reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PIRANHA EWCIK dzieki za odpowiedz moze ktos jeszcze sie wypowie.

Czyli Ty PIRANHA mialas przytulanki 2 i 1 dzien przed owu tak? a dniu owu zastosowalas jeszcze SYLK czyli 3 razy ?

Jak myslicie od ktorego dc powinnam zaczac staranka cykle mam raczej 33 dni chodz byl raz i 31 a i bywaja 34. Owu najpredzej mialam 16dc a napozniej 19 dc. Zastanawiam sie czy skonczyc na 13 dc czy 14 dc? I planuje jednorazowy skok czyli zaraz po @ seksik i 7 dni pozniej ten jeden skok. Dobrze mowie musi byc minimum 7 dni przerwy tak ? Bo wiem ze u mnie ostabianie plemnikow sie nie sprawdza zreszta sa rozne teorie na ten temat, jednni mowia ze to oslabia nasienie a inni ze wzmacnia... w kazdy badz razie moj 2 synek byl po oslabianiu plemnikow...;-)
 
reklama
Tusia to skoro doradzi Ci siostra naszej Piranii to ja już nic nie będe pisać ;-)powodzenia kochana ..cieszę się ,że postawiłaś na siebie ;)


Magda z uk dziękuję :))
ja trzymam &&&& za synka :))
wstawiłam fotkę kartki :)



kurcze cos jeszcze miałam pisać ...yyyy:baffled:


my jednak jedziemy do znajomych na 16.00 zamiast grilla będziemy w domu:) mają 3 letnią Natasze to sie dzieci pobawią ..
 
Ewcik, ja Ci wtedy do wszystkiego podałam linki ale musiałaś przeoczyć :-), ja polecam taką witaminę E WITAMINA E - TOKOFEROL, 200iu /100 kaps., USA (2582061332) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. łykaną 3 razy dziennie (skoro zalecane jest 600iu), ja łykałam taką WITAMINA E - TOKOFEROL, 400 iu / 100 kapsułek (2582061331) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. raz dziennie. Jak Ciebie to pocieszy to ja łykałam jeszcze więcej tabletek :-D

myszka, dokładnie tak jak piszesz, tu jest mój wykresik Obserwacja cyklu - enpr.pl i Sylk był zastosowany w 16, 17 i 18 dc (także w w 9 i 10 dc bo myślałam, że tempka spada przedowulacyjnie) :-) Musi być minimum 7 dni przerwy by ilość plemników w spermie drastycznie spadła. Co do terminu staranek to widzę, że Ty chcesz zachować znaczący odstęp od owulki, pamiętaj, że wówczas trzeba zadbać o niskie pH od starań aż do owulacji. A osłabianie plemników w wyniku częstego sexu podobno podnosi testosteron :-)

Magda, dzięki kochana za cenne rady. Chodziłam do pracy, często tłukłam nadgodziny i musiałam pracować w sobotę i niedzielę ...i powiem, że jest to innego rodzaju zmęczenie, siedzenie z nieśpiącym oraz dość płaczliwym niemowlakiem oraz z 2-letnim małym buntownikiem dużo bardziej mnie męczy jak najcięższe dni w pracy :-D

Mama, ależ mnie rozczulił ten rysunek z mamą! Jest przesłodki! :-D Dzieci masz fantastyczne! A kartka faktycznie przepiękna, hahaha, fajne ujęcie Toma na fotce :-D Widać, że w Waszym życiu jest miejsce na szaleństwo czego mi troszkę brakuje :-) A Bono jak zwykle przesympatyczny! :-)
 
Ostatnia edycja:
Pirania dzięki kochana :*
no Zuza tak mnie molestuje kiedy "jej urodzę 3cie dziecko" hahahahaa , jej....hahaha ,że aż mi tu rysunki robi :)

a nasza fotka jest zrobiona w Mieście Skalnym w Czechach jak teraz w maju byliśmy w górach ;) oczywiście Tom dzierży 2 piwa w dłoniach ;)))jedno moje ;)



my wkopaliśmy w końcu przecudnej urody żółtego perukowca co to go ostatnio się tyle naszukałam ..przekopaliśmy w inne miejsce tuję"smutaska" i jednego cyprysa...
teraz Tom z dziatwą na spacerze i z Bono ..zaraz się szykujemy w gościnę ;)
 
czesc
Szrlotka wyszła bardzo dobra, sama jestem w szoku ze to ja upiekłam i juz jej prawie nie ma.
Koncze obiad, placki po wegiersku i jarzynowa.
mama superowa kartka,
Pirhania doskonale Ci rozumiem, u mnie było podobnie, jest duzo lepiej, rozmowa ( duzo rozmów) pomogło, a tez, tylko ja jestem gadatliwa
zapomniałam co miałam jeszcze pisac
 
Ostatnia edycja:
mama rysunek tez boski i dzieci śliczne
tusia ja tez czasem robie cos tylko dla siebie (niestety za rzadko bo nie mam czasu), a to jest bardzo potrzebne
Patrysia co u Ciebie? nic nie piszesz
Marta trzymam kciuki za dwie krechy &&&&&&&&&&&
Magda pochwal sie jakie imiona znalazłas wczoraj
 
Ostatnia edycja:
reklama
zrobiłam wczoraj jeszcze soki z 20 kg malin i koniec juz z przetworami w tym roku, moze jescze zamroze tylko papryke do lecza i nic więcej
 
Do góry