reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam!
ja dziś nie w sosie, ale to z niewyspania i ogólnie ilości spraw mnie przytłaczających..ehh
Magda: kochana ja miałam takie bóle w pierwszej ciąży, że dojście do przychodni i w powrotem to był jakić horror, bo przy każdym kroku w dole ból - promieniowało mi od kości łonowej w górę - i to było rozchodzące się spojenie. Do końca ciąży tak miałam, a im dalej tym było gorzej z bólem, ale nie pamiętam od kiedy - ale wiem, że już wtedy brzuszek miałam - wiec jakieś miesiące typu 5-6 miesiąc. Z tym, że ja od połowy leżałam, więc bolało przy każdym przekręcaniu się w łóżku, przy każdym poruszeniu. Na dzień przed porodem to już tak nawalało, że nie miałam wątpliwości, że zaraz rodzę, bo już mi się rozłaziło i bolało wszystko - kości, biodra, spojenie. Może dla swojego spokoju idź i poproś o wizytę u gina, albo poczekaj na to badanie USG, gdzie inne narządy tez będą sprawdzać i poproś o sprawdzenie tego spojenia.
Martuchaa: pęknie jajo na pewno, może potrzebuje więcej czasu niż parę godzin;P działajcie działajcie - a my trzymamy kciuki za ciebie! ależ się cieszę, że jednak to jajo jest i mocno kibicuję!!!
kasia, noemi: kciuki za wasze tempki - musi sie tym razem udać!
czarna: hmm ja bym powiedziała, że nie miałaś owulki jeszcze, ale widzę, że test ci pozytywny wyszedł, wiec chyba była lub będzie lada moment - to może po prostu nie miałaś spadku tempki, więc np. organizm wyrzuca mniej estrogenów, albo masz szybki przyrost progesteronu i dlatego nie spadła? nie wiem, ale wiem kto może wiedzieć - Piranha:)
kinga: trzymaj się inie poddawaj!
mama: miłej pracy!
Natusia: jak twoje zdrówko - wychodzisz w końcu z choróbksa?
patrysia: może dziś się rozkręci słońce - a wyglądasz na pewno pięknie -jak szczęśliwa i umęczona mamusia w 9 miesiącu ciąży - pomyśl ile ty by chciało być na twoim miejscu noo:)
Tasha: jak Sonia, lepiej? gratuluję pierwszego uśmiechu - dla takich chwil warto męczyć się te 9 miesięcy, nie spać po nocach, ect.:)
truskaffka: nareszcie lepsze samopoczucie - no w końcu to drugi trymestr, więc powinnaś tryskać:)

miłego dnia i buziaki dla wszystkich !
 
reklama
MARTUCHA no super:))będzie z tego fasolinka:))
AGAGSM tak wiem ze wiele by chciało byc na moim miejscu i cieszę sie ze moje serduszko niedługo będzie z nami tylko już chciałabym aby było z nami...M też zamotany nie wie kiedy urlop wziaść bo po co brać jak ja nie rodze?ach jo jak to krecik powiada...:))
 
Martucha widzisz! jednak jest pozytywny i owu będzie! ciekawe kiedy co?? Plemniczki już są w drodze!! dobrze! :)) powodzenia


Dziekuje za pocieszenie...
jasne że jakoś to bedzie. nie przeskoczę problemu... musze być silna i przejść przez to
 
no! ciężarówka wywoskowana -->nogi,pachy,bikini ..
herbatka zaliczona i poszła do domku ..
teraz mówi ,że może rodzić :-D lżejsza o kudły:-p


Martuchaaaaaa!!! widzisz :)) sama doświadczasz mocy naszych &&&&:tak::tak:
cudownie ,że pierdziu :):):))))



Kinga &&& i za Twoje sprawy ...


Agagsm dziękuję kochana ..i Tobie miłego ..
u nas piękne słonko:) ma być dziś 21 stopni ..się pożyje się zobaczy:)


Marzycielka ,Pierogatka ,Tusia,Kate,Madga z Uk i reszta Gangu Olsena -DO TABLICY!!!:-)


Tasha jak Wam w tym szpitalu-nadal same na sali???


Nullka do wizyty coraz bliżej :):)&&&&


Magda z uk czy dziś trochę lepiej ???:sorry:


a ja jeszcze nie całe 2 h sama bo po 12.00 będzie druga kosmetyczka ..
 
dzień dobry
witam się szybciutko i potem popiszę z wami ;)

Magda jak się czujesz???
Martucha AAAAA ooo jeeeeeeeeeeeee :D Super, Kciukasy zaciskam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kinga jest nowy cykl i nowe możliwości, zaciskam kciuki, żeby się udało :)
Mama dobrze że masz nas w pracy :)
Patrysia korzystaj z ostatnich chwil i leń się ile wlezie :p
Aga dzięki :) i Tobie poprawy humorku życzę ;)

Miłego dnia, ściskam was serdecznie ;)
 
hey dziewczynki!!!

musiałam przeczekać te poranne oględziny, badanie, ważenie itp i do Was wpadam:-)

Magda - z tego co opisujesz to mi pachnie rozejściem spojenia łonowego, przechodziłam to świństwo i faktycznie ból był nie do opisania, u mnie zaczęło się chyba w 6 mies, ból przy chodzeniu, w nocy zmiana pozycji to ból nieziemski, u mnie promieniował na kręgosłup , a najgorsze jest to, że rozejście z każdą wizytą się powiększało, z tego powodu podobno wcześniej urodziłam, bo kości spojenia już nie trzymały tylko sama szyjka odwalała czarną robotę i też w końcu puściła, miałam cc, ale miałam bóle, odeszły mi wody i mała była wciśnięta główką w kanał rodny, więc lekarze nie mogli już wstrzymać porodu, zrobili szybko cc, żeby nie pękły kości miednicy; kochana poproś o usg, bo tak można dokładnie sprawdzić rozejście, nie wolno Ci dźwigać absolutnie niczego (ja tachałam owoce do auta a potem myślałam, że umieram), nie powinnaś też wykonywać męczących prac domowych typu odkurzanie, jak najwięcej odpoczywaj, oszczędzaj nogi (wiem, abstrakcja mając dzieci;-)), ale nie wiem co Ci poradzić odnośnie spania, bo ja praktycznie nie spałam przez ten cholerny ból, moje rozejście miało ponad 2 cm, teraz jeszcze się nie zeszło, ma 1 cm, ale już jest o niebo lepiej, bo nawet na pilates poszłam:-D, a może po prostu przy tamtym bólu ten jest tak nikły, że praktycznie go nie odczuwam:-D, współczuję Ci kochana, musisz zacisnąć zęby i przetrwać, bo na to nie ma innego sposobu, upewnij się tylko u gina czy to jest ta przyczyna bólu
 
Ból spojenia i ja mam...masakrato:/ ogólnie chodzić ok ale jak człowiek sie rozłoży i teraz wstań albo przekręć sie to ooo mamo:/tak smao miałam z Alankiem...z Domisiem nie ta ciaża była elegancja francja :))
 
Hello!

Magda
, u mnie ten ból się wiele nie nasilił w kolejnych tygodniach (ale u Tashy narastał gdyż jej spojenie się stale rozchodziło i zdaje się, że rozejście doszło aż do ponad 2 cm), funkcjonowałam jak najbardziej normalnie gdyż w pozycji stojącej tylko czasem odczuwałam ból (u mnie to rozejście nie było zbyt duże, pamiętam, że kiedyś po odkurzaniu nie mogłam dosłownie chodzić i chciałam od mamy kule wypożyczyć), najgorzej było w pozycji leżącej (obracanie się na bok i ten krótki moment pozycji na plecach to był koszmar) stąd nocki były głównie bezsenne. A Tobie kiedy najbardziej ból doskwiera? Dziś nie jest nic lepiej? Jak najbardziej powiedz o tym na USG, jestem pewna, że nikt tego nie zignoruje. Ja na USG jamy brzusznej poprosiłam o sprawdzenie rozejścia wrót przepukliny i nie było żadnego problemu. Trzymaj się kochana!

Noemi, a może u Ciebie owulka była w 15 dc kiedy był ten ból podbrzusza? Wówczas wykres wyglądałby bardzo ładnie :-)

Patrysia
, to czekanie jest najgorsze, trzymam kciuki byś do weekendu trzymała już Marcelka w ramionach ...mam przeczucie, że to już lada moment :tak:

Kasiu
, wykres śliczny, no jasne, że wierzę i czekam z utęsknieniem na fotkę plusika na teście! :-)

Czarna
, nie zawsze przed owulką jest spadek (tak jak napisała Aga przed owulką rośnie też progesteron, jego niewielki wzrost obserwuje się na około półtora doby przed owulacją a swój szczyt osiąga mniej więcej tydzień po owulacji), trzymam mocno kciuki!

Mama, na razie synek nie pobił rekordu 4 słów ale co się odwlecze to nie uciecze :-D

Kinga
, kochana, wiem, że to trudne ale spróbuj się mniej stresować i nie rezygnuj proszę z monitoringu, trzymaj się kochana! A propos mój M uwielbia Kadarkę :-)

Martucha, ale super wiadomość, trzymam kochana kciuki najmocniej jak się da!!! Dziś i jutro połknij jeszcze potas, L-argininę, Green Tea, Guajazyl, wiesiołek a nadał łykaj cynk, B-Complex i Folic. PH faktycznie bardzo dziewczynkowe :-), może napój sodowy przed starankami bo podobno szybko podbija pH? A masz Pre-Seed i mogłabyś go troszkę stuningować sodą? :-)

Tasha
, jak się Sonia czuje, lepiej już z kaszelkiem i katarkiem?
 
reklama
Do góry