reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jestem u Was z doskoku i tak będzie u mnie do końca tygodnia, ze względu na gości.

Dziekuję Wam Wszystkim za słowa wsparcia, jesteście przekochane:tak: Dzisiaj na szczęscie już takie incydenty się nie powtórzyły i niech już tak zostanie, choc lekki niepokój mam. Co do wysokiego cisnienia, to ja akurat takiego nie mam , w domu wczoraj po tym incydencie mierzyłam, jak byłam strasznie zdenerwowana tą sytuacją i było 115/70, a lekarza, gdzie byłam jeszcze bardziej zednerwowana, miałam 120, u mnie raczej wchodzi w rachubę niedociśnienie, bo ja mam zazwyczaj niskie ciśnienie, ale często wysokie tętno. Może nagły spadek ciśnienia własnie, też się do tego przyczynił. M rozmawiał w pracy z kolegą, którego żona, też miała zaburzenia widzenia, zdrętwiałe kończyny, jej nawet sparaliżowało kącik ustna długo ( U mnie zresztą też miałam zdrętwiałe usta, razem z nosem), wyladowała w szpitalu z podjerzeniem wylewu i potem chodziła po wielu lekarzch i się okazało , że to była MIGRENA. Dla mnie to szok, że coś takiego może dawać takie objawy, no zobaczymy co z tego będzie, czy to u mnie też to...
A co do mojej tarczycy, to zawsze tsh, ft3, ft4 miałm w normie, wieć to na pewno nie od niej, ale dzięki:).
Piranha- tez Ci dziękuję:)

Wiecie , co jako , że moja dieta przez ostanie tydzień była zdecydowanie rózna przez gościnę, wieć dzisiaj z ciekawości chciałam luknąć ile potasu ma papryka, bo ostatnio dużo jej uzywam i weszłam na taką listę i się bardzo zdziwiłam, że zawartość potasu w jabłkach jest taka sama jak w truskawakach, a jabłek mamy nie jesć na zawartość potasu , a truskawki już tak;-)
Bardzo dużo potasu ma polecany w diecie dziewczynkowej brokuł, zresztą porównajcie same

Zawartość potasu w warzywach i owocach - Ja i Moje serce - poradnik dla pacjenta z chorobami serca

TRochę mi to zamieszało w głowie, bo ostatnio zajadam się truskawkami, i chyba pochłaniam przy okazji duzo potasu;-)
Spojrzałam jeszcze raz na tablekę i zobaczyłam , ile potasu ma fasola biała, maskara, a ja jej duzo jem, bo myslałam, że można ją jeść......
Piranha- Słońce nasze, co o tym myslisz?

Ewcik- piękne zdjęcia mamy i synusia, sliczności:)

Noemi- ja niestety nie umiem doradzić, bo ja to ostatnio, odpuściłam sobie kompletnie odległości od owu i urzęedowalismy w samą owu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam po pracy ..po zakupach i padam na twarz..
jakas taka nerwowa jestem -na burzę się zbiera i kurcze kazdy jakiś nabuzowany chodzi-wrrrrrrr


Natusia rzęski się trzymaja ;) ja już miałam 4 raz robione-mi wystarczy na ponad miesiąc..
polecam ;)

Czarodziajka-nie,drzwi jeszcze nie kupiliśmy:no:czekam na wypate męża w przyszłym tygodniu...
narzaie jeżdżę i mi gwiżdże:eek:


Ewcik -śliczne foty!! ależ Ty jesteś podobna do mojej kumpeli Iwony :)) szok poprostu-Ona zaraz rodzi 3go synka ;)


Patrysiak -dziękuję..ja bym Ci chętnie ten ogród pomogła zagospodarować :)))ale każda z nas ma swoją koncepcję:tak:
a imię piękne macie wybrane...:)


Patrysia* ależ Ty masz sliczny ten avatarek:tak:


Truskafffka -jak tam ?po wypłacie ??
Ty masz urwanie głowy a u mnie spokój...dziś miałam na woskowaniu twarzy:szok:kobietę z białaczką ,po przetoczeniu krwi i w ogóle się nasłuchałam ,że gęsia skóra normalnie:eek:


Gal:szok::szok:ale się u Ciebie działo!!!
ale miałas kłótnię z M:blink:
do tego te objawy jakies takie nie wiadomi skąd....
ja mam cisnienie ostatnie 147/80 i tez muszę iść do gina bo pielęgniarka powiedziała,że nie ma na co czekać-udar,zawał:szok:nie czas umierać..



Kate,Pierogatka,Noemi,Tasha ,Andziak,Daria i resztaaaa gangu witajcie i ściskam ;))
 
Ostatnia edycja:
Mama05- ano działo się, ja do tej pory nie wierzę, że to wszystko się zdarzyło, jakby to jakiś film był, strasznie to przeżywałam, bo już miałam mysli, że nie wychowam swoich dzieci:no:

A u Ciebie to tak strasznie wysoki nie jest, trzeba isć do lekarza, ale są dużo gorsze cisnienia.

Noemi- przypominało mi się, że Ty chyba pytałas o cole bezkofeinową, ja ją kupowałam w carefourze, ale teraz rzeczywiście jej nie ma, może inne dziewczyny podczytują nasze forum i wykupiły;-):-)

Daria- przeczytałam, że będziesz szczepić córcię, coś takiego znalazłam już wcześniej, miałam Wam wkleic, ale zapomniałam i teraz mi przypomniałaś.

Jako, że ja zaznajomiłam się z tymi materiałami , to i Wam wkleję, gwoli przeczytania, są dowody na to, że dzieci nieszczepione są zdrowsze od szczepionych

Nieszczepione dzieci są zdrowsze - teraz jest to oficjalnie potwierdzone! - YouTube
 
Gal , dobrze że jesteś , i faktycznie pobadaj się z każdej strony kochana . A męża to ucałuj że bierze w planowaniu udział i jednak łyka co każesz , bo mój to nic by z tego nie zrobił a syna to by chciał :-D
 
Dziewczyny bardzo proszę o poradę w moje sytuacji...szczególnie Ciebie Piranha proszę, oczywiście na zdanie Wszystkich Was czekam bo zgłupialam i nie wiem co mam robić, nie chcę przedobrzyć:-( a z drugiej strony jestem taka szczęśliwa że mam owu
 
Czarna- dzięki, no muszę się przebadac, ale jak mi dzisiaj lepiej, to najchętniej już bym nic nie robiła, bo nie lubię chodzić po lekarzach, bo na pewno nie będzie to łatwo zdiagnozować..a poziom wiedzy naszych lekarzy pozostawia wiele do życzenia.

A co do męża, to jednak jak za dużo łyka na raz po to, aby nadrobić swoje zaległości, to też bardzo źle, bo wykańcza swoje plemniki, bo za bardzo zakwasza i wszystko idzie na darmo. A ucałuję go za to łykanie, jak będę w ciąży ;-)
 
Noemi- dla mnie najważniejsze, jakie masz ph i jaki śluz? Bo jeżeli niskie ph i sluz w miarę dobry, to ja bym działała, ale to ja, bo ja to już zdesperowana jestem. Daj znać...
 
gal ja bym nie szczepila ale maz mi karze bo dostajemy na nadie rodzinne tutaj i oni nm powiedzieli ze pobieramy rodzinne na dziecko a dziecko nie chodzi na szczepienia i do lekarzy ;/
 
Ph mierzyłam i mam ok 4,7 tak mi kolor najbardziej odpowiadal, a śluz zauważyłam lekko ciągnący i mam na pewno przeźroczysty, czasami kojarzył mi się z galaretką, ale dzisiaj jest taki bardziej wodnisty.
 
reklama
Ewcik, ślicznotka z Ciebie, z synusia niezły przystojniak, śliczny po mamusi!

natusia, a ja tam mam przeczucie, że tym razem będziesz szykować różową a nie niebieską wyprawkę :tak: Co do kolorków podkładów to ja się na tym kompletnie nie znam :-), zawsze zdaję się na siostrę a ona rewelacyjnie pomaga w doborze kolorku :tak: A w matowaniu są doskonałe pudry, które teraz moja sis przygotowuje, robi jakiś na bazie składników z drzewa kapokowego (chyba jest coś o tym na jej stronie) i jak dla mnie matuje bajkowo, nic mu nie dorównuje, niestety jeszcze nie ma go w sprzedaży.

Noemi, owulka tuż tuż, może być jeszcze dziś (choć zapewne nie skoro test był wczoraj negatywny) a może być jutro, pewnie najpóźniej pojutrze. Ja tam bym działała o ile zadbałabym o brak śluzu EWCM i niskie pH :tak: A może by tak godzinę przed starankami Sudafed i irygacja wymywająca śluz (tuż przed Sylk o ile go masz) a potem pilnowanie niskiego pH jakimś zakwaszaczem (sperma podniesie pewnie pH)? Masz Replens? Bromek wyjątkowo Ci służy, obniżył szybko prolaktynę i od razu jajniki wzięły się do roboty, super! Zrób dziś koniecznie test, jak będzie negatywny to owulki jutro raczej nie będzie a to bardzo dziewczynkowy wówczas odstęp :tak:

Gal, nie wiem jak to jest (faktycznie idzie zgłupieć :-)) ale na in-gender ewidentnie cały czas podkreślają, że truskawki i maliny są bezpieczne. Chyba nie można dać się zwariować, 100 g truskawek zawiera tylko 133 mg potasu a w diecie dziewczynkowej należy spożywać 2500-3500 mg potasu dziennie ...tak więc smacznego! :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry