reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jest!!!!
zostałyśmy ciociami :):):)

jest juz Kaja:):)
51cm i 3500g-10 ptn bo jakże by inaczej ;)))


Pirania pisze ,że widziała Ją tylko chwilę,wciąż nie czuje nóg a macica się obkurcza.uruchomienie ma jutro..


pozdrawia nas wszystkie ;)
Gratulacje Piranha... niech Kaja zdrowo rosnie na pocieche rodzicom i bratu :-) a tobie jak najmniej bolesnego pologu... no i niech Krzysiu Cie zaskoczy ;) mile.... swoim zachowaniem :-) po Waszym powrocie do domu
 
reklama
Martika no cześć kochana ..sto lat Cie nie było...co tam słychać ???

Patrysia* nie wiem o co chodzi,ale skoro potrzebne na jutro &&& to ja oczywiście zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:

Kasia nie płacz...
jeśli masz nieregularne cykl to zrób progesteron 7 dni po owu(potwierdzonej usg)
a bolący jajnik wcale nie oznacza,że coś tam rośnie..
słonko nie smuć się ...ja wiem ,że nasza wyobraźnia płata figle ,ale ogólne wszystkie wyniki masz ok ..wiec jest się z czego cieszyć..
 
Mama dziekuje za mile slowa, ale Ty i pozostale dziewczyny wiecie bardzo dobrze jak to jest. Kurcze juz dzwonilam do przychodni ale zamknieta !? Dziwne, czekam do jutra i poprosze o monitorowanie cyklu, tylko znowu pod gorke bo 5 lipca jade do Pl na weselisko. Nie wiem chyba zadzwonie do ginka w Pl, moze juz wrocil z urlopu i pojde do niego. Jeden jest problem ze w mojej rodzinie pomysla ze jestem stuknieta, co pobyt w Pl to ja do ginka.... kurcze nie mam ochoty nikogo tam uswiadamiac, ze ja " dziergam i dziegam " a nic nie moge wydziergac... czekam do jutra, 9.40 jest moja
 
Kasia pewnie,że wiemy jak to jest...niestety wiemy:sorry2:
dlatego podaję Ci chusteczkę -wytrzyj oczka i weź problem za bary!!
a w PL wcale nie musisz mówić do jakiego lekarza idziesz...
jestem z Tobą i wspieram!
czekam jutro na dobre wieści jak sie dodzwonisz;) &&& za monitoring;-)
 
mama ja ju z jutro nie bede dzwonila, ja mam wizyte na 9.40 do lekarza, Jestem taka wsciekla, ze poprosze o wydruk moich badan, normalnie to dupki nie daja, ale on musi mi dac, bo jak nie to go udusze. Kurcze juz zaluje ze nie zaczelam brac dupka tak od 16dc, moze on by pomogl z tym czyms....
 
.....zaraz przeczytam cala ulotke inf o duphastonie.... alez ja jestem rozzalona...i fajeczke sobie zapalilam, a niech to szlag...

Dobra wezme to na bary i walcze ....:-)
 
Ostatnia edycja:
Kasia no to skoro wizyta to tymbardziej &&&&&&&& zaciskam !!
wyrwij Mu z gardła te wyniki!
nie daj się zbyć..


brawo!! tak trzymaj-trzeba walczyć bo jak my nie wywalczymy to kto?? :)
 
reklama
jest!!!!
zostałyśmy ciociami :):):)

jest juz Kaja:):)
51cm i 3500g-10 ptn bo jakże by inaczej ;)))


Pirania pisze ,że widziała Ją tylko chwilę,wciąż nie czuje nóg a macica się obkurcza.uruchomienie ma jutro..


pozdrawia nas wszystkie ;)
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa JUPiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii



WITAMY KAJE NA ŚWIECIE!!!!!!

Piranha szybkiego powrotu do formy życzę !!!!
 
Do góry