reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mama super wieści przynosisz przy poniedziałku! Jeny, jak się cieszę, że wszystko tak dobrze wygląda, a lokal przy głównej ulicy bajka! No będę dalej kciuki trzymać, co by pomysłów Wam nie brakowało, a zwłaszcza możliwości ich realizacji. Działaj słońce i melduj czasami jak się sprawy mają. Wiesz, ja w Pl daleko do Poznania nie mam;-):-)
 
mama widzę że powolutku wszystko się układa - oby tak dalej. Ja wierzę że ten biznes to będzie strzał w 10 :-) A lokal przy głównej ulicy bajka. Widzę że ten pomysł dodał Ci skrzydeł kochana :-) Radość mnie rozpiera jak czytam takie posty.

tusia też zauważyłam Lorelain na majówkach. Niedługo też się tam zamelduję - jak tylko poznam wyniki bety :-)
 
mama super ze wszystko idzie dobrze, w takim razie czekam na wieczrne wiadomości
Nulka zapomiałąm Ci napisac ze ja byłam z Alanem w 6 tyg u gina i założył mi juz wtedy karte ciąży
 
Powiem Wam jak mój 6 letni synek zszokował M - M zawoził go dzisiaj rano do szkoły i synek mówi że chciałby dostać telefon a M pyta ale po co Ci telefon na to synek tatusiu bo jak jestem w świetlicy i jest mi smutno to mógłbym zadzwonić do mamy i z nią porozmawiać i jak nie wiem kiedy po mnie przyjedzie to też bym do niej zadzwonił i ją spytał czy się spóźni czy będzie szybko no i jeszcze w razie czego jak by się coś stało to mógł bym zadzwonić na policje albo na pogotowie no a przy okazji mógł bym posłuchać muzyki :happy: na to M dostał duuuużych oczy że młody tak pięknie umiał mu wyjaśnić sens posiadania telefonu że nie bardzo wiedział jak sie wyplątać z całej sytuacji i powiedział mu że musimy się z mamą nad tym zastanowić :happy:
A tak po za tematem to mam problem bo właśnie Jasiek nie bardzo chce chodzić na świetlicę nie lubi tam być rozumie że nie mamy wyboru bo oboje z mężem pracujemy i że nie ma kto się nim zająć i dlatego on tam jest, On lubi szkołę bardzo ale świetlicy nie może maci jakiś pomysł jak go przekonać do tej świetlicy bo ja nie bardzo , M jak go dzisiaj to sam zobaczył że młody ma minę nie szczęśliwą i sam mówił że mu serce pękało jak to zobaczył a ja na to patrze codziennie i co mam zrobić mój synek nie nie jest szczęśliwy z tej świetlicy .
 
kate, misia, nullka i Magda, dzięki kochane :-*

Oto dotychczasowe drzemki Kai :-:)

10:34-10:38 - 4 minut
12:00-12:20 - 20 minut

misia, a może on się nudzi na tej świetlicy? A Twój synuś normalnie takie argumenty walnął, że musicie mu sprawić ten telefon :-D
 
reklama
Pirhania a usypiałas Kaje w tej hustawce? Ty masz taka elektryczną, faktycznie mało Kaja spi, u mnie dzisiaj alan wstał o 6 o 8,40 poszedł spac, spał godzine, później o 11 i spi do teraz
Misia faktycznie chyba musicie mu kupic telefon
 
Do góry