reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama my mamy elewacje w kolorze bialo zółtym...ale ten zółty taki blady, nie rzucający sie jakos w oczy.
agagsm no dokladnie dziecko na pół łóżka..no nic trza bedzie to wyplewić:)))))
 
reklama
WITAM:)

Dzisiejsza nocka przespana:))

Od rana mnie wzięło na sprzatanie także jadę z tym koksem hehe ale tez tak ostrożniej(okna podłogi zostawiłam)...

MARTUCHA
jaka z ciebie laska i do tego opalona laska!!!a synek przystojniak:)))
MAGDA córcie pieknooczniaste!!
NATUSIA synek sliczniutki:)))
PIRANHA mój M ma niebieskie oczy a ja szare ale przy źrenicy tez znajdzie sie taki hmm zielonkawy(szczerze nie wiem jak to wytłumaczyć)a moi synkowie obaj maja niebieskie oczka po M :) jak mali byli to mieli mocno niebieskie wręcz granatowe oczka(ale tak chyba większość noworodków ma no chyba ze jak będzie mieć ciemne to nawet tzw.wegielki mają) :)
 
Natusia ,Pirania dziękuję :)):***

Czarodziejka to też pewnie ładnie wygląda Twój domek;)
a wstaw kiedyś fotę ogrodu :-p

Patrysia* witaj:)

Tasha tak robie ---> eksploatuję :)
a Ty wychodz z doła..jeszcze nie minął m-cą od porodu a Ty już tak dużo zrzuciłaś ..nie jedna może Ci pozazdrościć ...
a poza tym niezdrowo jest tak nagle chudnąć ...
daj sobie czas ..



u nas słonko,ale nie jak za ciepło ..w końcu upały poszły won..
 
Tasha, co ja mam powiedzieć, po pierwszej ciąży przepuklina pępkowa a druga ciąża jeszcze bardziej ją powiększyła, wyglądam więc nadal jak w ciąży pomimo iż waga mniejsza jak przed ciążą ...jeśli chciałabym się tego pozbyć to czeka mnie operacja :-( A przed ciążą miałam talię jak osa a brzuch płaściutki :-( Tak więc chętnie bym się z Tobą zamieniła jeśli Ciebie to pocieszy :-D Jak tam, minął katarek Sonii?

natusia, masz cykle owulacyjne i przepiękną, długą FL, pewnie po prostu przedobrzyłaś z zakwaszaczami :-), na in-gender wiele dziewczyn pisało, że np. po Replensach czy irygacjach nie mogły zajść w ciążę ale były też takie dla których nie był to żaden problem ;-)

Martucha, można zastosować jeszcze takie tricki jak lubrykant Pre-Seed z dodatkiem sody, irygacja z białek jajek (fuuuuj ;-) ale podobno wiele dziewczyn na in-gender to stosuje, nie tylko podnosi pH ale stwarza też dogodne środowisko do poruszania się plemników), aplikowanie sobie sody na palcu do środeczka (nie można dotykać szyjki macicy), łykanie Alka Selzter Gold (podnosi pH i dostarcza potas, nie można brać więcej jak 3696 mg dziennie), tabletki z olejem ryb (ale nie tranem). Zaleca się też pić zieloną herbatę 2-3 filiżanki dziennie zaczynając od ostatniego dnia @. Skoro na dietę za późno to warto też łykać tabletki z potasem 99 mg dziennie.
 
natusia, synek siedzi mi na kolanach i ogląda bajkę na kompie a Kaja nie może usnąć i bujam ją nogą w leżaczku ;-) Z globulkami nie doradzę bo żadnych nie stosowałam :-(
 
Ostatnia edycja:
natusia, pozytywka niewiele da bo Kaja nie dość, że zasypia tylko na kilka minut to jeszcze każdy dźwięk ją budzi, kończę bo znów się obudziła i płacze.
 
Ostatnia edycja:
Martucha, tą sodę trzeba samemu dodać :-), Pre-Seed ma pH 7 a do planowania chłopca wymagane jest minimum 8. Należy umieścić Pre-Seed w papierowym kubeczku, następnie należy dodać 4 szczypty sody i wymieszać. Pre-Seed może zmienić kolor na biały ale powinien zachować tą samą konsystencję. Na końcu należy sprawdzić czy pH wynosi 8 i z powrotem umieścić lubrykant w pojemniku.
Można też nawilżyć wodą koniuszek palca, dotknąć nim sody i zaaplikować sobie to do środka :-), pH śluzu powinno się zmienić np. z 4,5 na 7-8 i utrzymać się do 4 godzin. Bardzo ważne jest jednak to by nie dotknąć palcem z sodą szyjki macicy!
Krzysiu uwielbia dziadków od strony M, najbardziej szaleje za dziadkiem ale on ma coś takiego, że ciągnie bardziej do facetów (oby mu nie zostało hehehe :-D), np. jak jestem u cioci to ona go zagaduje, rozśmiesza i nic a wejdzie kuzyn czy wujek których synek w ogóle nie zna i Krzysiu nie może się od nich odkleić ;-)
 
Natusia mi na pewno działają Vitagyn c i Floragyn jest też Feminella Vagi c która zawiera 250 mg wit c i podobno szybko działa i ma nieudziwniony skład. Lactovaginal mi podnosi więc ja nie polecam ale niektórym pomaga. Też w nowym cyklu kupię globulki, bo rephresh i replens i irygacje kończą się zawsze @ chociaż przytulanki w owulkę i dzień przed.


A tak wogóle to witam bo wlazłam jak krowa do obory ani me ani be:-)
 
reklama
Martucha, dzięki kochana! :-* Będę Ci mocno kibicować :-)

natusia, jak kiedyś kupiłam Feminella Vagi C do starań o córeczkę ale w końcu nie wykorzystałam gdyż natrafiłam na informację o Sylku :-) My mamy wspólną kuchnię.

Kinga, a siooo kac, a siooo! :-)

Ewcik, daj znać co i jak po wizycie, trzymam kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Do góry