reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mama

Kasia nic z tego :)) najpierw ja..teraz jak się nie staramy to jest jakoś lepiej :))pewnie napięcie zeszło:)

swieta prawda, ja jak marudzilam ze
f055.gif
ma byc teraz i juz.... bo to dzis ... to byla lippppaaaa..... a teraz jak nie mowi sie u nas glosno o moim testowaniu i temp to luzik. Jest
h015.gif
. Owszem testuje ale juz tylko dla siebie
 
Natusia oby ,oby kochana :)
miłego sklejania ..moje chrapią już ..błoga cisza..a ja z Wam w sypialni :)
szybko poszło-w pół godzinki się uwinęliśmy:))
nie ma burzy ..nie ma się co rozwodzić :-D


Kasia dokładnie ...ja juz nie testuję ,nie mierze tempki...tylko śluz mi przypomina o dniach płodnych bo nie sposób go przeoczyć..
 
Kasia jedź ,jedź i smacznego:))ja mam pifko w lodówce ,ale jakoś ochoty na nie brak..

nooo..mamuśki odpoczywają a staraczki działają to chyba czas się odmeldować na dziś :))
 
natusia, to była taka dygresja :-D a propos tego że jak mama ma np. brązowe a tata ma niebieskie to zawsze będzie dominował ciemniejszy pigment - będzie tak wtedy gdy mama ma 2 allele ciemnej barwy, jeśli ma jednak jeden allel jasnej barwy (co i tak da jej ciemne oczy) to dziecko ma 50% na jasne oczka :-) Czyli moja Kaja ma szanse mieć jasne oczka tylko wtedy jeśli mam jeden allel jasnej barwy :-) A Twój synuś jest prześliczny!!! I faktycznie troszkę są podobni z tymi fryzurkami z loczkami hehehe :-) Oj będą się babki za nim sznurem ustawiać! Ja też wybitnie słodkożerna jestem a o egzamin nie musisz się martwić - z naszym wsparciem kciukowym będzie to dla Ciebie pestka.

Martucha, ja testy owulacyjne robiłam w okolicy godziny 21-22. Jeśli kreska już blednie to być może pik LH już był (czasem niektóre dziewczyny mają w dniu pozytywnego testu kreskę testową jaśniejszą jak kontrolną, ja tak miałam dopóki nie zaczęłam zażywać witaminę B6 w preparacie B-Complex B-100) a być może będzie jeszcze drugie podejście do owulki. Może być jeszcze tak, że kreski były takie same np. rano albo np. w nocy z wtorku na środę a o 16:53 kreska testowa już była bledsza bo LH już spadało po piku, pasuje do tego Twój wzrost tempki tak więc by może owulka będzie lada moment, trzymam kciuki!

Truskafffka
, faktycznie miał takie ciemnoniebieskie oczka jak Kaja :-), to może i córci jeszcze zjaśnieją :-) A ostatnie zdjęcie jest powalające, ale słodziak, zacałowałabym normalnie!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej. Dawno mnie nie było więc ciężko mi nadrobić co tam u Was, ale mam nadzieje że wszystko ok. Wpadłam poinformować, że jutro idę do szpitala a w piątek rano czeka mnie cc i zobaczę wreszcie swojego maluszka. Trzymajcie kciuki.

Oglądałyście może wczoraj na Polsat cafe program o matkach co usilnie chciały mieć dziewczynkę? Też bym chciała ją kiedyś mieć, ale chyba nie za wszelką cenę. Jedna kobieta miała już 8 synów i nadal chciała próbować. Dwie próbowały metod naturalnych i nic z tego...
Pozdrawiam. Papa
 
reklama
Witam się ponownie.
Dzieci śpią, mąż jeszcze w pracy, a ja znowu z Wami:tak::-)

axarai dziękuję za przepis na te bułeczki. Zapowiadają się ciekawie. Na pewno wypróbuję:tak:


ilaczek to faktycznie sama nieświadomie robiłaś te córunie;-)teraz już wiesz, co jeszcze można zrobić, więc owocnych starań życzę i oczywiście powodzenia. Mam nadzieję, że u mnie już na 3 się skończy:-p


Piranha daj znać,czy doszła wiadomość;-) Moja Nela ma teraz zielone oczy. Tu daję fotkę z czasu, jak miała 2,5 miesiąca. Teraz są takie jasne zielone. Po rodzicach, bo oboje mamy takie. Młodsza ma ciemno brązowe. Chyba po listonoszu:-D A tak serio, to po dziadkach, bo i mój tata i mojego męża mieli takie brązowe. Co ciekawe moja mama miał niebieskie, a ja zielone:happy:
2luqn4n.jpg


Martuchaa
ja w czasie starań powtarzałam testy owulacyjne co 4 godziny, żeby wyłapać ten właściwy moment. Ten cykl niekoniecznie musi być bezowulacyjny. Może zacznij łykać tę witaminę B6, jak Piranha pisze, co byś miała pewność? Trzymam kciuki za dorodne jajo:-)

mama05 elewacja domu świetna. Bardzo spokojna i gustowna. Taka, jak lubię;-)

truskafffka kocham takie maluszki roześmiane, jak Twój synek na zdjęciach:happy: Oj, że te dzieci tak szybko rosną. Właśnie oglądałam zdjęcia swoich dziewczyn i aż się wzruszyłam:zawstydzona/y:


natusia301 fotki synka świetne! Niezły kawaler Ci rośnie:tak:

Milla21 powodzenia jutro. Jak ja bym już chciała ujrzeć swojego maluszka....ech...Trzymaj się!
 
Do góry