reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
tasha tutaj wlasnie tez jest darmowe te znieczulenie ale ona powiedziala mi ze wlasnie maja rozne inne specyfiki naturalne i ze bedzie probowac na tym a jak nie da rady to wtedy dadza mi znieczulenie :)ale ja i tak wiem ze nie skorzystam z niego bo nie chce:-pw koncu bóg nas tak stworzył do porodu ze sie da wytrzymać a ja jestem co do szpitali uprzedzona i jakis tam przeciwbólowych ;d i maz będzie mnie masowal to damy rade :)
ogolnie ja sie boje tego znieczulenia bo słyszałam właśnie pare przypadków z komplikacjami po a ja mam takiego pechac w zyciu ze wiem ze by cos poszlo nie tak :-) i wole nie ryzykowac:-p

tasha trzymam kciuki zebys dostala bez problemu znieczulenie :)i wszystko było ok :)

kate napewno wszystko sie fajnie uda z chrzcinami w domu z Nadia tez mialam w domu a przy drugim juz nie bede miala bo nie ma sensu zjade na tydzien do polski i nie bedzie czasu;/ i u nas tez malo miejsca bo to w bloku;/
 
Kinga oby zakup rowerka przez internet okazał się trafiony.Ja bez przymierzenia i dotknięcia gdzieś na żywo nie kupuje.Kupiłam raz taki rowerek piękny był jak niewiem co.Wysłany z usa czekałam 5 tygodni.Niestety był tak ciężki i miał zbyt blisko rozstawione kółka boczne że wiecznie bałam się że mały się przewróci a ten rowerek go przygniecie.
merylin my kupiliśmy przez internet bo o wiele taniej niż w sklepie u nas. A Filip już wcześniej przymierzał się do roweru i pasuje mu 20calowy wiec taki kupiliśmy. kolor też wybrał jaki chciał. Konstrukcja bedzie aluminiowa wiec bedzie lekki rower :) wszystko obczaiłam. w kupowaniu na allegro to ja już spec jestem heh ;-)



truskaffka, mama 3mam kciuki za te wasze owulacje! niech się uda! aby na koniec II były!!!
 
reklama
Hej babeczki!

Miłego dzionka dla wszystkich! Mnie już zżera stres przed jutrzejszą wizytą.

Tasha
, Ty masz jutro USG?

Kinga, ja dosłownie WSZYSTKO kupuję przez Allegro albo eBay :-D, można wiele zaoszczędzić. No i zawsze można obejrzeć coś na żywo w sklepie ale zakupić potem przez internet, często w sklepie dopłaca się sporą marżę np. za wynajem lokalu w centrum miasta czy drogim hipermarkecie.

Mama i Truskafffka, mam nadzieję, że zajmiecie miejsce po mnie i Kosmo, oczywiście wszystkim staraczkom tego z całego serca życzę!

Mama, a bolał ten nieczynny jajnik czy ten drugi?
 
Do góry