycielka, Dido, Lola Flora i inne dziewczyny milego dzionka
 
Dzięki Mama za przekierowanie pytania ja całkiem zapomniałam że Piranha nie ma neta....oby jak najszybciej do nas wróciła:-)

Tak myślę, że kolejny test zrobię w środę rano i wtedy już powinna jakaś kreska być widoczna chociaż cień cienia a jak nie to trduno już testów nie robię tylko tempkę mierzę
 
ladybugs.jpg

Dzień Dobry:))))
Ahhh jak sie dziś wyspałam:)))Wczoraj do 10 dzisiaj do 9:30:) "tak mi dobrze tak mi rób":)
Malża co prawda na nockę nie było ale chłopcy spali jak aniołki;)))
Fajnie juz z takimi dziećmi:))))
U nas wporzadku, Maksio juz zdrów..wczoraj jeszcze troche był osłabiony , mało jadl ale dzis juz widzę wszystko wróciło do normy:)

Natusiu
Wszystkiego najpięknieszego dla Waszego synka,..z okazji Urodzin:))))
urodziny.gif

No i dla Was duzo milosci, duzo radosci , duzo pieknych chwil...i wzajemnego szacunku:))))..z okazji rocznicy "miłości":)
serce.gif


Magda
Fajne ciuszki, widze ze juz kompletujesz:))))))
Pewnie fajnie po dwóch dziewczynkach - kupic cos dla chlopczyka?:))))

Patrysiu
A co tam u Ciebie????

Miłej Niedzieli kobietki:)
 
reklama
Hallo Kochane!!!
Życzę miłej niedzieli!!!
Noemi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&cały czas trzymam kciuki!!!
Natusia 100 lat dla Synka!!!!!
Ewcik Piranha Ada ogólnie jest zmarzlak, przeciwieństwo Kaca! Ale tu na zdjęciu ma założone body, i bluzeczkę, to różowe to pieluszka do której się przytula, tzw. "tein" Kacek tak nazywa swoje 5 pieluszek;-), z którymi jeszcze śpi:-) A to w kwiatki między nogami to pasy od bujawki:-)
Ewcik Kochana, a jakiego zawodu zboczenie? :-)
Ada w wózku nic nie marudzi, śpi. No Kacek to był szalony, jedynie w foteliku jeździł, ale też nie za długo, najwięcej u Taty na rączkach. Za to jak miał 2 lata pokochał sportówkę, a że on malutki, do jeszcze jak miał 4 lata nad morzem jeździł i spał w niej:-)
 
Do góry