reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama - wybacz mi, ale gapa ze mnie...:zawstydzona/y:; oczywiście kochana życzę Ci kolejnych wspaniałych lat u boku wspaniałego męża, niech nosi Cię na rękach i dalej pisze takie kartki, aż się wzruszyłam...i spełnienia TEGO NAJWIĘKSZEGO MARZENIA!!!:-)
 
reklama
a takie tez beda dobre?
hmprod
bo polozna mowi ze tam jest cieplo i zeby takie cienkie ciuszki miec :)
 
Daria jedź kup koszulki bo Ty już jedną noga na porodówce :)

Tasha a dziękować bardzo ;))
wiesz -->teraz kiedy ludzie tak lekko traktują małżeństwo..szastają rozwodami z byle powodu to trzeba celebrować każdy rok bycia razem ;))
tak myślę i my z Tomem tak robimy:)
 
Mama - mądre to co piszesz i masz absolutną rację!!! teraz też to wiem, ale był taki moment w moim życiu, że byliśmy blisko rozwodu, gdzies po prostu zaczęliśmy się mijać...na szczęście udało nam się siebie odnaleźć i jest dobrze... ale my to już kupę lat po ślubie, w Boże Narodzenie będziemy mieć 18 rocznicę, więc chyba musiał zdarzyć się kryzys, żeby docenić siebie nawzajem...:tak:
 
Tasha Ty chuda glizdo! No to szybkiego powrotu życzę do formy! Ja to mam katastrofę, najlepiej zawsze mi było z wagą 48/50, przed ciążą, przez rzucenie fajeczek waga mi skoczyła na 58:szok:, no i dodać teraz ciąże, to kończę myślę na 74, czyli 24/25 do zrzutu! A jak ci schodzi ten celulit masakryczny? Znaczy mój jest masakryczny!
Mama mój M, też jest taki romantyczny, jesteśmy razem 8 lat, a po ślubie 4, a on jest coraz bardziej romantyczny, oby tak dalej:-)
Daria ja sobie spakowałam taką dłuższą koszulkę, w ogóle bez ramiączek:-), taką marszczoną u góry, jakby co to tylko cyc na wierzch i już:-) W szpitalu mleko tak mocno nigdy mi nie leciało, wkładki zaczynałam nosić dopiero po powrocie do domu. Ciekawa jak to jest z karmieniem po CC, mleczko tez jest od razu?
 
Tasha my Tomem jesteśmy razem 13,5 roku-też kawał czasu ..zdarzały więc wiatry w oczy ..burze a nawet tornada ,ale przeszliśmy to wszystko mocniejsi o doświadczenia...
dlatego tak doceniamy to ,że się dotarliśmy i wciąż docieramy bo wiadomo,że to wymaga pracy..
nauczyliśmy sie MÓWIĆ o swoich oczekiwaniach ..
nauczylismy się SŁUCHAĆ ..
nauczyliśmy się BYĆ ZE SOBĄ :-D
 
Cześć dziewczyny.
Ja nim ogarnęłam śniadanie, spacer, sprzątanie i obiad, to zrobiła się już ta godzina...Ech....czasem chciałabym tak rano, tylko ja sama, z kawusią przed kompem. Muszę pomyśleć nad wysłaniem męża z dziećmi do Pl. Przynajmniej bym mogła naładować akumulatorki zanim kolejny maluch do nas dołączy:tak:

mama05
wszystkiego co najlepsze w dniu rocznicy ślubu dla Ciebie i oczywiście Twojego M:happy: Bardzo fajnie się czyta to, co piszesz o Waszej miłości. Szczere i prawdziwe, a co najważniejsze, nie przesłodzone.;-)Pomysł z prezentem świetny:tak:

Czarodziejka
powiem Ci, że ja ze swoimi dziećmi się nie wysypiam. Rzadko kiedy przychodzą, ale jak już, to mam pospane. Ja z tych, co to muszą mieć spokój. Nie dziwię się więc, że kiepsko spałaś.

Martuchaa Ty i Twój M tworzycie fajna parę. Do tego synuś....miodzio;-) No i życzę Ci abyś w przyszłym roku została majowa mamusią!

agagsm
2 litry piwa w siebie wlałaś?! jesuuuu mnie by uszami poszło:-D
Słońce usg mam w środę, za sześć dni i .... Boje się:hmm:

tasha31 czy Ty aby za wiele od siebie nie wymagasz?:-p 9 miesięcy wszystko kumulowałaś, a teraz byś chciała ot tak, siup i już;-) Daj sobie czas, a zobaczysz, że nim się obejrzysz wszystko zleci. Zresztą patrz na to ile masz już za sobą:happy:

natusia301 co by nie zapeszać fluidków nie prześlę:sorry: Za sześć dni. Obiecuję:tak: Póki co czuję się już dobrze fizycznie od strony ciąży, ale psychicznie.....wojna w środku trwa;-) Byle do środy.

Piranha
widzę, że znowu coś nas łączy.;-) Moje dziewczyny mają super kontakt z moją mamą, ale ale za to z mamą mojego męża....no cóż. Szkoda słów. Przykre to bardzo, ale cóż. Takie życie. Ważne, że chociaż dzięki jednej babci wiedzą co dokładnie znaczy słowo BABCIA.

daria
bardzo fajne te bluzeczki i praktyczne. Miałam taką (te co pierwsze pokazałaś), jak karmiłam Nelcie. Takie na ramiączkach też są ok.U mnie jeszcze sprawdzała się bawełniana koszulka rozpinana.

Kasia uk ale akcja z tą koleżanką:szok: Że też ludzie tak potrafią, to mi się w głowie nie mieści. Mogłaby być dobrą aktorką. Wiesz, cała akcja z ciążą, poronieniem....tylko po to by kolesia przy sobie zatrzymać. Normalnie serial brazylijski:-D

Axarai daj swojej malutkiej jeszcze czas. Niech rośnie zdrowa i silna, co by po porodzie jak najmniej kłopotów mamusi przysparzała.:tak: Ponad 8 miesięcy za Tobą!
 
czesc wszystkim
Ja dopiero teraz mam czas napisac,
zła jestem bo chciałam sobie paznokcie zrobic ale kosmetyczka nie ma czasu a ja zapomniałam wczesniej sie umówic,
Marta przepiekne zdjecia, super opalona jestes, a te slubne rewelacja
Tasha ja juz Ci pisąłam, ze wrócisz do swojej wagi, Ty bardzo szybko chydniesz ja przez pierwsze 3 tygodnie to nie wiem czy 8 kg schudłam
Axaraii ja tez po kazdej ciąży miałam ponad 25 kg do zrzucenia i na szczescie udało sie
Nastusia przesliczny synek !!
mama elewacja super i wszystkiego naj oby kolejne lata były tez takie super
Pirhania mój 2 latek do babci (mojej mamy) mówi "Pani' bo jej praktycznie nie zna, a mieszka 50 km od nas tak, ze mogłaby byc u nas 2 razy w tygodniu, ale ona twierdzi, ze nie ma takiej potrzeby a na wnuki to ona ma jeszcze czas, tak ze doskonale Ciebie rozumiem, a moja tesciowa niestety nie zyje, tak ze tez jestem zdana tylko na siebie
 
reklama
axarai ja po cc nie miałam najmniejszego problemu z karmieniem. Wiadomo, na początku dziecko ściąga siarę, ale potem już jest to właściwe. Dla mnie problemy z karmieniem po cc to mit!
 
Do góry