reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej lalki..i ja zagladam z wieczora..
Calkiem niedawno wrocilam z zakupow...i niestety butkow dla maksia nie trafilam...w wiekszosci sandaly i polbuty a takie ma...chcialam najlepiej jakies lakierki albo eleganckie czarne buciki do garnituru...jeszcze w piatek i sobote bedziemy szukac...
Malzowiu za to kupilam marynarke i sobie sukienke...
Dziewczyny ale ile ja sie naszukalam kiecki...nic nie bylo...a jak bylo to doopa za wielka
juz mialam wychodzic z galerii wsciekla i ostatni sklep przy wyjsciu......Simple....i tam Kupilam!!!!!
szukalam na ich stronie zdjecia kiecki zeby Wam wkleic ale nie ma..
Zobaczycie na zdjeciach. Jest do kolan, łososiowa do niej bialy skorzany pasek...prosta ale eleganckA!

wrocilam dzieci zjadly kolacje i poszly spac...mAKS nam juz wył do ksiezyca taki byl spiący...zasnal w 5 min!
dziewczynki Jutro Was poczytam...
zobaczylam przelotem
Monico.....pozdrowienia kochana
Buziaki i spokojnej nocy babki:)
 
reklama
Kurcze Piranha myślałam, że dawka fajna ale ciężko się przyswaja...narazie kazałam mojemu M brać bo ja jeszcze cytrynian wapnia mam z now i braliśmy oby dwoje a teraz kazalam mu ten blue mag lykać. A chelat Mg??Widziałam w aptece z dawką 555mg w tabletce. Zrobię dzisiaj test o 24 i rano jak wstanę, ale staranka odpuszczam bo tak jakoś nieprzygotowana się czuję, cieszę się że dzięki bromkowi działa u mnie wszystko i mam nadzieję, że @ w czerwcu przyjdzie normalnie i wtedy zadziałamy:-) dzisiaj jeszcze zjadłam karkówki to mnie też powstrzymuje;p gdybym ja wiedziała, że tak potoczą się zdarzenia z owu to bym wczoraj podzialała:-)
 
Noemi -dokładnie-O + 12h:tak:;-)

Pirania a ja popijam piffko z sokiem z Łowicza-jabłko ,mięta (seria limitowana) suuuuper smak miety-rewelka z piwem:-p
i tak piję 3ci wieczór:-D
Tom na siatce ,dzieci śpią a ja patologię uskuteczniam:-D:-p


Czarodziejka- piekna musi byc sukienusia Twoja-lubie barzdo łososiowy kolor:tak:i 4 tacki z łososiem mam w lodówce:-D


Kate super,że obyło sie bez antybiotyku..

Czarna-podczytuj,podczytuj ;))

Fikusowo a co tam u Cię???



byłam z Bonusem na spacerze bo cos mi tu sie przy oknie tarasowym kręcił...zimno:szok:
 
HEJ:-)

myślałam, ze popiszę sobie, ale nie mam mocy-wybaczcie:-( coś mnie brzuch boli, chyba się położę..

mamcia zazdroszczę tego piwka, co prawda mam w lodówce, bo M chyba zapasy na euro robi:-D ale nie mam takiego soku dobrego

truskawcia ja dziś mam 8dc

pirania tak myślę, że chyba pójdę do ginki w 22dc, skoro owu występuje rzekomo w okolicach 25 dc

gal kochana dbaj o siebie!!!

monico super, że Zuzinka taka grzeczniutka
 
hej babeczki
ja przy kawce zbozowej i herbatnikach
monico moja też cały czas na cycu
nie ja będę coś dodatkowego wprowadzać dopiero jak skończy dobre 6 miesięcy
a to z czystego lenistwa...nie chce mi się babrać w te pie...ne marchewki i podobne dupersztosy
a powiedz ile Twoja waży?? pewnie kolo 7kilosów:-):-)
 
Fikusowo a co tam u Cię???

Mama, dzięki zawezwanie do tablicy hehe

Ja podczytuje alenie codziennie bo moj maz ma dwa tygodnie wolnego (niestety w pnjuz wraca do pracy) i wiekszoscdnia spedzamy na swiezym powietrzu on z malym ja z mala albo w ogrodzie albo na dlugich spacerach. Jejku jak znim jest fajnie. Niestety codziennosc wyglada inaczej - ja sama i dwojkadzieci:/ Moj synus rosnie jak na drozdzach i odwrzessnia idzie do przedszkola (bedzie mial skonczone 2 lata 8 miesiacy) i ciekawa jestemjak to bedzie.

Ja albo powrot do pracy albo zostane w domu z corcia roczna. Jeszcze niem wiem co dla nas wszystkich lepsze :D

Teraz jak M miał wolne to oduczamy go siusiania w pieluche. Czasami zawola ze chcesiusiu ale czesto tez wola "siiiii" jak juzsie zesikaw majteczki :/ Mam nadzieje zezalapie w koncu:)

Dziewczyny trzymam kciuki za Waswszystkie, aby te ktoreplanuja docekaly sie2 kreseczek na tescie a pozniej wymarzonych plci!!! I zdrowego dzidziusia:D

Pozdrawiam
 
kochajcie sie ,rozmnażajcie i do jutra;)

dobrej nocki ja zmykam:-)


Fikusowo-no ...jesteś ..
musisz sama podjąc decyzje odnośnie pracy..a z mążem zawsze jest si:))

ukochaj krasnale:) i powodzenia w odpieluchowaniu:)) dziecko na początku zawsze mówi ,że chce siku jak już robi :) ale nauczy się wołać z 5 sekund wcześniej zanim zacznie sikac -cierpliwości..
mój Domi nauczył sie w 2 dni-byłam w szoku-i to od razu i siusiu i koopke..

no...to zmykam już.
 
Ostatnia edycja:
Ewcik to mamy podobnie, u mnie dziś 6 dc :)
Mama brzmi apetycznie, spróbuję takie piwko ;-)
Fikusowo trzymam kciuki za synka, tak jak Mama pisze, zaczyna się od informacji "po" ale zaraz mały będzie ładnie wołał przed ;) buziaki dla dzieciaków :)

oznajmiłam dziś mężowi że mamy teraz abstynencję seksualną i o żadnym "spuszczaniu powietrza z jajek" nie chcę słyszeć:-D niepocieszony, ale jak powiedział: w imię wyższych celów jest w stanie sie poświęcić:-D
a potem złote strzały oddamy i będziemy czekać..na II kreski oczywiście:-D
 
reklama
Ewcik, myślę, że to dobry pomysł :tak: ale na wszelki wypadek robiłabym wcześniej testy owulacyjne.

Padam na pysk i uciekam spać, kolorowych snów i dobrej nocki dla wszystkich!
 
Do góry