reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Andziak, witaj w klubie tez dziś mam dzien do du....y ;// oby jutro było lepiej, ale u mnie tez pogoda ma wpyw a u nas dzis szaro buro i ponuro...

Misia, mi przed owu sie tez tak sluz pojawia-teraz mam taki a owu nie bylo...

dido, co za słodki różowy cukiereczek.;*************
Buziaki dla Niej;***
 
Cześć dziewczynki.Podczytuje od czasu do czasu i jakby co jestem na bieżąco.Piranho ale masz fajnie że juz prawie meta.Zazdroszcze:tak:.
Mam nadzieje że znajdziesz dla nas chwilkę.Bo kto nas tu pocieszy jakby co?
Misia a może właśnie Ci się udało,to przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie.Życzę II.
Kinga oby zakup rowerka przez internet okazał się trafiony.Ja bez przymierzenia i dotknięcia gdzieś na żywo nie kupuje.Kupiłam raz taki rowerek piękny był jak niewiem co.Wysłany z usa czekałam 5 tygodni.Niestety był tak ciężki i miał zbyt blisko rozstawione kółka boczne że wiecznie bałam się że mały się przewróci a ten rowerek go przygniecie.
Sprzedałam go bardzo szybko i teraz ktos inny się męczy.
Andziak ja jutro mam wizytę u gina mam nadzieję że coś uda się podejrzeć a jeśli nie to połówkowe dopiero w lipcu.Ja przeciwnie mam wilczy apetyt,cały czas muszę coś jeść.Jak nie jem to mi niedobrze.Musiałam odrzucić prenatal bo chyba po nim tak wymiotowałam.Narazie jest ok tylko morfologia napewno w dół.
Jutro po południu zdam relacje z wizyty.
Pa pa.
 
Dobry wieczór babeczki :-)

Melduję, że u mnie wszystko ok, czuję się super, energia wróciła aż chce się żyć :-D Szkoda, że pogoda się popsuła ale z drugiej strony deszcz jest bardzo potrzebny.

merylin
trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, oby coś już mozna było stwierdzić. Ja czekam na USG połówkowe 26 czerwca. Apetyt mam w miarę normalny, przytyłam max 2 kg. Mam bardzo złą morfologię ale pracuje na tym i powinno się poprawić a witaminy biorę Femibion natan 2.

Pozdrawiam Was kochane, trzymam za Was nieustannie kciuki i przesyłam ciążowe fluidki (szkoda, że nie wiadomo jeszcze jakiej są płci ;-)): ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Czesc BabKi
ja na chwile...Jestemy po chrzcinach..Wszystko udalo sie naprawde super i nawet pogoda dopisala, nie bylo deszczu a slonko wiec bawilismy w lokalu i na swiezym powierzu. Na zdjecia musze kilka dni poczekac..jak bede miala rzecz jasna Wam wstawie:)))))
Tak sie ciesze ze mamy to juz w glowy:))))))))ufffffffff:pPPP
Spokojnej nocy i DO jUTRA...mam nadzieje nadrobie:))))
 
Cześć dziewczyny!

Wczoraj wieczorem nie dałam rady już zajrzeć na BB a poza tym pokłóciłam się z M i miałam strasznego doła. Dziś już na szczęście się pogodziliśmy :-) ale od samego rana (ledwo z łóżka wstałam) miałam do późna niezapowiedzianych gości.

Kinga
, Krzysiu to pewnie ogląda te filmiki tylko dla ruszających się ciekawych ujęć :-), podejrzewam, że jeszcze niewiele rozumie z tych filmów choć kto wie, może go nie doceniam :-D ...ale zauważyłam, że on często woli doroślejsze filmy czy piosenki niż takie typowo dziecięce :-)

Mama
, niby mam skierowanie na CC ze względu na cesarkę 2 lata temu ale we wtorek się okaże ile jest ono warte i czy w szpitalu taki powód zaakceptują :-) Hehehe, faktycznie niezłe ciacho, w sam raz do schrupania! :-D

Truskafffko
, tez jestem ciekawa czy wyznaczą mi jakiś termin czy też każą czekać na skurcze ...strasznie mnie stresuje ta wtorkowa wizyta w szpitalu, zupełnie nie wiem czego się spodziewać (czy mnie odeślą z kwitkiem, czy zrobią już jakieś badania, co powiedzą na skierowanie i te moje D-Dimery).

Tasha, dzięki kochana, że pytasz, nocka jak zwykle nieprzespana a Kaja dalej robi z mojego pęcherza trampolinę ;-), po nerwach też mi skacze więc nie jestem już w stanie przejść kilku kroków bez zaciskania zębów a czasem syknięcia z bólu ;-) A jak Ty się czujesz? Dobrze śpisz w nocy? ...mi jak leżę to jest strasznie duszno a każdy obrót to spory ból ...no to sobie ponarzekałam :-D

natusia, i Tobie kochana dziękuję! Daj znać jak paczuszka dojdzie :-) Ja już ustaliłam z M, że to on będzie spał w pokoju z Krzysiem ...choć już pewnie najwyższa pora by synek spał sam ale wiem, że łatwo nie będzie.

misia, zazwyczaj za ten białawy śluz odpowiada progesteron, wielce zatem prawdopodobne, że jest już po owulce.

Dido, dzięki wielkie! Klaudia jest prześliczna, ucałuj ją ode mnie!

merylin
, będę jutro z całych sił trzymać kciuki! Wielce prawdopodobne, że uda się już coś podpatrzeć bo to już 15 tydzień leci na liczniku :tak: Prenatal ma dużo żelaza i to ono powoduje mdłości, może na razie łykaj Femibion Natal 2?

Czarodziejko
, super kochana, że chrzciny udane! Mnie prawdopodobnie w tym roku też czeka tego rodzaju uroczystość :-), Krzysia chrzciliśmy w lutym jak miał prawie 9 miesięcy i tym razem wolałabym załapać się na cieplejsze dni i ochrzcić Kaję jeszcze latem.
 
:)))))) ja w rewelacyjnym humorze!!!!

Zrobiłam test ow i druga kreska bardzo wyraźna!!!! jeszcze tak nie miałam w 10 dc :) może wreszcie ciało wzięło się do pracy :)
Dziś wierzę, że nam się uda :))))))))

lecę poczytać co u was :)
 
My wczoraj zrobiluśmy wielka przeprowadzkę-maly mial zaczac zasypiac u siebie, no i niestety do nas przyszedl z misiem i jaśkiem ale go przenieslismy i nad ranem znowu przyszedl:-Dmówi, że sie boi sam byc w pokoju...nie wiem czemu?

Truskaffka, ale se pospałaś;)) macie abstynencję bo chcesz spróbować 0+12??? &&&&&&&&&&&&&&&&&& zatem;*

A może jakieś światełko w nocy mu zostawiajcie włączone? Mati dostał taką żarówkę w której delikatnie kolory się zmieniają i ma ją włączoną w nocy :)
poza tym, polecam myk z nową pościelą do łóżka, taką jaką synek sobie wybierze, u nas rewelacyjnie zdało to egzamin-jak młody poszedł do przedszkola i na początku adaptacji przeżywał ;)

a my abstynencję, bo po pierwsze-nie chcieliśmy kochać się po 4 dniach od poprzedniego razu-wtedy najlepszy czas dla chłopczykowych plemników ;)
poza tym plan jest taki, że chcemy kilka dni abstynencji (miało być conajmniej 7, ale owulka chyba wcześniej będzie więc zaczynamy działać jutro :) ) a po abstynencji puścimy kilka złotych strzałów raz za razem ;)
o metodę 0+12 u mnie ciężko bo dokładnie nie wiem jak to z moją owulka jest ;)
 
reklama
hej:-)
Dawno mnie tutaj nie bylo.
Czasami Was podczytuje ,ale nie umiem nadozyc.:zawstydzona/y:
U nas szystko ok.
Mala rosnie jak na drozdzach.
Ogolnie jest grzeczna,choc ostatnio dopadla ja kolka:-(
Ja troche zmeczona i niewyspana,ale najszczesliwsza na swiecie.

Kosmopolitan.Pirania-szczesliwego rozwiazania.

Za wszystkie staraczki i brzuchatki trzymam mocne kciuki &&&&&&&&&&

A to moje sloneczko
Zobacz załącznik 471262
piękne słoneczko :) zwijam trochę kciukasów ;)

Andziak za jutrzejszy dzień, żeby był lepszy :)
Mama...już pewnie po :-pspokojnej nocki i do jutra :)

Marylin &&&&&& za jutrzejszą wizytę, oby córcia się ujawniła :)
MissBella super że energia wróciła :) mam nadzieję ze częściej będziesz wpadać :)
Czarodziejka no i u ciebie też fajowe wieści, czekam na zdjęcia :)
Piranha jeśli masz mieć planowane cc to powinni ci ustalić termin :) u mnie tak było :) powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Do góry