reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

CZARODZIEJKA ja w życiu bym nie mogła oddac swego dzieciątka...nie rozumiem jak można być surogatką:/jednym słowem to jest sprzedawanie swego dziecka :( pary które nie mogą mieć dzieci to przeciez tyle jest pociech potrzebujących miłości w adopcji...
 
reklama
Patrysia* ale miałas sen ....:baffled:

Czarodzijeka kochana wstaw foto swojego ogrodu -na pewno też masz pięknie :tak:
i dziękuję :**

84Misia witaj i Tobie miłego ;)

Pirania kochana doczekasz się ,doczekasz:tak:na 100% tak jak na 100% Tasha pozbędzie się cellulitu:tak::-)



byłam z Bono na spacerze,przeokrutnieeeee gorąco ..jadę na zakupy bo potem bedzie jeszcze gorzej :baffled: no ,ale wolę taką pogodę niż te :wściekła/y: ulewy!!


Marzycielka my też całe dnie na powietrzu..ogród mam w słońcu i jak nie da się wysiedzieć to idziemy z kocem z przodu domu a tam mam cień bo dom ma ponad 5 m wysokości więc zawsze mamy się gdzie "schronić "


lecę ,pa kochane..będę później.
 
witajcie. Ja dziś mam wolne bo z młodszym nie miał kto zostać a starszak pojechał z dziadkami na Mazury, więc cieszę się ciszą i błogim spokojem.
Czarodziejko fotka super od razu przypomina mi się dzieciństwo i wakacje na wsi:-)a troche wiosen już minęło od tego czasu.
Patrysia ja też miałam dziś straszny sen, masakra po prostu, a może w nocy była pełnia, ale chyba nie.
Beatko fajna trójeczka a mała chyba podobna do chłopców, co?
Kinga , trzymaj się kochana
Smacznej kawki :-)
Nie mam pomysłu na dzisiejszy obiad, idę pogmerać w szafce i lodówce może coś mnie natchnie:-D
 
A pro po surogatek to ja też bym nie mogła urodzić komuś dziecka. U mnie(jak chyba u większości Kobiet) od razu budzi się bardzo silny instynkt macierzyński , miłość, przywiązanie nazwać te uczucia można dowolnie - gdyby to było takie proste i bez bolesne to urodziłabym dziecko swojej siostrze ale na pewno nie obcej osobie. Ale niestety nie jestem z kamienia i nie mogłabym tego zrobić.
 
Dobrze:)teraz Domiś szedł na dwór a Alanek zajada chlebka i oglada bajkę :)

Też później pójdę na dworek co tak bede siedziec w domu skorzystam z ładnej pogody:)
 
jestem po zakupach...wcinam wędzoną makrelkę:sorry2:

na 13.00 umówiłam sie z kumpelą-ma 3 synków-nad jezioro..

Natusia-tak,ja pracuję na pół etatu i zawsze mam czwartki,piątki i week.wolne


ja też bym dzieka nie mogła oddać:-(
serce pękało i łzy leciały jak w wiadomościach zobaczyłam rodziców z 2letnią córką ,którą zostawili na lotnisku bo nie miała ważnego paszportu a sami polecieli na wakacje-no jaaaaak taaam można!!!!!! to są rodzice????????
 
NATUSIA na szczęście az tak nie atakują komary ale ja też coś mam na ramieniu...
MAMA jak to zostawili?ale tak zostawili czy np.babci dali?
 
Jej kobity co wy piszecie jeszcze teraz o zjadaniu?:0 matko kochana:((lepiej zostawię to bez komentarza i czytania tego bo jeszcze i to mi sie przysni...:(
 
No patrz ledwo co pisałam ze u nas tak komarów niet ale jakiś musiał sie w nocy na mnie uwziąsć(wsio pootwierane ja spałam odkryta to musiało sie tak skonczyć)bo mam aż z 6 ukąszeń właśnie dostrzegłam jak zaczeło mnie cos swędzic :/

NATUSIA ludzie to mają niekiedy na prawde po*****e w głowie!!!no nie mogę jak tak można:((
 
reklama
Patrysia* no zostawili u jakieś babki w biurze obslugi chyba-pokazane było nagranie z lotniska...i powiedziele,że zadzwonili po opiekunkę i za pół godziny miała przyjechać po dziecko....
my jak jechaliśmy do Grecji z dziećmi to powiedziałam albo cała rodzina albo nikt-nazbieralismy forse i byliśmy wszyscy ..
a tamta para pojechała sobie ze świadomością ze dziecko zostało z obcymi ludzmi na srodku lotniska-matko jedyna no w głowie sie nie mieści...


Natusia pewnie,że mi tak pasuje z pracą :) jestem tu sama bez niczyjej pomocy ze strony rodziny i cały etat nie wchodzi w grę...gdyby dzieci zachorowały czy coś...pół etatu jak dla mnie super :)



matkoooo u Was też taki skwar??????
 
Do góry