reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tasha
a jak Sonia?
Jak opieka w szpitalu???

Martucha
mega kciukasy za bardzo pozytywny cykl!!!!!!!!!!!

Nullko
Skarbie mam nadzieje ze nie zadreczasz sie myslami?!!!!
MYślami jestem przy Tobie/Was!

Mama
podziwiam laski ktore sie woskuja
Ja bym sie chyba nie odwazyla..i to jeszcze bikini
t1816.gif

No ale ja jestem cienka jesli chodzi o ból...
do dzis sie zastanawiam jak urodzilam Maksia na żywca:))))
m1238.gif


Piranho
nie wiem czy w koncu napisałam ale zlokalizowalam wczoraj tego lekarza p. Gastoła (urlog, chirurg dzieciecy)
Pod koniec tygodnia mam zadzwonic i sie umowic do niego na wizytę. Koszt 160 zeta wiec calkiem fajnie sobie liczą ale czego nie robi sie zeby miec pewnosc ze dziecko prawidlowo sie rozwija.
Obejrzalam caly ten jego wyklad. Bardzo fajny gośc:) Lubie lekarzy z takim podejsciem!
Jesli on mi powie ze z maksia "siusiaczkiem" wszystko ok to bede spokojna.
Dziekuje Ci raz jeszcze za te linki:)))))
 
reklama
Czarodziejka ja sobie woskuję bikini sama :-pprawie całe:sorry:
wierz mi ,nie jest źle ..a komfort super ..

ja dziś z ta Mają też wspominałam swoje porody i tez zastanawiam się jak dałam radę :baffled:
ale ..dałyśmy bo nie miałyśmy wyjścia--->weszło to i wyjść musiało:))
 
Czarodziejko, nie pisałaś, udało Ci się umówić do tego lekarza, który prowadził wykład? Super!!! Widać, że gościu ma super podejście, ja też uwielbiam takich lekarzy. Daj kochana znać po wizycie co i jak bo ja też się martwię swoim synkiem a nie chcę mu fundować zabiegu, bólu i traumy.

Mama, a ja jadę depilatorem :-) A Krzysiaczkowi już buzia się mało zamyka ;-) choć słownictwo ma nadal ubogie.
 
Ostatnia edycja:
Witam moje kochane koleżanki :-)

Przepraszam, ze sie nie odczuwam ale w tym tygodniu pracuje i niestety mam mniej czasu na przyjemności ;-)

Martucha, Noemi, Kasia trzymam &&&&&& za wasze staranka

Piranha brawo. Dla Krzysia. Tak jak mówi Mama za niedługo to będzie nadawał jak katarynka ;-)
Piranha a moglabys spojrzeć na mój wykres? Do wczoraj miałam te dziwne plemienia i wkoncu nie wiem czy miałam owulke czy nie.

Magda oby udało ci sie jak najszybciej skonsultować te bóle z lekarzem. Mam nadzieje ze to nic poważnego.

Kinga główka do góry! Napewno przyjdzie taki moment w twoim życiu kiedy ujrzysz II kreseczki na teście ciazowym :-) Ja w to wierze :-)

Mama, Natusia, Kasia, Aga i reszta pracujacych miłego dzionka w pracy :-)
 
Marzycielko, wtedy to już Kaja w ogóle oka nie zmruży jak synek się rozgada :-D A Twój wykresik nie wygląda na razie owulacyjnie :-( no ale jeśli owulka była wczoraj to tempka ma jeszcze czas na skok :tak:, trzymam kochana kciuki!
 
Witam wszystkich
dziewczyny czytam Was codziennie, ale cierpie na całkowity brak czasu,
od wczoraj wziełam sie za generalne porzadki w domu, wczoraj najstarszy zabrałach młodych na dłuuugi spacer,
to umyłam cały dom, dzisiaj też juz troche posprzątałam, obiad nastawiłam, pranie tez, młodych "sprzedałam " na godzinke i biore sie za prace, zawsze tyle mniej mi na noc zostanmie do pracy
Tasha jak malutka ????????
mama dziekuje za pamięc, ja tez woskuje ale tylko nogi, bikini chyba bym nie dała rady
Martucha, Kasia, Noemi trzymam &&&&&&&&&&&&
Magda koniecznie idź do lekarza, pewno potwierdzi sie to co dziewczyny piszą
Czarodziejko dobry lekarz to podstawa i faktycznie na NFZ nie ma co liczyc
Nulka jak samopoczucie ??
Nastusia lepiej z gardłem ???
Kinga głowa do góry, trzymaj sie mocno
Daria jak dzieciaczki??
Pirhania jak ze spaniem u Kaji?? lepiej ??
 
Kate, oj marzą mi się takie generalne porządki, najchętniej bym połowę rzeczy z domu wyrzuciła, lubię minimalistyczne wnętrza :-) Niestety ze spaniem Kai nic lepiej (miała może dwie 15-minutowe drzemki), czekam z utęsknieniem na moment kiedy Krzysiu będzie umiał sam się czymś przez dłuższy czas zająć i Kaja tym samym będzie miała więcej spokoju.
 
Ostatnia edycja:
Pirhania jak tez niecierpie niepotrzebnych rzeczy, uwielbiam porządek ( przy dzieciach nierealne),
kurcze zycze Ci, żeby Kaji spanie sie unormowało
 
Pirhania a karmisz Kaje jeszcze?
Ja Alanka dalej karmie, daje mu wieczorem butelke, ale nie zawsze chce, czasem cyc,
ostatnio
był marudny bo mu 6 zebów naraz szło, i tym sposobem ma już 8 zębów
 
reklama
Cześć dziewczynki jak wam mija dzionek?Ja już podszykowany mam obiadek bo idę do endokrynologa na 15 pogadam z nim o starankach , ja to mam przerąbane 3 lekarzy musi mi dać zielone światełko , ginek , endo i psychiatra muszę się nachodzić niestety no ,ale jak chcę szczęśliwie urodzić to muszę....
 
Do góry