reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzien dobry :-)
kate u mnie masakra Nadia tak krzyczy ze szok;/
colin dostał kolki dalam mu lefax to narazie cisza ale wieczorm pewnie znow sie zacznie;/ jeszcze do tego nie umiem teraz mu przylozyc piersi ;/chyba nie umie chwycic przez to ze dalam mu butle ;/ i w ogole najchetniej to by byl tylko na rekach wszedzie mu zle a ja przy nadii nie moge ciagle sie nim zajmowac;/ do hustawki nawet wejsc nie chce a cieszylam sie ze mi troche ulzy a tu dupa ...
a najlepsze jest to ze nie mozemy odebrac aktu urodzenia colina bo musimy miec akt urodzenia mojego meza a on tu nie ma;/ i teraz czekamy az nam z polski wysla a w czwartek mielismy jechac po paszport;/ jak sie wali to sie wali wszystko ;/
sory ze tak o sobie ale nawet nie mam kiedy przeczytac bo jak mam czas wolny to musze go nadii poswiecac bo sie bardzo zazdrosna robi ...
patrysia to pewnie juz niedlugo bedziesz miec synka przy sobie :)
podziwiam mamy co maja wiecej dzieci i dawaja sobie rade :)
 
reklama
daria nie martw sie , poczatki są najgorsze, Nadia sie przyzwyczaji do Colina, a Ty bedziesz miec więcej czasu, u mnie Alan lubi byc w hustawce, u mnie sab simplex Alanowi pomagał na bolacy brzuch, on nie miał takich silnych kolek, ale jak podawałam mu Sab przed kazdym jedzeniem to wogóle nie miał
Patysia jeszcze tylko " chwileczke" i Marcelek będzie z Wami
 
Witam
Nadrobiłaaaaaammmm :) i teraz czytajcie moją litanie ;-)

mama dupsko nastawiam bo rzeczywiście dlugo nie dawałam znaku zycia (ale wszystko przez zaległości w pracy) . Fajnie że macie super lokal, w super miejscu i że fajna właścicielka sie trafiła :) Ja bym brała go , a remont ma swoje plusy bo zrobisz tak jak byś chciała .
Gratuluję Ci spadku wagi. Pamiętam jak ja się cieszyłam jak zgubiłam 7 kg , a teraz wszystko niebawem wróci i to z ... nawiązką niezłą pewnie hehehehe. Mnie tez gubia słodycze , bo nie umiem bez nich żyć i ja tez kciukiem nadgarstek obejmuję i to prawie dwa razy ;-) , więc u mnie to tylko jak już to tłuszcz trzeba gubic.
I jeszcze pytanko do Ciebie mam - czy wg Ciebie wosk bikini w ciązy można robić bez żadnego ryzyka?
Aaaaaaa i jeszcze jedno - dzięki za fajne przepisy - dziś u mnie klopsiki będą grane :) tylko z buraczkami

Czarodziejko sushi wyszło Ci 1000 razy ładniejsze niż z restauracji . Jesteś mistrzem tej sztuki , a smakowało pewnie jeszcze lepiej niż wygląda :-)
Córcia siostry ciotecznej cudna jest. Też taką zamawiam ;-)

agagsm dawno temu pytałaś o paski Ph. Ja wyjmowałam śluz palcami (sięgałam najgłębiej jak mogłam) i dotykałam do paska. Jakoś wkładanie paska do środka mnie drażniło .
A Twoja córeczka jest śliczna - ma cudne loki. Cud miód malina .

truskafffka synek przystojniacha (zarówno jako bobas uroczy jak i pięciolatek). A dzieło męża pierwsza klasa. Zdolniacha :-)

tasha współczuję szpitala , ale jak mus to mus :( Z malutkimi dziećmi nie ma żartów , dlatego tak chcą w szpitalach zostawiać. Mój Julek miał kilka dni jak wylądowaliśmy w szpitalu na tydzień z podejrzeniem zapalenia płuc :( Nie wspominam dobrze tego okresu tym bardziej że nie mogłam zostawać tam na noc. I tak mąż przywoził mnie o 6 rano , siedziałam w szpitalu z nim do 23 (w dzień ściągałam mleko laktatorem żeby pielęgniarki mogły go nakarmić w nocy jak sie obudzi). Na szczęście Julek nie budził się zbyt często i jak zjadł to zasypiał.
Sonia Twoja jest słodka :-)

Noemi ja myślę że bete najlepiej zrobić około 12dfl. Ja pierwszą zrobiłam 9dfl i wyszła poniżej 1,2 czyli brak ciązy, następna w 14dfl wyszła już 103,5
A test ciązowy 10 zrobiłabym dopiero 11-12dpo Mi w tych dniach wyszły mega bladziochy. Podejrzewam że 9dpo nic by nie wyszło tak jak i beta. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie aby sie udało

Magda moj Antoś też chętnie biegnie do przedszkola i czuje sie tam super.

patrysia* jak tam ??? Jest jakiś postep , skurcze sie może nasilają?? Życzę aby jak najszybciej sie zaczęło bo wierzę że już Ci jest mega ciężko.

natusia jak zdrówko??? Pisałas i miodzie z pasieki :) Ja też taki kupuję i jest rewelacyjny

ilaczek zdrowka dla dziewczynek.
Mój Antoś wymiotował w piątek a potem w niedzielę, a Julek wczoraj w szkole raz. Nie wiem czy to wirus jakiś bo raz i koniec.

Kinga tulę mocno bo widzę że nastrój kiepski raczej :( Głowa do góry i myśl pozytywnie. A blog przejrzałam :) Fajna sprawa taki blog tylko ja na to już bym czasu nie znalazła

Kasiu_uk porozmawiaj z mężem i podzielcie się jakoś obowiazkami . Przecież kazdy jest zmęczony a dzieci sa wspólne to i obowiązki powinny być wspólne. Inaczej można zwariować jak wszystko jest na Twojej głowie. U mnie jest zupełnie inaczej bo mąż mi bardzo pomaga na ile może . I Tobie też życzę aby po rozmowie Twój M dużo zrozumiał i wyręczał Cię w pewnych sprawach.

Martuchaa ale super wieści z tym pęcherzykiem i czytając czulam że dziś będziesz mieć pozytywny test owu. To teraz do dzieła. Ja starałabym sie podnieść Ph i dziś wieczorem jeszcze działać działac działać .
Jeśli chodzi o testy owu, to jak wczoraj wieczorem był negatyw to już w nocy mogłaś mieć pozytyw. Wiem bo widziałam jak u mnie szybko to sie zmieniało. W przeciągu kilku godzin z bladziocha zrobił sie prawie pozytyw.

Daria śliczny synuś i fajnie że Chrzest tak szybko będzie. Mój Antek miał 1,5 miesiąca a Julek 3 miesiące jak chrzciliśmy.
Ehhhh Daria doczytałam o problemach :-( oby sprawy się szybko jakoś poukładały

lola flora witaj w naszym gronie. Mój starszy syn też ma na imię Julian . Hehehe i się uśmiechnęłam jak czytałam bo gdyby nam się trafiła córeczka to też zastanawiamy się nad imieniem Laura. Zapytałam ostatnio męża a jak Ci sie imie Laura podoba??? A on na to .... ładne .... tak miała na imie moja dziewczyna . Więc ja oczy :szok: a on kończy zdanie... w podstawówce - chodziliśmy ze sobą... 1 dzien hehehehehe
Pytałaś tez jaki etap ciązy u mnie - po wizycie wstawie suwaczek , ale jutro rozpocznie sie u mnie 7tc, a badania robię sobie sama na własną rękę. Mam (tzn miałam bo już nie mam ;-) ) schizę po grudniowym poronieniu.

monico Zuzia jest piękna :-) Jak szybko rośnie pannica

kobietka oby do marca zatem. czas szybko zleci i będziesz mogła rozpocząć staranka. Zdaj relację po dzisiejszej wizycie u endo :-)

czarna widze skok dzisiaj - czułaś owulkę w jakiś sposób?? Ciekawe co jutro tempka pokaże :-) Trzymam &&&&&&&& za ten cykl u Ciebie - jak i za resztę dziewczyn także

misia zazdroszczę koncertu J.Lo :-) , ale mam za daleko . Szkoda że koncertu nie ma na Narodowym ;-)

Piranha ojjj tak krecha mocna na teście wyszła. A oto dowód:

IMAG0186.jpg

Teraz o mnie. Czuję się świetnie. żadnych bóli, kłuć, nic nie ciągnie, plamień brak. Ogólnie jakbym w ciązy nie była , tylko syski bolą ;-)

Mąż mi sie troche przeziębił więc wczoraj leżał obłoznie chory ;-) i podaj mi to podaj tamto. Chłop lekko przeziębiony a już jakby umierał ;-)
Dzieciaki narazie ok tylko nie wiem co to za pojedyncze wymioty były . Mam nadzieje ze juz powtorki nie bedzie.
Mieliśmy na weekend jechać nad morze , ale pogoda do bani sie szykuje wiec kasy szkoda i nie jedziemy. Odłożymy to może w ferie w góry się pojedzie.

Przesyłam Wam troche ciązowych &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& łapcie łapcie kto chętny, a w czwartek jak wrócę po wizycie i bedzie wszystko ok (a przecież będzie prawda???) to i fluidków sypnę więcej.

Boszeeeee chyba najdłuższy post w moim życiu mi wyszedł , ale tak to jest jak sie nie pisze na bierząco .
Zaraz jade po Julka do szkoły
 
Ostatnia edycja:
Kate, ja nadal karmię piersią ale raz dziennie (wieczorkiem) podaję butlę by mała umiała z niej ssać i znała smak mleka modyfikowanego, łatwiej wtedy odstawić jak przyjdzie odpowiedni moment :-) WOW, 6 zębów na raz? Ale dużo ząbków ma już Alanek, Krzysiowi strasznie późno wyszły (mi też) więc pewnie u Kai będzie podobnie, ząbkowania nie wspominam źle skoro nawet się nie zorientowałam kiedy te ząbki Krzysiowi powyłaziły :-), oby u córci było podobnie.

Daria
, współczuję kochana bo doskonale wiem co przeżywasz, Kaja miała identycznie, nie mogłam jej nigdzie odłożyć bo od razu płacz, w huśtawce też nie spała, Krzysiu był nieziemsko zazdrosny ...no i te kolki. Na szczęście to minęło, synek nie przejawia już zazdrości a Kaja więcej obserwuje i się śmieje jak płacze, trzymaj się kochana!

Kobietka, kciuki zaciśnięte by endokrynolog włączył zielone światełko!

Martucha, czasem owulka występuje już 8h po piku a pik mógł być w nocy :-) Cynk nie tylko reperuje uszkodzenia komórek jajowych ale pomaga też przy implantacji. Hahaha, ale się uśmiałam jak sobie wyobraziłam te X zacierające ręce albo raczej ogonki :-D

nullka, WOW, to chyba najdłuższy post na naszym forum :-D Piękna krecha ciążowa! Dużo zdrówka dla Was a ja już ćwiczę kciuki by się spisały na medal w czwartek :-)
 
Ostatnia edycja:
Martucha , to działaj , powodzenia !
Agagsm , ja teraz nie robię testów owu , bo nie mam

może tak być że była owu ,ale nie było spadku . był śluz , był ból owu i ochota na sex :laugh2: i sex też :-p
teraz czekanie na rezultaty chyba
 
nonono Nullka dałaś czadu :D bardzo się cieszę że dobre nastawienie masz i zobaczysz jakie pięknie wieści nam jutro przyniesiesz:tak:
Kate hahaha właśnie miałam Cię ochrzaniać że fotek dalej nie ma, ale widzę że już nie muszę sięgać po wałek:-D
wycałuj brzuszek Alanka, biedaczek z tymi zębiskami
Daria oby ten czas jak najszybciej minął
Piranha patrz, jeszcze niedawno Tobie sie wydawało że końca nie widać tych problemów brzuszkowych, zazdrości..a teraz jaki spokój :) Cudnie :)
Czarna &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
:DDDDD
 
Dzięki kobitki super by było gdyby synuś chciał byc już w ramionach a nie w brzusiu :))torba czeka...

MARTUCHA proszę zasługa Marcelka :D grzeczny już w brzusiu :p
DARIA z czasem bedzie coraz lepiej:)początki jak wiemy sa ciężkie...oby kolki mineły!
NULLKA ale piękne kreseczki!!:))
 
reklama
Do góry