reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc,

Szybko przelecialam przez posty bo czasu dzis malo: Gal, moze blednik istotnie, moze hormony tarczycy? Jak mialam lekka niedoczynnosc, lekarz mnie pytal czy mam zaburzenia widzena, itp. Przy tym sa tez problemy z zajsciem w ciaze. Badalas TSH, FT3, FT4? To dosc wazne

Piranha, malo przytylas, zazdroszcze... Ja mialam +28 (ogromne ilosci progesteronu przez cala ciaze), zrzucilam jakies 19. Trudno, nie czas teraz na diety, zejdzie po drugim...

Buziaski dla wszystkich
 
reklama
Ale mnie Krzysiu właśnie zaskoczył, M wczoraj kupił taki mały dmuchany basenik do ogródka, synek zauważył to pudełko, przyniósł mi, nakarmił swoją herbatką misie wymalowane na pudelku :-D a potem poszedł do szafki, otworzył szufladę, wyjął nożyczki i mi je przyniósł pokazując, że mam otworzyć pudełko z basenem ...a jak mu dałam czekoladkę to wziął potem papierek z biurka i poszedł wyrzucić do śmieci (mimo, że go tego nie uczyłam), szok po prostu, przez to że synek nie mówi to nie zdaję sobie sprawy ile on już rozumie :-)
 
witam sie i ja :-)

Gal no ja tez sie wystraszylam jak przeczytalam twojego posta. koniecznie porob sobie jakies badania.
moze to z przemeczenia. powiem wam dziewczyny, ze ja juz sama jestem zmeczona tym planowaniem, ciaglym mysleniem co moge jesc, ktory dzis dzien cyklu, czy wzielam tabletki itp., itd. :szok:
szkoda , ze nie wiem kiedy wkoncu dotre do mety :-D

Piranha imie cudne :tak: Tez lubie takie proste imiona :-)

Czarodziejka powodzenia w szukaniu butkow dla Maksia. ja mialam problem jak szukalam bialych butow dla mojego syna na komunie. wkoncu poprosilam tesciowa zeby mi kupila w Pl;-).

Pozdrawiam was wszystkie :-)
 
Witam bardzo serdecznie. Dziewczyny potrzebuję pomocy, albo porządnego kopniaka. Zawsze bardzo chciałam mieć dziewczynkę. Gdy na USG pojawił się siusiak byłam bliska histerii. Dziś nasz synek ma kilka lat i kocham go nad życie. Nigdy nie zamieniłabym go na dziewczynkę. Łączy mnie z nim niezwykła więź i już nigdy nic tego nie zmieni. Niedługo chcielibyśmy starać się o kolejne dziecko. Nie ukrywam, że bardzo chciałabym, aby to była córeczka. Poczytałam trochę artykułów typu „planowanie płci dziecka” i widzę, że istnieje kilka sposobów na to, aby pomóc losowi. Czy myślicie, że to cenne uwagi, czy raczej bzdury?
 
PIRANHA brawa dla synka za mądrosć :)
MARZYCIELKA ja wiem ze to nie jest śmieszne ale tak fajnie to napisałąś cyt.
"powiem wam dziewczyny, ze ja juz sama jestem zmeczona tym planowaniem, ciaglym mysleniem co moge jesc, ktory dzis dzien cyklu, czy wzielam tabletki itp., itd.
shocked.gif

szkoda , ze nie wiem kiedy wkoncu dotre do mety
laugh.gif
"

Dotrzesz dotrzesz do mety :))
 
witam
Byłam z Alanem rano u lekarki, jest lepej tak ze obyło sie bez antybiotyku, strasznie sie ciesze.
Zaraz poczytam co napisałyscie
 
Patrysiak ja jak bym miała dziewczynke to dostałaby imie po mojej teściowej- Marysia, tez juz nie żyje prawie 10 lat, była świetna kobietą
Gal zrób koniecznie wszystkie badania
 
Patrysiak - dzięki za podtrzymywanie na duchu!!! w poprzedniej ciąży przytyłam 25 kg ale szybko zrzuciłam, już w szpitalu zeszło 15 kg, choć synuś ważył 3150 g, ale te wszystkie wody, łożysko, poza tym nie miałam apetytu, pozostałe 10 kg zeszło do ok 4 mies po porodzie i nie karmiłam piersią, a teraz...no cóż nie jest to żadna tajemnica, choć wolałabym na razie o tym nie pisać ile przybyłam, bo po prostu mnie to strasznie przygnębia...dodam tylko, że w 1 trymestrze kiedy cały czas musiałam stosować luteinę przybyłam 8 kg... wyglądam koszmarnie i tak też się czuję, jestem spuchnięta, więc pewnie organizm gromadzi wodę...nie wiem jak to dalej będzie...czy to jest normalne???
Andziak - zazdrość jest czymś ludzkim, to zrozumiałe:tak:
Pirania - bardzo dziękuję za słowa otuchy!!! a siostrze nie zostały żadne rozstępy? bo mi zostały takie minimalne po 1 ciąży na tyłku a na brzuchu zero:szok:; kurcze...tak kusisz tym koszem a nie ukrywam, że podoba mi się obłędnie:-) i faktycznie nieźle trzyma cenę, więc przy sprzedaży strata nie byłaby taka wielka
Ann - witaj, najlepsze wytyczne odnośnie staranek dziewczynkowych znajdziesz na naszym forum, przetestowane przez nas, Pirania na pewno poda Ci dokładną stronę, bo ja nie pamiętam...
 
reklama
wiesz Patrysia czasami to sie czuje jak taki robocik, wszystkie mysli skupione na jednym, normalnie nigdy wczesniej nie bylam taka obcykana jak przebiega caly cykl miesieczny u kobiety :szok:
czasami nawet wyobrazam sobie ze mam ta wymarzona corke i kiedy ona jest juz nastolatka to opowiadam jej o tych calych planowaniach :-D kurcze pewnie odrazu by mi powiedziala ze mam nie pokolei w glowie :-D ja to taka prawdziwa Marzycielka jestem, ciagle sobie cos wyobrazam :tak:
 
Do góry