reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

i ja witam niedzielnie leniwie :)
wyspałam się za cały tydzień :)

obijamy się dzisiaj, przed nami tydzień pełen wrażeń. W środę usg, w piątek urodziny Mateuszka, w sobotę imprezka urodzinowa, a w niedzielę mamy rocznicę..szał ciał:-p


Nullka radość mnie przepełnia, wyobrażam sobie jak bardzo Wy jesteście szczęśliwi :)
Gratuluję i Spokojnych kolejnych miesięcy życzę!!!!!
z suwaczkiem miałam tak samo :) sama zobaczysz, czas szybko zleci i zaraz piękny suwaczek będzie odliczał czas do pojawienia sie na świecie kolejnego Cudu :)
ach, aż mi łezka sie zakręciła jak poczytałam o waszym wieczorze :) niezapomniane chwile :)
Kinga Spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia z okazji Rocznicy!!! Niech Wam się szczęści :-) marzenia niech się spełniają, a miłość niech wypełnia każdy wasz dzień :-)
u mnie też duże chłopaki :) Mati nie wiem dokładnie ile ma, zmierzymy go w urodzinki, ale na pewno w okolicach 120cm :) a D...186cm i tylko ja...156cm hihi
zdjęcia Twojego nie widziałam...
Daria rozkoszny Maluch :D Jeszcze raz GRATULUJEMY!!! zdjęcie piękne :D
i z siostrą cudnie :D
Ewcik
zabawy bez penetracji zaliczone :p
a Ty byłaś u gin? bo się pogubiłam:sorry: czy jednak czekasz na @ i potem gin?
i pamiętaj, że jak masz gorszy dzień i wiary brak...to ja z całej mocy wierzę za Ciebie że się Uda i że Maluszek urodzi się zdrowy :)
Patrysia Marcelkowi wygodnie w brzuszku, typowy syneczek mamusi, nie chce mu się opuszczać ciepłego gniazdka ;)
Jagienka dobrze że już wszystko ok z ciałem ;) i super że Laura szczęśliwa w żłobku i zdolna z niej panienka :)
Natusia jejku paskudna choroba, ZDRÓWKA!!
Magda ale miałaś wczoraj błogi dzień :D ja w weekend też odsypiam, wczoraj w pracy, chłopaki ogarnęły chatę, a popołudnie u przyjaciół spędziliśmy :) a dziś...pospałam do 10:30:-D Mati łosiek wstał przed 8, ale standardowo chłopaki zajęły się sobą a ja...spałam :) Mati mi swojego przytulaka przyniósł tylko, pogłaskał i powiedział żebym sobie spała hehe
tak, usg mam w środę :)
ja czasem też czuję się jakby mnie koś przeżuł i wypluł, ale szczerze powiem że najgorzej było między 6-9 tygodniem. Teraz energii więcej :)
Aga WSzystkiego NAJ z Okazji URODZIN!!!! Zdrówka, Małych i Dużych Radości Każdego Dnia, tego Maleńkiego Szczęścia wkrótce :D Sto LAT:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
hehe i masz rację, szlaban wyzwala pomysłowość :p
Andziak słodziaka w brzuszku masz :) u was fotki będą boskie z calą ekipą :D
Mama a ja myślę że będzie i Salon i Bejbik Niespodzianka :)
Marta czekam na wieści, mam nadzieję że zmiany na plus ;)
Piranha korzystajcie z weekendu :D
Kasia WOW GRATULUJĘ!!!!!!!!!!! będzie dobrze, zobaczysz :)
AXa Gratuluję małej słodkiej Blondyneczki :D :D :D Cudeńko :D
i super że poród ok :D


Miłego Dnia!!!
 
reklama
d1ca22df002c1d284bed126f

Zagladam:))))

Axarai- Udała Ci sie Adulka...wyczekana, wymarzona i taka Kochana!!!!
Raz jeszcze wielkie Gratulacje:))))
Nullko- no no fajnie to wszystko wyszło...a ciąza jest silna i zdrowa...
Bardzo sie cieszę ze jestescie szczesliwi!!!!
I bardzo jestem ciekawa co z tych staranek "wyjdzie"?:))))
Mam swoje typy ale ciiiiiiiiiiiiii:)
Daria to dobrze ze Colinek duzo śpi...niech je i spi..a Ty odpoczywaj!!!!!!

U nas tez obiadowo...Nullko u mnie dzis tez rosół (i szarpnelam sie robiąc sama makaron:)))) na drugie tez pieczony kurczaczek:)))))
widze mamy podobne smaki:)))))

Milego Niedzielnego dnia dziewczynki:))))
 
Ostatnia edycja:
obijamy się dzisiaj, przed nami tydzień pełen wrażeń. W środę usg, w piątek urodziny Mateuszka, w sobotę imprezka urodzinowa, a w niedzielę mamy rocznicę..szał ciał
p.gif
Faktycznie szał będzie :)))) a która rocznica u Was? Ciekawe jak usg daj znać koniecznie!!! :happy:
 
Cześć DziewczynyNa początku Gratuluję Nulce!! Bardzo się cieszę, że co chwile słychać na naszym forum o jakiejś ciąży:) Trzymaj się Kochana i życzę spokojnych 9-ciu miesięcy!!Axari córeczka cudna taka malutka i słodka aż człowiek by normalnie te papolki ugryzł:)Daria syneczek jak malowany!! Na pewno M skusi się na 3 dziecko obaczysz:) jeszcze jak Malutki będzie za nim tatuś wołał to mu serce zmięknie:)Mama napisz coś więcej o tym salonie bo słyszę, że otwierasz salon i ciekawa jestem co w tym temacie słychać i czemu teraz się na to zdecydowałaś....Ale powiem Ci, że dobrze że twoje myśli kręcą się wokół innych rzeczy może akurat jeszcze jakaś niespodzianka Cię spotka:)A u mnie czas leci dzien za dniem...coś ostatnio za bardzo myślę o ciąży bo czas staranek się zbliża i próbuję o tym nie myśleć, ale chyba za bardzo mi to nie wychodzi....Ostatnio zajmowaliśmy się dość ważnymi planami i nie myślałam w ogóle a teraz muszę sobie inne zajęcie znaleźć. Jest spokojniej niż na początku staranek ale chciałabym się bardziej wyluzować. Co do staranek to stosuję w miarę możliwości dietę dziewczynkową zapodaję sobie gynoflor na noc i 1/4 bromka. Piję kefiry, jogurty aż patrzeć na nie nie mogę bo nigdy nie przepadałam...Nie piję kawy, herbaty, suplementy zażywam i sylk podczas staranek jedyne czego nie jestem w stanie ocenić to owulacja od jutra może zacznę mierzyć tempkę, ale nie chcę za wcześnie żeby się nie wkręcać...Aha chciałam się o coś zapytać bo chodzi mi o ph po starankach...przeoraszam, że tak wszystko dosadnie piszę. W pochwie po starankach jest sperma ktora ma wysokie ph(przynajmniej wyższe od środowiska pochwy) jak mierzę 30 min po starankach to przecież mam jeszcze spermę i mierzę ph spermy....wiecie o co mi chodzi??Wczoraj miałam taką sytuację że staranka były w dzień na wieczór mierzę ph i niby 4,5 a jakby ktoś pędzelkiem lekko paski fioletowe namalował i to już pod ph nawet 6 podchodziło....po gynoflorze mam ph 4,5 nie mniej nie więcej badałam ph sylku też ma takie. Chciałam ph dopilnować bo niestety owulki nie przypilnuję bo nie wiem kiedy mnie nawiedzi:)
 
reklama
Czarodziejka szacun za makaron ;-) Mi nie chciałoby sie robić ;-) No i zdradź kochana ten Twój typ płci ;-) Może myślisz tak jak ja???
Nie wiem wydaje mi sie że córeczka w moim przypadku to .... za piękne żeby mogło być prawdziwe :tak:

Axarai dziękuję za &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Przydadzą się na pewno.

Kinga ja testy owu kilka razy kupowałam takie dziecko? 50x TESTY OWULACYJNE+5x TESTY CIĄŻOWE (2600625788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i od tego właśnie sprzedawcy :-) Sprawdzają się i wykrywały mi owulkę
To są te polecane kiedyś przez Piranhę
 
Do góry