reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziękuję Wam dziewczyny za wszystkie wskazówki i słowa wsparcia. Jak zwykle jesteście niezastąpione:happy:


Mama postaram się skontaktować z Tashą. Dziękuję Ci za szybka odpowiedź, no i pomoc, bo przynajmniej wiem, kto może wiedzieć coś więcej. Dobry z Ciebie ludzik. Niech Ci Bozia wynagrodzi w czym tam chcesz;-)


Pirania
a jak sobie dawałaś radę z tymi bólami później, w 3 trymestrze? Czy one się nasilały? Bo ja sobie nie mogę wyobrazić, że może być gorzej:baffled: Musiałaś leżeć, czy jednak normalnie funkcjonowałaś? Przepraszam za tyle pytań, ale podcięło mi to nogi totalnie...Co do usg, to tak się zastanawiam....W przyszłym tygodniu we środę, czyli za 10 dni mam zaplanowane usg w celu oceny blizny po 2 poprzednich cc. Myślisz, że mogę im o tym powiedzieć i zapytać, czy mogą w tym czasie sprawdzić to spojenie?Wiem też, że mają sprawdzać inne organy (bo to usg nie tyczy się dziecka) ze względu na moje przebyte kiedyś problemy z nerkami i złe wyniki prób wątrobowych na początku tej ciąży. Kurcze, może wykorzystam to i zapytam ich? Dziękuję za odpowiedź i wszystkie wskazówki. Może to faktycznie to spojenie. OBY &&&


Natusiu
dziękuję za kciuki. Jak zwykle mogę liczyć na wsparcie u Ciebie. Buźka!


Kasia
tym razem chyba powiem, że chcę koniecznie iść do gina i to jak najszybciej. Myślisz, że mogą mi odmówić? Ale się kurcze zestresowałam. Przeryczałam mężowi cały wieczór w rękaw:-( Staram się nie narzekać na służbę zdrowia tutaj, ale jak słyszę po raz kolejny, że coś jest normalne i nie możemy nic z tym zrobić, to się we mnie gotuje... No nic. Tak,jak piszesz, zawsze mogę jechać na emergency. Dzięki za słowa otuchy.

Monico śliczne córcia! I jaką ma fajną sukieneczkę. Cudna!

Martucha
jak dobrze słyszeć, że jednak jajko jest i to całkiem dorodne. Nie zmarnuj szansy kochana i wykorzystaj M do granic możliwości. Obu się kochana udało. I widzisz, nie można się dołować. Miało być tak kiepsko, a tu taka niespodzianka. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&


Kinga oby gdzieś na którymś etapie tej ciężkiej drogi czekało Twoje szczęście. Trzymaj się!


Truskafffka i bardzo dobrze, że nie miałaś takich bólów. Oby tak dalej. Niech Cię ominą wszelkie takie przypadłości. Będę za to trzymała kciuki &&&&&&&&&&& Dziękuję za miłe słowa.


Póki co dziewczyny więcej nie pamiętam, bo jakoś nie mogę myśli pozbierać, ale ciepło myślę o Was cały czas i pozdrawiam każdą bardzo serdecznie.
Śpijcie dobrze!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej...

Dzisiaj mam kiepski humor tempka mnie martwi niby w okolicach linii pomocniczej ale wydaje mi się, że za niska...myślałam żeby lutke sobie załatwić....albo poprostu nie mierzyć tempki..muszę się ogarnąć wpadnę po pracy papa
 
Witam wtorkowo

Oj ale bym jeszcze pospała
7_11_1.gif

No ale dziecko trzeba do szkoły wyszykowac...

Monico
Kiedy ta córcia Ci tak urosła?????? Kochana "myszka":))))

Magda
Mnie tez tak bolalo w ciazy niestety nie pamietam dokladnie na jakim etapie
no i wieczorami najbardziej.
Ja mialam tez problem ze spojeniem łonowym bo tam ból nie do wytrzymania.
jakos tak dziecko mialam ulozone ze naciskalo mi na nerw i bol ze szok do tego "utykałam" na jedna nogę..
Mysle ze jesli jestes zaniepokojona, cisnij lekarzy aby ci usg zrobili!!!!!

Nullko
a jak u Ciebie?????

Mama
kawa?
3_2_121v.gif
 
WITAM:)

Tak jak TUSIA napisała ja wczoraj caluśki dzien nie miałam prądu...już myslałąm ze świeczki pójdą w ruch :/

Przed ostatniej nocy od wieczora do 3 nad ranem miałam skurcze gdzie były już co 7 minut az nagle uspokoiło się :/ myślałam ze tej nocy ruszy skoro w tamtej były jak i na dniu a tu dopa spałam jak dziecko tak elegancko :/ :((a dzisiaj sie czuję wsio ok aż za dobrze buu...a jutro termin ech :((

Zaraz zabieram sie za gary...

Domiś w skzole Alanek zajada marchewe i ogląda baje :))
 
Dzien dobry laseczki

..... ja tez juz wstalam, kawusie popijam.... na dworze zimno brrr.... tylko 7'C.

Patrysia trzymam kciuki za rozwiazanie:-)

Neomi czym ty sie martwisz???? Z takiej ilosci serduszek na pewno bedzie fasolka. I nic nie odpuszczaj bo juz wkrotce testujemy. Buziaczki

Czarodziejko wiem, co mialam napisac....ksiezniczka ze zdjecia jest cudowna. Czy to byla sesja fotograficzna czy w rodzinie jest super fotograf????

Piranha luknij jak mozesz. Jesli ty wierzysz to musi mi sie w koncu udac. Buziak

Dziewczynki zycze kazdej milego dzionka
 
ha!! mam Was w pracy :-D:-D


Czarodziejko dziekuję ..kawka od Ciebie doleciała i własnie pije :tak:
&&&&& za wizyte z Maksiem!!


Magda z uk cieszę się ,że choć trochę mogłam byc pomocna :)

Pirania tak ,dziękuję ---> zdrówko powróciło :)
jak tam rozmowy z Krzysiem ?

Kasia uk i Tobie miłego dzionka :)

Natusia miłego dnia :)

Patrysia* &&&&& żeby się rozkręciło !!




buziaki for all..


Noemi jak weźmiesz lutkę to nie ma sensu mierzenie tempki bo lutka podnosi tempkę ..
głowa do góry--->jeszcze wystrzeli w góre :)

ide odpalić wosk bo na 9.00 mam babeczkę w.....8 m-cu ciąży :sorry: na woskowanie pach i bikini ..
tak więc widzicie ..nawet w pracy nie ma "odpoczynku" od tych widoków brzuszkowych...ale już mnie to coraz mniej rusza..


Czarna witaj ;)) hahahaaa to musicie się z Noemi zamienic --> Ty chcesz spadek Ona skok :)))
 
kasiu uk
te zdjecia byly robione u mojej kuzynki w domu
ich znajomy jest fotografem i im robi takie rozne zdjecia:)))))
Patrysiu
juz blizej jak dalej...dobrze ze sie skurczybyki pojawily...doskonale wiesz co to oznacza..lada moment Marcelek bedzie z Wami!!!!!
i nie patrz na termin..
choc domyslam sie ze chcialbys ,miec to juz za sobą
 
reklama
Do góry