reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

natusia i Ewcik, dużo zdrówka dla Was i Waszych syneczków! Jak mi strasznie żal kiedy dzieci chorują.

Magda
, no nareszcie jesteś! Ja miałam w ciąży bóle przy chodzeniu tak silne, że nie potrafiłam na nogę stanąć, bolało mnie spojenie i stawy biodrowe, może po prostu ten ból promieniuje Ci nerwami wyżej? Bardzo często tak jest, że ból promieniuje w inne miejsce. Najgorsze jest to, że po ciąży mi nie przeszło i po dłuższym spacerze nie mogę chodzić z bólu a także obracać się z boku na bok i leżeć na plecach, zdarzało się, że szłam na czworakach by nie stawać na nogi. A mogą Ci na wizycie sprawdzić czy nie rozchodzi Ci się spojenie łonowe?
 
reklama
Mama też o tym myślałam biorąc pod uwagę objawy. Problem w tym, że tu w Uk mają to generalnie w d***. Tzn owszem, wiedzą, że boli itd, ale tylko każą uważać, nie dźwigać itp. Co więcej ja nie mam wizyt z ginekologiem. Mam z położną, no i tylko jej mówię o wszystkim. Jeśli się uprę, to mnie skieruje do lekarza, ale....no właśnie....czy ja mogę sobie tak czekać? Bo nawet jak mi da skierowanie, to będę czekała. Zawsze mogę jechać do szpitala, ale nie chcę, żeby pomyśleli, że panikuję....Z drugiej strony strasznie się boję... Myślisz, że powinnam jednak szukać jak najszybszego kontaktu z ginekologiem?
 
Piraniu słońce, ale czy bolało Cię już na tak wczesnym etapie? Wiesz, ja rozumiem w 8-9 miesiącu, ale nie 6....Powiedz mi kochana, jak oni sprawdzają to rozejście spojenia? Przecież rtg nie zrobią... Jeny, niby tyle wiem, a nic nie wiem:baffled:
 
Magda szkoda ,że nie ma Tashy bo Ona by Ci wszystko opisała..
ale na pewno jutro wleci i napisze jak u Niej to spojenie ocenili...
z tego co piszesz to masz te same objawy jak Tasha opisywała ..

ja tak nie miałam ,więc tylko moge Ci współczuć :-(


Pirania cześć słonko ;)
 
Magda, mnie już bolało w drugim trymestrze. Rozejście spojenia można sprawdzić dokładnie na USG ale tak pobieżniej to nawet dotknięciem przez skórę, mi tak lekarz ocenił rozejście na około 1 cm. Idź kochana jak najszybciej do lekarza żeby się nie niepokoić.

Mama
, cześć kochana!
c0411.gif
Jak tam zdrówko, powróciło? :-)

Monico
, a cóż to za cudeńko? Prześliczna jest!!! Super zdjęcie!

Tasha, te bezzębne uśmiechy są zniewalające i za serce szarpią niemiłosiernie :-), ucałuj małą śmieszkę ode mnie, niech nam szybciutko do zdrówka wraca!
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczor!!!!

.....ciezki dzionek i padam....do tego jeszcze deszcz, maskara....U nmie kolejny dzionek z dupkiem, wit B comp i folic 4x. Tempka niby wysoko, tylko jak dlugo sie tak utrzyma????

Piranha dziekuje!!!!!!

Kinga mam nadzieje ze wszystko sie ulozy i bedzie suuuper

Monico sliczniutka ksiezniczka :)

Natusia walczysz z przeziebieniem???? Mam nadzieje, ze w koncu wygrasz ta walke. Zdrowka zycze :)

Martucha do dziela!!!! Trzymam kciuki z calych sil za owocne przytulasy

Nullka ja powtorze to co napisaly dziewczyny.... przestan juz robic badania. Jest dobrze i musi byc dobrze.

Magda uk jak cos sie dzieje to walcz o wizyte w szpitalu, choc ja bym nie szla do poloznej tylko pojechala bym do szpitala. Tam jest zawsze pewniej. Bedzie dobrze.

Neomi juz ci napisalam odpowiedz na pw

Mama jak tam.... wystroj juz projektujesz?????

Czarodziejko mam nadzieje ze wizyta u lekarza z synkiem rozpedzi wszytskie zle mysli i bedzie dobrze. Trzymam kciuki

Dziewczynki KOlorowych snow dla wszsytkich
 
Ostatnia edycja:
nie wiem czy będzie super w kwestii starań... powoli opadam z sił. ale żyję dalej! tak trzeba. życie jest zbyt krótkie..


Dobranoc
 
reklama
Tasha jupiiiiiiiiii brawa dla Sonii :) niech uśmiechami obdarowuje was codziennie :) czekamy na fotki :)
Ewcik tfu tfu...nie zapeszam, ale u mnie oki :) upierdliwe objawy minęły, energii mam więcej :)
a ja Ty się czujesz?
Natusia zdrówka dla was, tulę
Monico Zuzanka śliczna mała blondyneczka:-):-):-):-):-)
MAgda ja Cie tylko utulę z całych sił, nie miałam takich bóli, stresu współczuję. Czekam na dobre wieści od lekarza. Trzymaj się Słońce
Kinga co się dzieje? ...Tulę...
 
Do góry