reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

nie nie mam nikogo nr telefonu...
no z nadia mialam cm rozwarcie dosc dlugo :) a jak pojechałam rodzic to byly 3 cm ;p
położna mówiła ze juz ładnie wszystko sie szykuje do porodu i mowi tez jak wy ze mogę urodzić po terminie bo to rożnie bywa :-pnajbardziej sie tylko boje zebym nie urodzila w te dwa dni w ktorych polozna jest na szkoleniach;/
 
reklama
Dziewczyny mykam pod prysznic a pozniej po kurczaka.... mam nadzieje ze szybko sie wyrobie a jeszcze szybciej do was wpadne....

Natusia odezwij sie !!!!!
 
kate, powiem Ci, że brak snu mi nie przeszkadza ale jestem potwornie zmęczona tym co się dzieje w dzień. Niestety niewiele mogę zrobić przez to niespanie Kai, do tego synuś ją wybudza, jest marudny bo się nudzi, jak M wraca z pracy to biegam i sprzątam bo nareszcie mam kilka minut. Nawet teraz jak do Was piszę to synek siedzi mi na kolanach a Kaję bujam nogą w leżaczku, czekam aż mocniej przyśnie by móc sobie i synkowi zrobić śniadanie ...masakra

addison, a starasz się o synka czy córeczkę? :-) ...bo mamy tu deficyt marzących o synku :-)

Kinga, przyśnił mi się plusik na Twoim teście (mówiłam, że strasznie przeżywam te Wasze staranka
laugh.gif
) a ja czasem miewam sny prorocze
biggrin.gif


natusia, bo mi kciuki zaraz zsinieją a nie puszczam dopóki się nie odezwiesz :-)
 
Ostatnia edycja:
Pirhania to u mnie na szcescie duzo spią dzisiaj Alan obudził sie o 6 a zasnął juz o 7,15 i dalej spi i wiesz ja mam jeszcze ten komfort, ze najstarszy syn ( ma 17 lat) mi pomaga, a teraz ma wakacje , tylko mi snu brakuje bo wogóle lubie duzo spac a teraz spie po 5-6 h to jest dla mnie stanowczo za mało
 
reklama
Natusia

Dzis tempka w dół..... ale i tak test zrobiłam, niby negatywny, ale po godz.pod światło ja niby cos tam widzę, ale chyba tam nic nie ma i ja chce to zobaczyc.... Bo naprawde trzeba sie wpatrzec żeby cos zobaczyc.... ale zaliczam jako neg. bo temp w dół, podbrzusze rwie wiec czekam na @..... ale jeszcze jeden cykl mi został wiec moze sie uda .....

.... Slonce, poki jej nie ma to ja mocno &&&&& trzymam, wierze, ze jednak cos tam wypatrzylas... a jesli sie pojawi @ to bede trzymala &&&&& za kolejny cykl. BUziaczki


....teraz juz naprawde spadam pod prysznic i do sklepuuuu, papapappa
 
Do góry