reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Martucha, super, że dołączyłaś, zostań koniecznie z nami! Może owulka Ci się przesunęła? A masz regularne cykle?

Tasha, łoooo jejku, jaka słodzinka prosto do zacałowania, śliczniutka jest! Może ma skok rozwojowy i więcej potrzebuje jeść? Kryzysy laktacyjne pojawiają się zazwyczaj w 3 i 6 tygodniu życia dziecka oraz w 3 i 9 miesiącu a związane są zazwyczaj ze skokiem rozwojowym, Ty karmisz butlą i może Sonia ma teraz ten skok i potrzebuje częściej jeść? Mam tylko fotkę jak śpi ze smoczkiem, zrobię więcej :-)

Zobacz załącznik 493077

agulek, super, że nas odwiedziłaś! No jasne, że Ci się uda! Pisz częściej żebyśmy wiedziały kiedy kciuki trzymać :-) A ten sen to po prostu skrywane obawy i tyle a nie żaden znak :-)

Mama, czekam na fotkę elewacji :-)

ilaczek, oj moje też dokazują, znalazłam właśnie w śmieciach witaminy K+D Kai a na łóżku mam wszystkie możliwe klocki i plastikowe narzędzia Krzysia, parę autek też się tam znajdzie ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tasha to cię jeszcze pomęczę, a jak brałaś je w dniu staranek przed pare godzin czy po starankach? i od razy po okresie do samej owulacji? Jejku jak one przeżyły w takim środowisku.
Sorry ale tobie się udało więc moze w tym cyklu taki plan strategii przyjmę:-D
Piranha,Tasha i inne mamunie księżniczek dawajcie zdjęcia bo mnie motywują
 
Ostatnia edycja:
Oglądałyście na TLC albo polsat cafe dokument "Ośmiu synów i marzenie o córce" ? Mam nadzieję że mnie taka schiza nie dopadnie, bo to żyć się nie da i sobie i rodzinie:cool:
 
Dziewczynki wpadam znowu....

... zakupy zrobione, te potrzebne i te nie potrzebne tez :-). Z tych nie potrzebnych to tak kilka szmatek dokupilam, bielizne.... jak szykuje sie szalony weekend no to trzeba to wykorzystac. Ja zawsze znajde jakas okazje aby szmatki kupic...ojejeje:no:

Piranha, Tasha wasze coreczki sa przecudowne, przesliczne.... i wiecej nie mam co napisac bo " cioteczki" z forum juz prawie wszystkie slodkosci wykorzystaly opisujac wasze " sloneczka". Buziaczki dla malych gwiazdeczek
h035.gif


Martucha witaj i wpadaj z kawusia

Agulek
, Tusia &&&&&&& powodzenia w starankach

Mama
wow super, ze wszsyko skonczone. No to czas to
a010.gif


Patrysia
a ty sie nic nie chwalisz.... pomykasz autkiem????

Natusia
i jak tam.....?????

Misia, Kinga, Czarodziejka, Nullka a wy gdzie jestescie?????

Truskafffka
nie zapomnij do nas wpasc !!!!
 
Ostatnia edycja:
Hallo Kochane!!!
Tasha cud nad cuda Maleńka Sonia!
Piranha Kajeczka taki skrzacik kochany, a spać nie chce zbójek:-D
Magda uk tu w De właśnie inaczej mówią, zobaczymy co powie ten lekarz w klinice, na pośladki mnie nie namówią za żadne skarby!
Ewcik Kochana na klimatyzowane zakupy nie pojechałam, tylko na klimatyzowanego MC donalda:-), Kacek przynajmniej z dziećmi pobawił się na zjeżdżalni:-) A mleczka mam nadzieję mieć tyle co zawsze, bo ja uwielbiam karmić:-)
Mama kawka obok świeżo wymalowanego domku.....mmmmmmm, na pewno smakuje:-)
Agulek taki sen jest ok:-) Mi dzień wcześniej, przed Usg śnił mi się wielki pitolek na badaniu, a tu ADA jest!!!!
Natusia czekaj cierpliwie, właśnie koleżanka wczoraj miała taki spadek, a dziś tempka poszła do góry i teścik pozytywny wyszedł!!!!
Daria ja to nawet nie wiem, czy lekarz coś zobaczy na tym USG, bo mi teraz lekarze mówią, że dzidzia tak duża już jest, że ciężko coś podpatrzeć:-)
I buziaczki dla Wszystkich!!!!
 
Ostatnia edycja:
Tusiu nie koniecznie te globulki, jest ich przecież tyle w aptece, muszę tylko sprawdzić które obnizają mi ph bo lactovaginall podnosi mi masakrycznie . A ty kochana działaj najwyżej złożysz na wpadeczkę , a mąz się w malutkiej rozkocha i świata poza nią nie będzie widział, zobaczysz:-D

:szok:Ale burze zapowiadają, będą sexy u niektórych szalonych ( czyt. Mama).
 
Ostatnia edycja:
Agulek hahahahahaaaa będzie burza będzie sex ;)))

a co do tego programu to oglądałam wczoraj ...masakra jak to wpływa na wszystkich wokół ......



kochane babeczki wstawię fotki wieczorkiem ..teraz szykuję obiad i myję okna ...
Tomi kosi trawę
u nas piękne słonko póki co to trzeba wykorzystać ..

a potem pyknę foty i wstawimy przy popołudniowej kawce ;)
 
reklama
Do góry