reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nastusia marudź ile chcesz, ja wiem, ze czasem człowiek ma wszystkiego dośc, ale ja sie nauczyłam widziec dobre strony.
U mnie tez M ciągle pracuje i ja tez , co tydzien jedzie do nas 600 km w jedna strone zeby byc 3 dni z nami, i próbujemy wykorzystac to najlepiej jak sie da. Ja tez czasem padam i mam wszystkiego dosc, ale potem sobie mysle kurcze wszysty jestesmy zdrowi mamy parce dzieci, czego ja wogóle chce
 
Dziewczyny a czy ten SYLK to zel ?
cos takiego?

Sylk - Gel intime 50ml
czy ten
27647660.jpg
 
hejka, ja dzisiaj zrobiłam kolejny test i kreska chyba jeszcze bledsza- taki cień... nie wiem co było grane bo to poranny mocz, może powinnam zostawić chwilę żeby postał no nie wiem. Z tego stresa pojechałam do apteki i kupiłam kolejny i wyszły 2kreski może nie super mocne ale II jest.
 
reklama
EDI to ciazowe II kreseczki
jesli tak to musze Ci ogromnie pogratulowac
(sorki za moje zaleglosci ale strasznie duzo piszecie na forum i ciezko wszystko by bylo nadrobic, ale teraz bee Was czytac systematycznie wiec bede na biezaco)

Natusia dzieki czyli to ten zel. A czy Ty po za tym stosujesz odstep od owu czy tylko sam zel ?
 
Do góry