reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

....wiem, jeszcze jedno mialam was sie zapytac, tylko nie smiac sie prosze!!!!

Dziewczyny od kolejnego cyklu zaczynam mierzyc tem, prosze udzielicie jakis wskazowek???
ja dzis rano z czystej ciekawosci zrobilam pierwszy w zyciu pomiar, nie wiem czy dobrze, no ale. Mierzylam pod jezykiem, term trzymalam tylko do momentu pipi, czy to jest ok? A moze zle zaczynam....
słyszałam niezbyt dobre opinie o pomiarze pod językiem-może nie być zbyt czytelny.
Bardziej polecany jest chyba pomiar w pochwie ...

ważna jest stała pora, pomiar zaraz po przebudzeniu, przed godziną 8, do momentu "pipania" termometru ;)
 
reklama
ok, kawka juz jest tak wiec teraz musze cofnac sie kila stron aby poczytac co tam u was slychac. Z tego co luknelam to jakis bardzo wazny temat zaczelyscie, lece luknac o czym...
 
jestem..dzieci poodbierane .Domino mnie zmolestował o naleśniki i zaraz będę smażyć:sorry2:o tym jak mi sie chce nie muszę pisać.....:-p


Agulek chętnie bym dała wieści od Pirani ale li-pa...
cisza w eterze...co chwilę patrze na tel...jak tylko sms to lecę...ale nic nie pisała jeszcze..


Truskaffcia Ty masz misję urodzić Matikowi starsze rodzeństwo:-Da jak ja zpytałam moje dzieci czy chciałyby jeszcze rodzeństwo to pisałam Wam co odpowiedzieli...
poza tym ,że było TAAAAK!!
to Zuza powiedziała ,że brata już ma wiec chce siostę Hanię..
a Dominik odwrotnie ,i chce brata Filipa...

także ja albo bliźniaki muszę wydziergać ,albo jeszcze 2 ciąże mnie czekają:-D



ściskam Was babeczki i idę smażyć ....:baffled:
aha-przestało padać :-)
 
Hahaha Mama-no to musisz blizniaKi urodzic jak nic...do tego odmiennej plci:)))) Swoja drogą jakby u nas byla dziewczynKa to wlasnie Byla by to Hania:)))))

Kosmo- u Ciebie w Koncu tez nadejdzie godzina zero..tez bedziemy czeKac na wiesci...a ja to juz pierwsza:))))

AndziaK- scisKam Cie...zobaczysz ze sie wszystKo ulozy, wiem ze to nie ty napisalas............
ale mam zdanie podobnie jak Patrysiak i nie uwazam ze dzieci nie maja nic do powiedzenia.....Takze licze sie z ich zdaniem choc na pewne sprawy z przymruzeniem oka w koncu to dzieci. nie wolno ich pomijac a raczej wytumaczyc pewne kwestie...Bardzo dobrze ze rozmawiasz z chlopcami!!!! trzymam kciuki zeby w waszym zyciu wszytsko bylo dobrze!!!!!!!

Co do wyrazania zdania....oczywiscie jest po to forum przy czym niejednokrotnie spotkalam sie z tym ze niektorzy nie maja wyczucia.....a przekroczyc granice dobrego smaku nie jest trudno...a tym samym niekiedy bezwiednie zranic druga osobe.
Ja czasem wole przemilczec pewne kwestie bo choc piszemy duzo to jednak nikt nie jest w naszej glowie, w naszym zyciu, nie zna naszych sytuacji......itp.

nie uwazam zeby atmosfera sie popsula....hy hy nie jedno juz na tym forum "widzialam":))))))

Mama przebieram nogami na wiesci od piranhi....a nalesniora to i ja bym zezarla:)))))


 
... poczytalam, poczytalam i przy okazji pomyslalm o tym wszystkim...


Mama wysylam ci sloneczko, powinno dotrzec jutro :-):-)
 
hahahaha Mama no mnie też czekają bliźniaki, albo dwie ciążę...bo jak przeszło Matikowi ze starszym rodzeństwem to teraz chce dzidziusie..dwa najlepiej, chłopca i dziewczynkę:-D

a ja...też robię dziś naleśniki...z własnej woli hahaha będziemy mieć ucztę z Matikiem, naleśniki, truskawki, sos z mrożonych malin...mniaaam
a mięsożerca D najwyżej hamburgera sobie dorobi jak będzie chciał

u nas leje..a ja ...właśnie zrobiłam pranie i dałam suszarkę na balkon i czekam aż wyschnie...to dopiero niepoprawny optymizm:-D
 
dziewczyny wy to dzis nalesnikowe panny jestescie :-)

ja dzis kulam kapusniak i lazanki, a co tam... cos szybkiego i bez zbednego stania przy garach...hahaha
poki jestem sama w domku to wole milo czas spedzic z wami :-), choc chodzi za mna palcek z rabarberem tak wiec... dzionek jeszcze dlugi....moze cos z tego bedzie
 
o jesoooo ale narobilyscie mi smaka tymi nalesnikami...:)))))
Tylko zeby tak ktos je za mnie zrobil...
Macius mnie zarazil bolacym gardlem i chodze troche zbolala...gardlo i glowa..nic sie nie chce bo ganty bolĄ!!!
nalesniki_txt.jpg

Ide pransko rozwieszac.//
 
jest!!!!
zostałyśmy ciociami :):):)

jest juz Kaja:):)
51cm i 3500g-10 ptn bo jakże by inaczej ;)))


Pirania pisze ,że widziała Ją tylko chwilę,wciąż nie czuje nóg a macica się obkurcza.uruchomienie ma jutro..


pozdrawia nas wszystkie ;)
 
reklama
Do góry