reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pierogatko dziekuje ze o mnie pamietasz. Alan jest bardzo grzeczny i tak jak u Ciebie mała, tez całe noce przesypia i w ciagu dnia bardzo duzo śpi, zdarza mu sie nawet strzelic drzemke 3-4 godziny,budzi pobawi w lezaczku pół godziny zje i dalej śpi i tak cały dzien. Ja go karmie cały czas tylko piersią jak skończy 4 miesiace to zaczne mu pomału wprowadzac inne jedzenie. I jest bardzo duzy bo wazy juz 8,5 kg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ann, witaj w naszym gronie! :-) Poczytaj sobie pobieżne wytyczne na stronie 4182 (https://www.babyboom.pl/forum/stara...ecka-chlopiec-dziewczynka-1147/index4182.html), trzymając się wszystkich zasad można zwiększyć szanse do 80-90%. Co do tego artykułu to to nieprawda, że plemniki męskie są dużo mniejsze i wolniejsze, tak uważał dr Shettles ale jego teoria powstała kilka dekad temu została obalona w dobie nowoczesnych mikroskopów. Główka żeńskiego (niosącego chromosom X) plemnika jest tylko o 1% szersza a męskie plemniki spokojnie przeżyją 4 dni i dłużej. Co do diety to prawda, ma ogromny a prawdopodobnie największy wpływ przy planowaniu. Kalendarz chiński to należy potraktować z przymrużeniem oka ;-) a jeśli chodzi o wstrzemięźliwość to największa ilość plemników w spermie (co sprzyja poczeciu chłopca) występuje przy współżyciu co 4 dni, wstrzemięźliwość powyżej 7 dni sprzyja już poczęciu dziewczynki (po takim czasie gwałtownie spada ilość plemników w spermie).

kate, super, że z Alankiem już lepiej, ja strasznie przeżywam choroby dzieci. A Marysia to przepiękne imię! Oj żeby moja córcia miała taki charakter jak Twój synek :-) ale po prostu wiem, że nie będzie tak bajkowo ;-)

Tasha, po prostu Twój organizm gromadzi wodę, to normalne i po porodzie od razu z Ciebie zejdzie. Moja mama w ciąży bliźniaczej przytyła chyba 30 kg, bardzo spuchła a zaraz po porodzie miała wrażenie, że uniesie się do góry :-), momentalnie zeszła jej po urodzeniu mnie i siostry większość kilogramów a rozstępy wyskoczyły dopiero 2 tygodnie przed terminem. Siostrze też wyskoczyły rozstępy na brzuchu ale zarówno ona jak i ja mamy do nich niestety straszną skłonność, mnie przed rozstępami uratował chyba tylko fakt, że niewiele mi waga wzrosła w obu ciążach (w poprzedniej jakoś 10 kg), siostra strasznie spuchła i stąd waga w ciąży była dużo wyższa.
 
hejka :)

melduję się :) ponadrabiam w domu, bo kociołek mam w pracy...trza przetrwać:-p

ale życzę miłego dnia i pozdrawiam wszystkich :)
 
witajcie kochane:-)

ja klasycznie wieczorkiem poodpisuję, ale teraz wkleję raz jeszcze zdjęcia- specjalnie dla Piranii, Truskawki, Mamci i Tashy, które nie widziały;-)
 
Ostatnia edycja:
patrysia był czas, ze wszyscy mówili, że Marcelinio cały tata, teraz dużo znajomych mówi, że do mnie.. ale ciężko przy własnym dziecku orzec, do kogo podobny bardziej;-)
 
Gal, ale szok..... jak czytałam to mnie zatkało na szczęście wyniki ok, ale najlepiej abyś porobiła coś dodatkowo. Watpie, że to tarczyca - az takie by objawy dawala? TY o ile pamietam mialas wyniki ok? MOże to z nerwów??
Ja dziś w pracy (tez chyba z nerwów) oddechu nnie mogłam wziąć no zatykało mnie i koniec....
Zdrowka Słońce;*********************

Piranha, mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła od Ciebie odkupić to różowe cudo:-Dhehe innej opcji nie biore pod uwage;-) choc ja wiem , że i tak synek bedzie...ale nie Wyobrażam sobie tego na dzien dzisiejszy...I też i wstyd z tym;((((

Andziak
, ja też dziewczynom pozytywnie zazdroszczę.... Nie stresuj się to ludzkie;)))
No i odliczamy dni do 11.... Nadal trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Czarodziejko, i co butki kupione?:)))
Sama sobie poradzisz na chrzcinach czy masz do pomocy kogoś? My akurat mamy festyn przedszkolny w sobote-jak szkrab wyzdrowieje.
Oby pogoda dopisała, bo brzydko od wczoraj ;///

Patrysia*
Właśnie jak kochana prawko? zdajesz czy przerwalas na czas ciazy?:)
Buzka Ślicznotko;*

Patrysiak, Kate ale macie grzeczne maleństwa.... to za mamusiami rozumiem?:tak:hihi

Truskaffka,
a co Ty kochana Dzis tak praca zawalona? Ja też mam pełno, ale nie mam weny:-D

Daria, a jak Ty sie czujesz? Jak Nadia?

Ewcik,
wg mnie synek podobny do Ciebie;)) Ale tak sie mowi ze synek to mama, a córcia tata;))) U nas tak jest :)))hehe wszscy mówią, że bym się synka nie mogła wyprzec:-D

Kinga, korzystaj z wieczorków poki mmożesz niedługo się skończą :))

Tasha, skarbie a jak się teraz czujesz? Jadłaś coś wgl? Biedna... nie ważne ile masz na plusie ważne ze mala zdrowa ty tez!!! A zgubisz przy karmieniu i na spacerach !!!;****

Mama, melduj się:tak:Jak rzęski? ojjj też mam na nie ochotę;)))

Marzycielko,
ojjj ja też uwielbiam marzyć:))) I też ciągle prześladują mnie różowe myśli:-D

Dziś po 1,5 mies w końcu przyj facet od ubezp auta i mnie podrywał hehe nie chciał do domu jechać, co za as mówię wam...:-DTeraz czekam na meila....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Piranha, i Twoja sis odp, że czekają na pędzle jak mówiłaś. Ale na początku czerwca mają być więc SUPER!!!;))) Podała mi takie kolorki dla mnie:
Shaylee 3, 4, Faylinn 3, 4, Titania 4, Ellette 3, 4
Kochana doradź mi jaki byś wzięła? Mam cerę średnio opaloną(na solar.nie chodze), ale nie jestem blada, uzywam podkładów nude czy sand....
A te fajnie matują?
 
Hej Dziewczyny!!

Proszę o pomoc!!! Byłam na monitoringu dzisiaj i mam pęchęrzyk 2,07cm biorę bromka od tygodnia a tydzień temu endo cienkie pełno małych pęcherzyków. I teraz mam dylemat, czy działać dzisiaj czy nie.....Biorę suplementy, ale nie zakwaszałam się dowcipnymi ani nie piłam coli bezkofeinowej, trzymam dietę dziewczynkową...Kupiłam lactovaginal, sudafed i zastanawiam się czy działać bo nie wiem czy nie za późno na dziewczynkę....a wczoraj staranek nie było bo powiem szczerze, że myślałam, że z owu nici a tu się okazuje, że bromek pomocny dalej w moim przypadku jest. Proszę o szybką pomoc

P.S. Z 0+12 nici bo M wyjeżdża w pt:(
 
reklama
ewcik ale slodki ten twoj synek:)
natusia upaly troche mnie dobijają ale naszczescie teraz ma byc troche zimniej :tak:
Nadia to mnie wykańcza chce zebym ja nosila albo caly dzien na dworze z nia byla;/
w poniedzialek idziemy na ostatnie szczepienie odra rozyczka swinka wcale bym jej nie szczepila ale co chwile telefony z przypomnieniem albo list;/
nie moge sie doczekac 28 czerwca bo maz nie wierzy ze jest syn powiedział ze jak mu da dowód w czerwcu to uwierzy bo dla niego to za szybko na plec ...i nic nie moge narazie kupic;p a szkoda bo takie ladne rzeczy sa :dry:
Pirahna i Kosmo niedługo rozwiązanie pewnie sie cieszycie ze juz będą z wami wasze dzieciątka :)

Aneczka nie przejmuj sie tak ta plcia na wrześniówkach znów czytalam ze lekarz mowil cos innego i teraz mowi tez cos innego:)
 
Do góry