reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

sztxg1.jpg


Piranha
i tak jeszcze wyszperałam zdjęcie Nikusi. Ona od początku miała takie brązowe oczka. Tu ma nie całe 2 miesiące.

A teraz już zmykam do łóżka. Śpijcie dobrze. Śnijcie o dorodnych jajeczkach, silnych - wybranej płci - plemniczkach i sprzyjającym śluzie;-) Dla tych, co już nie potrzebują - snów kosmatych :laugh2:Do jutra:-)
 
reklama
witojta

my po śniadanku ..

Martuchaa- dziękuję :))
i czekamy na foto ;)



Magda z uk ..ja własnie taż chciałam spokojny kolorem ..tymbardziej ,że mieszkamy w bliźniaku a sąsiedzi nie będą robić koloru więc nie chciałam za ciemnego bo "dziwnie" by to wyglądało..
na żywo wygląda super i dokładnie tak jak myśleliśmy ,że wyjdzie :tak:
to jest nasz wspólny prezent na rocznicę :)




miłego dnia babeczki i smacznego śniadanka :)
 
Kawa_a_magnez.jpg

Kawę podano:))))))

Mama-moze siorpniesz zanim wyjdziesz:)
Elewacja wyszła naprawde super!!!!! Fajne jasne kolory. Bedziecie długo cieszyć oko:)
No i dzialka fajna..sporo miejsca..ja kocie nie mam tyle choc i to co mamy nam wystarcza...no ale w dalszej pewrpektywie chcemy dzialeczka pod dom minimum 1000 metrów, mysle to juz przyzwoita wielkosc.

Ja coś w nocy kiepsko spałam..Maks codzniennie do nas przychodzi...masakra jakas bo sie rozklada na pół łóżka...
a niekiedy to i Maciek przychodzi i tak spimy we czwórkę...nie wiem co im sie porobiło..wczesniej jak przyszli do nas to było święto! A teraz...

Natusia ale masz słodziaka...wygląda troche jak dziewczynka na tych zdjeciach gdzie był młodszy.....Kochana działaj na córcie działaj..bo skoro synka masz takiego cudnego to i dziewczynka bedzie jak anioł:)
Nullko a gdzie Ty sie nam podziałas?

naczytałam, sie Was ale juz nie pamietam co do ktorej mialam napisac...
Milego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
Hejka!

Magda, ale prześliczne te Twoje córeczki!!!

Czarodziejko, dzięki wielkie za kawusię bo połowa mnie wciąż śpi :-)

Milla, kciuki za jutrzejsze CC, nareszcie przytulisz swoją kruszynkę.

natusia
, jak tam sytuacja na froncie bo przebieram nogami a na wykresie nie ma nowych wieści? :-)

Kasiu, Marta, kciuki za plusiki na teście owu!
 
Dzien dobry !!!!
...ja wpadam na chwile bo ....musze

Mama wszystkiego najj....
k010.gif
, zycze aby bylo caly czas kolorowo

Piranha dziekuje, mam nadzieje ze sie pojawi.... buzka d;la dziecioaczkow

Czarodziejko dzieki za kawke, ty wiesz jak wspomoc kolezanki, ktore zasppalyyy.... :)

....umowilam sie z kolezanka, ze zawioze ja do lekarza, a ze ona potrzebuje pomocy jezykowej no to pewnie!!!! Umowione jestesmy na 8.30 a tutaj juz 8..... uciekam

Laseczki milego dnia dla wszsytkich
 
Czarodziejka oooo widzisz ..ile kawki:))
dzięki za komplementa :))
nam też sie baardzo podoba kolorek..choć wiesz jak jest ..jak sie wybiera z tych maciupinkich próbek to ciężko sobie wyobrazić jak kolor będzie wygladał na dużej powierzchni ,ale wyszło git ;)
a Ty jaki masz kolorek??


Pirania witaj ;)

Kasia dziękuję :****

leć ,pomóż koleżance dobra duszo:))


my idziemy na spacerek.
 
Hej babki!

Wczoraj popiłam z kumpelami z pracy, że dziś ledwo wstalam - starość nie radość - zmieściłam w siebie 2 litry piwska, bo podawali w litrowych kuflach i wchodziły jak cola - szkoda, że dziś nie jest po nich tak, jak po coli;P
wy tu testy robicie owu, a u mnie 10dc i dopiero testy zamówiłam;) ale piorytetem powinny do pt dojść - i tak obstawiam owulke między 15-20dc. u mnie to norma, więc jeszcze mam czas :)

natusia: śliczny synuś - loczki mu się rozprostowały czy po prostu mu scinasz? egazminem sie nie przemuj - na pewno zdasz:)
Truskafffka: super, że serducho bije i wszystko w porządku z baby - teraz jeszcze 8 miesięcy i rybka będzie z wami:)
mama: ale ty eksploatujesz tego swojego chłopa - dobrze go karm, eby ci nie padł czasem;P no i najlepszego z okazji rocznicy!
Andziak: kurcze przyznam szczerze, że moim marzeniem i m. też była dziwczynka i jak bym próbowała 4 razy i bez dziewczynki to nie wiem czy bym tak skakała z radości - po prostu mamy prawo mieć także jakieś swoje marzenia, po prostu czasem życie je weryfikuje - będzie dobrze kochana!
piranha: mnie tez najbardziej stresowało usg z przeziernością - w drugiej też będzie bo jeszcze w ciąży nie jestem, a już się boję:)
tasha31: jakie ty globulki uzywałas ? bo tam jakiś temat globulek leciał:)
ilaczek: kurcze zastanawiam czy czy gdybym miała 3 babeczki jak ty, to też bym chciała wtedy synka...eh pewnie tak :)
Magda Uk: kiedy ty masz to usg na którym poznasz kto tam mieszka u ciebie? :)
czarodziejka: moja córa co druga noc ląduje u nas w łóżku i wtedy nikt się nie wyspia oprócz niej - zawsze tak się ułozy, że my śimy na samych brzegach, a ona cały srodek łoża zajmuje...też ma jakąś fazę, b ona normalnie już nie przychodziła, tylko siebie w łóżeczku spała, a teraz jakś defucyt ma i lgnie do nas albo do naszego łóżka...
martuchaa: ładne zdjęcia i widać, że rodzinka szczęśliwa, a ty zgrabna laska jesteś:)

nic mi się nie chce - 3 razy rano budzik przestawiałam zanim się zwlokłam...eh
 
Mama, witaj :-) Ano fakt, że z tych małych próbek można często nie trafić. W moim pokoju Black-Red-White chciałam jasny popiel na ścianach a wyszła biel ;-), ale byłam zawiedziona. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, spełnienia marzeń ...w tym TEGO jednego.

Marta, prześliczna i zgrabna babeczka z Ciebie a synuś prawdziwy przystojniak!

Kasiu, tempka ładnie spada, chyba owulka zbliża się wielkimi krokami! :tak:

Aga, oby piwko przestało o sobie dawać znać :-D Mnie po tak długiej abstynencji (starania, potem ciąża a teraz karmienie) to jedna puszeczka zwali z nóg ;-)
 
reklama
hej kobietki!!!

Aga - używałam globulek gynoflor na poprawę flory bakteryjnej, miałam za mało pałeczek kwasu mlekowego i w czasie stosowania globulek trafiła się ciąża a z niej nasza ukochana córeczka:-)
Marta - no no... niezła sztuka jesteś:-), zgrabna i ładna babeczka!!! starasz się o konkretną płeć czy po prostu chcesz 2 dziecko???
Mama - masz rację, eksploatuj chłopa póki ma siłę i energię;-)
Natusia - ależ śliczny ten twój łobuziaczek:-), oj panny będą w kolejce się ustawiały:tak:
Magda - śliczne zdjęcia córeczek:-)

a ja tęsknię do dawnej siebie:-D, ciuchy ciążowe za wielkie, moje normalne jeszcze ciasne i dopiero teraz mam kombinacje alpejskie, żeby się ubrać i jakoś wyglądać...wolno te centymetry lecą:-(...oj, chyba łapię doła...

pozdrawiam cieplutko i życzę udanego dnia!!!
 
Do góry