reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

color1.jpg

Witam porannie i z kawką
Macius zaraz wybywa do szkoły
Ja kawkuje....
Ktoś sie przyłączy?
 
reklama
Hej Dziewczyny!!!!!
Witam się po weekendowo niestety ;-) a z drugiej strony to dobrze bo każdy dzień zbliża mnie do owu :tak: hehehehe AAAA pochwalę się z M szukaliśmy innego mechanika iiii znalazłam i najlepsze jest to że nie dość że udało mu się zrobić auto przez weekend to jeszcze taniej niż tamten co kazał nam czekać hiohiihihhiihihii
i mam moje autko z powrotem :-):-):-) więc weekend mogę zaliczyć do udanych :tak:
Dziewczyny ja kończę bo robota leży a czas mnie goni Miłego Dnia Kochane !!!!!!
 
witam się - dziękuję za życzenia urodzinowe - jak ktoś ma ochotę na serniczek to zapraszam, bo cała blaszka w domku:)

m. trochę mi zdycha na gardełko i na dodatek był u el dochtore i to wirusowe, więc tylko czekam kiedy Miśka lub ja polegniemy, ale na razie dostał eksmisję do salonu i śpi sam:tak:ale przyznam, że wczoraj go doprawiłam, bo cały dzień na zakupach męczyłam - no, ale cóż buty same się nie kupia, a tak nawet zimowe już Miśce kupiłam i z głowy..:-D

Martuchaa: będzie dobrze - cykl monitorowany to na pewno traficie idealnie z wszystkim!
Truskaffka: widzę tydzień ciężki i pełen wrażeń, więc dużo sił!
Daria: daj trochę czasu m. to może się zgodzi i na trzecie:-D
Axarai: śliczna dzidzia - i na pewno pięknie pachnie - kocham zapach niemowlaka:-D
nullka: pięknie i wzruszająco wyglądała wasza kolacja - a możesz mi wkleić linka do replensu, którego używałaś?
noemi24: nie da się nie myśleć..:tak:
kasia_uk: gratuluję pracy i mam nadzieję, ze zadowolona będziesz - widzisz warto było wysłać, a tak się martwiłaś, że oni chcą na dłużej, a ty na pół etatu i że cię nei wezmą, a tu niespodzianka i to miła!
czarodziejka: jak ze szkołą? - czekacie i obserwujecie czy będziecie kombinować?
misia: super, że się udało autko naprawić i kaskę zaoszczędzić!
kinga: nie mogę się dokopać twego zdjęcia...buuuu

Znowu mi od rana zimno - a miało być tak ciepło...eh ten klimat to nie dla mnie;-)
 
agagsm widzę że nowy cykl zaczęty, zazdroszczę! ja czekam na @ jeszcze:// zdrówka!!!! u nas jak jedna osoba chora w domu to za chwile reszta to samo...nie uniknione. Filip już lepiej ja też a M łyka rutinoscorbin wiec może mu się uda obejść wirusy:)


NATUSIA jak u ciebie ze zdrówkiem?? temp juz nie mierzysz?
 
Witajcie
Chłopcy odwiezieni, ja po badaniach bety i progesteronu (trzymajcie &&&&& aby dobrze przyrosła), zakupy zrobione, pomysł na obiad w głowie jest a teraz siedzę przed kompem i próbuję pracować. W końcu kiedyś trzeba.

Dziewczyny jeśli potwierdzi się moja ciąża to będę miała do odstąpienia calutkie nowiutkie opakowanie pasków do Ph Merck 100 szt, a także Vit.C i Calcium Citrate . Jak ktoś chętny to proszę pukać na PW

agagsm używałam tego replensu Strona główna - Replens MD

 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim!

Ja się nie mogę pozbierać od rana. Całą noc nie spałam Nela tak strasznie kaszlała, że obie praktycznie siedziałyśmy na łóżku i oglądałyśmy książeczki. Usnęłam o 5 rano na godzinę, kiedy mąż ją wziął na dół. Jestem nieprzytomna Dobrze, że nie mam dziś nic pilnego w planie, to jakoś dam radę. Tylko patrzeć, jak Nika zacznie. Mam nadzieję, że mnie to nie chwyci. Sezon przeziębień uważam za rozpoczęty!

Kasiu daj znać po pracy. Kciuków oczywiście nie puszczam:tak:


Marta
nie dumaj, tylko biegnij na ten monitoring z pozytywnym nastawieniem. No i szczęścia kochana Wam życzę z okazji rocznicy! Oby wszystko Wam się układało tak, jak sobie wymarzyliście:-)


Misia
super, że autko już zrobione. I to jeszcze taniej....Ja wiem, że jest poniedziałek, ale tak to można tydzień zaczynać!:-)


Aga no obyś się uchowała przed choróbskiem! A serniczka kawałek poproszę:zawstydzona/y::-)


Nullka
trzymam, trzymam i czekam na wieści;-)


Miłego dnia dziewczyny!
 
Magda mówisz córunia chora :( u nas to samo było.. Fiol już lepiej teraz ale jak tylko zaczął chodzić do przedszkola to katar złapał i kaszel. wyleczyłam go domowymi sposobami. Podawaj dzieciakom rutinacea junior do ssania polecam. Mam nadzieje że ciebie nie chwyci.. dbaj o siebie. Pij dużo herbatki malonowej z wit c:)
 
reklama
Nullka ale ci fajnie że się udało i nie musisz kombinować, sprawdzać, nic mierzyć:-) Jak możesz napisz mi tylko czy po starankach mierzyłaś ph tak jak pisała piranha przy brzegu i replens też na brzegu? A irygacje po ilu godz, robiłaś?

musi być z tego dziewczynka, jak ci się nie uda to przestaje wierzyć w planowanie.;-)
 
Do góry