reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zobacz załącznik 493974
troche mniej siedze na forum i tyle do nadrobienia za szok ale to dobrze bo forum widac ze tetni zyciem :)
Mama super prezent dostaliście od znajomych :)a dzieci jakie slodkie nic dziwnego ze chce sie więcej :)
My w koncu złożyliśmy kosz do dziecka i Nadii sie tak spodobał ze ciągle w nim leży :)
Nadia chyba czuje ze nie będzie mnie parę dni bo nie opuszcza mnie na krok;/
Patrysia jeszcze 2 w 1 ? :)

a mam jeszcze takie pytanko od wczoraj czuje taki bol w kosci ogonowej ciezko mi sie schylic czy usiąść boli tak jak przy porodzie jak dziecko w kanał wchodziło jak te kosci sie rozchodziły;/ czy to może oznaczać ze juz niedługo ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
jesteśmy po wizycie ...było superowo ..chodziliśmy po polu ..dzieci właziły na drzewa:)) na polu były bele z sianem i tam też właziły i Tom z Mirkiem też:-D 40letnie chłopy a jak dzieci :)))
poszlismy nad rzekę ..rzucaliśmy się rzepami:-D:-D
ot takie wiejskie zabawy :))


potem pyszna kolacja..piwko ..i niedawno wróciliśmy ..dzieci już w łóżkach..a ja do Was na chwilę ..


Natusia jak tam lepiej u Ciebie ????:sorry2:

Truskaffcia dziękuję :):)

Daria noooo..chce się więcej dziecióf :))

Ewcik ja na endo dostałam hormony estrofem ...ale mi nie pomogło...
brałam przez 3 cykle..
potem brałam omega 3,b complex i wit E...
brałam pół roku i już nie biorę ...po tym czasie endo podrosło..


Czarna !! ruszaj do bojuuuuu:):)
 
Witam się ponownie.

Zaliczyliśmy spacer z dziewczynkami i zakupy, a i tak nie kupiliśmy wszystkiego:baffled: Czyli jak zwykle:-) najgorsze, że mnie złapał paskudny ból głowy, a wtedy nie jestem w stanie o niczym myśleć. Głowa na szczęście już boleć przestała. Szkoda tylko, że dopiero pod koniec dnia...Ech....zawsze coś. Zawsze w weekend coś mi samopoczucie szwankuje. Mój mąż się śmieje, że ma na niego alergię.:eek: Dziś na poprawę samopoczucia dostałam śliczne róże:-p

Tusia
dziękuje za komplement o imieniu:zawstydzona/y: Mama mi opowiadała, że od zawsze tak miała mieć na imię jej córka. Kiedy urodził się pierwszy mój brat ( a wiadomo- wtedy usg nie było), to była tak rozczarowana, że nie chciała w ogóle mu wybierać imienia:baffled: No a co do Ciebie.....cóż...mój mąż po urodzeniu drugiej cóki już więcej dzieci nie chciał. Później jednak jakoś tak sam z siebie zmienił zdanie. Niby taki twardziel z niego, ale wiem, że jak mu Nela powie: "tatusiu, robisz najlepsze jajeczko na miękko na świecie" to się rozpływa;-) Na pewno znasz jakieś sposoby na swojego męża. Spróbuj go jakoś przekonać. Nie rezygnuj ze swoich marzeń. Nawet jeśli kryją się one za horyzontem Twojej wiary. Powodzenia:happy:

mama05 obrazek Zuzy....powalił mnie na kolana. Rozczulił i rozśmieszył do łez. Cudowny. Dzieciaczki super. Bije od nich radość, aż miło się patrzy. Kartka świetna. Na prawdę fantastyczny pomysł. A Wy dwoje na zdjęciu...hmm...nie uwierzysz, ale tak sobie właśnie Was wyobrażałam. Wiadomo, może nie dokładnie, ale rozumiesz na pewno co masz na myśli. Widać miedzy Wami zarówno czułą miłość, jak i tę szczyptę pikanterii. A co do pieska...rasa moich marzeń. Serio! Uwielbiam je. Przekaż swojemu psu zatem, że ma nową forumowa wielbicielkę :-)No i podrap go za uszkiem ode mnie:tak:
Kciuki za synka mile widziane. Jeju...ja padnę chyba z niepokoju do tej środy:szok::-D

Pirania zgadzam się z Tobą w stu procentach!!! Ja siedzę na zwolnieniu dwa miesiące. Wcześniej biadoliłam, że mam dość, że już mi się nie chce, bo dzieci, bo dom, ale teraz znowu aż mi z uszu para leci. Życzę Ci z całego serca poprawy sytuacji. Zasługujesz na to. I zobaczysz, że Twój trud zostanie wynagrodzony.

kate18 no to tak po cichu...podoba mi się bardzo imię Nikodem o którym tak dużo dziewczyny pisały. Co prawda od zawsze miał być Dawid, ale jakoś mi się odwidziało. Uwielbiam imię Kuba, tylko właśnie urodził nam się ostatnio w rodzinie chłopczyk i jest Kubuś, no i mam opory. Poza tym Tymon, Alexander, Alan, Marcel albo Lenard. Nie mam typu pewniaka. Ale na razie ciiiii.....udaję, że mnie to nie dotyczy;-):-)

natusiu
starzejesz się?! jesuuuu, Ty chyba masz gorączkę, bo zaczynasz bredzić:szok::-D A tak serio, to raz dwa wszelkie boleści precz! Kryzys Ci minie, to i młodość powróci:-)

Edi na razie jeszcze po cichu, ale gratuluję Ci dwóch kreseczek! pamiętam, jak mi było ciężko uwierzyć. Będzie dobrze.

Ewcik ja myślę, że Twój M też myśli o straconym dzieciątku i może dlatego jest Wam teraz tak ciężko. Czas. On Wam jest najbardziej teraz potrzebny. Wciąż macie jednak siebie i na pewno nadejdą jeszcze lepsze dni. Trzymajcie się oboje.

truskafffka
ja dopiero teraz na dniach zażegnałam ten "niekończący się okres kiepskiego samopoczucia". To minie, przecież wiesz o tym. Życzę abyś jak najszybciej poczuła się lepiej i nabrała znowu ochoty do wszystkiego.

czarna76
no widzisz. A tak się martwiłaś. Będzie jajo, będą przytulanka. Ja Ci to mówię:-)

daria
witaj. Dobrze, że się odezwałaś. Ja niestety nie pomogę, bo u mnie było cc planowe dwa razy, więc nie wiem, jak to jest tuż przed.


Na razie uciekam moje szkraby do snu utulić. Miłego wieczoru wszystkim życzę!
 
ja wlasnie mialam tylko bole z krzyza i polozna mowi ze teraz raczej tez tak bedzie;/
a to naducha w koszu tylko jeszcze nie ubrany bo dopiero bede prasowac wypelnienie;p
224650_276984879069547_1639568755_n.jpg
 
Mama ale masz męża faaanego!!!! Kurde bele przystojniacha...a dzieci jakie boskie...czad...No i Ty taka mniam mniam:)))))

Hi hi
Daria ale Nadia sobie lozeczko znalazla:))))
 
mama super zdjęcia, jak zwyle zresztą
Daria, Axari u mnie było to samo jak przygotowywalismy gondole od wózka, jak Alan miał sie urodzic to
starszy tez w niej lezał pół dnia, tez mam takie zdjęcia
Magda to widze, ze mamy taki sam gust co do imion, mój nastarszy jest Nikodem, najmłodszy Alan czyli te imiona co Tobie sie podobaja, ja mam jescze Olafa, a jak kiedys bede miedx dziewczynke to na pewno bedzie Nel, miała byc Marysia po babci ale szwagirka dała niedawno na imie córce
Edi gratuluje !
Ewcik po burzy zawsze wychodzi słońce, u Ciebie też tak bedzie
Truskafffka jak samopoczucie, lepiej ?
 
Edi dzięki ..
i własnie ,własnie ..ja tez po cichu gratuluję :)


Czarodziejka hahaa dzięki ;)

Axarai dzięx;)
widzę ,że i Twój synuś miejsce zagrzał w koszu:)))
oby głowa odpuściła ....


Kate dzięki ..jak tam ciacho zjedzone ;))?
 
reklama
Do góry