reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć Wam babeczki!

Ja już od rana na nogach i szykując się na przyjazd rodzinki, ot tak zapytałam M, ile bierze tej witaminy C, a on na to , że 3x dziennie po 2 tabletki:szok::wściekła/y: Jesooooooooooooooooooooooooooooooo, co on wymyslił, skąd mu się to więło, myslałam, że zawału dostanę jak mi to powiedział, co on robi, dziewczyny , tak się zadnerwowałam, że szok, pokłocilismy się na maksa, bo albo nie bierze tabletek, na czym go przyłapuję, albo brał lecorie root od razu po 3 tabletki, aby mieć z głowy, albo teraz podobno od tygodnia bierze takie dawki wit. C , aby było lepiej. A ja gdzies wyczytałam, że ta witamina C wcale nie jest taka obojętna dla organizmu, bo już dawki 1000mg, brane przez dłuższy czas, miesiące , do roku powodują zmiany miażdżycowe, itd, a on przywalił dawkę 3000mg na dzień. Strasznie się boje, że zastosował antykoncepcję i pouszkadzał plemniki, a tym samym moje marzenia poszły w las, bo ja już tylko ostatecznie we wakacje kończę staranka.
Nie wiem skąd mu się to bierze, przecież to inteligentny człowiek na odpowiedzialnym stanowisku, ścisły umysł, zarządza zespołem ludzi w dużej firmie, a tu zachowuje sie jakby mu w głowie piątej klepki brakowało.
Jesteśmy pokłoceni na maksa, nie wiem już czy jest sens sie dalej starać, stosować dietę, suplementy, jak może on to wszystko zmarnował.
Piranha- Skarbie znowu Cię proszę, napisz kochana co myslisz o tym, czy jest nadzieja, że nie pouszkadzał tych plemników...
 
reklama
Kasiu uk- witaj Słoneczko, coś kiepsko nam się ten dzień zaczął, przytulam z tą wstręciuchą......
coś powoli wykruszamy się z tego maja... A to , że badałaś 5 dni przed @, to wg mnie nie ma aż takiego znaczenia, ważne raczej aby było 6, 7 dni po owulce, tak mi się przynajmniej wydaje.
 
Gal skarbie, damy rade, tylko ja to sobie wmamwiam tak juz 2lata, i co.... k.... bez rezultatu.
Tak to jest z facetami, ja mojemu M witaminki szykuje, to najpierw slyszalam ze watrobe mu chce uszkodzic, pozniej foczal ze takie duuuzee, no ale bral. a wczoraj, wykapalam sie, wzielam piwko z lemoniada wyszlam na ogrodek i tak jakos popatrzylam co tam lezy za puszka z kawa, a tam...dwudniowy zapas witamin M. Tez zrobilam jazde, oj jezdzilam az mi bylo lzej na sercu.
 
hej laseczki, witam prawie weekendowo!!!
Mama - nie mów tak, nie wmawaij sobie, że jesteś zepsuta czy jakaś felerna, przecież to nieprawda!!! będziesz miała kochana to dzieciątko, przyjdzie taka chwila!!!
Pirania - a ten kosz Mojżesza to jaki zamówiłaś? bo chyba są różne, na kołach, stojakach, płozach, same? i do kiedy dziecko może z takiego kosza korzystać? a może on służyć jako łóżeczko?
Ewcik - poratuj informacją na temat kosza Mojżesza, bo twój synek z niego korzystał?
Kasia - fajna z Ciebie babeczka i pełna optymizmu
Gal - ach... te chłopy... zginęliby marnie gdyby nie kobietki... jak dzieci, na każdym kroku trzeba sprawdzać i kontrolować, bo zaraz coś odwalą...
Truskafffka - a będziesz testować jeszcze raz za kilka dni??? bo może to za wcześnie...

pozdrawiam cieplutko moje słoneczka, duża buźka!!!
 
Hejka Dziewczyny :-)
Wczoraj miałam ciężkie popołudnie wywiadówka w szkole syna do 20:30 dramat.
Ale ogólnie @ mija i humorek mi się poprawia i znowu spróbujemy kolejny raz i mam nadzieje że się uda :-)
Miłego dnia życzę wszystkim i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za testy i za staranka :-)
 
Kasia uk- no właśnie, albo nie bierze, albo później jakieś mega dawki, jak by chciał nadrobić chyba to czego nie brał, no humor mi zepsuł, że szkoda gadać, a najgorsze jest to, że tracę do niego zaufanie

Tasha- dokładnie, wyglada na to, że trzeba na kazdym kroku kontrolować, wiesz jak by nie wział, to nie byłoby takiego problemu, ale brać za dużo? Masakra...
 
Ostatnia edycja:

Śliczny kosz z baldachimem od AMY - Najlepsze w PL
Nowy, Szerokość (cm): 64, Długość (cm): 96

a co sądzicie o czymś takim do spania dla maleństwa??? szkoda tylko, że producent nie podaje do jakiej wagi lub do którego miesiąca maluch może korzystać z takiego łóżeczka...
 
.... a ja walcze z mrowkami, wczoraj wieczorkiem zaczely mi wlazic z ogrodka do kuchni, kurcze nic nie mialam, wysypalam proszek do pieczenia i dzis od rana spokoj!!! Drzwi otwarte i pusto, jade cos dzis kupic i bede walczyc z nimi jak "lew"
 
reklama
hejka
zbieram się do pracy własnie
na 9 musze być. potem lece po zakupy i w domu jeszcze pranie mnie czeka.
Wczoraj wieczorem sobie zasadziłam kwiaty w donicach na balkonie:) bedzie ładnie.

Mam nadzieje że dziś Krzysia nie bedziesz głupot pisała tu tak samo reszta bo opitole na pewno. A wiecie że ja szczera i z grubej rury jade :cool2: Nie dołować się

truskaffka ale ja i tak myślę że za szybko u ciebie na testa jeszcze. :sorry2:

jest piękny dzień
życzę wam aby był udany!
odezwe się jeszcze z firmy.
Miłego! ! ;-)
 
Do góry