reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam dziewczyny.Jakieś fatum zawisło nad naszym forum czy co?
Ja i Andziak jeszcze nie chciałyśmy,ja miesiąc odpuściłam i co???
To nasze życie to czasem na przekór nam się układa.Zaczynam naprawdę wierzyć że z góry mamy zapisane co nas spotyka i nic na to nieporadzimy.
Mama Gal Truskafka Martika może zapomnijcie na miesiąc o planowaniu,cholerka może naprawdę coś w tym jest.
Moja koleżanka ponad rok starała się i nic wkońcu namówiłyśmy ją na wizytę u gina. Powiedziała że na razie sobie odpuszcza.W jej związku zaczęło sie psuć z powodu ciaży.Nie chciała ale poszła do gina i okazało się
że jest w ciąży.Właśnie urodziła syneczka.
Ja niestety co kilka dni nadal haftuje i to wcale nie poranne mdłości.Poprostu nie znacz czasu ani godziny kiedy to cholerstwo cię dopadnie.Kurczę chciałabym już jak Patrysia wiedzieć na 100% co będzie.Ale już wiem że kocham bardzo moje maleństwo bez względu na płeć.Jak będzie chłopczyk to Mateusz albo Milanek.
Pozdrawiam cieplutko bo wieje jak cholerka.
 
reklama
no to doczytałam:wściekła/y: nie mogę!!! taki piękny wykres!!
no nic...dziergamy dalej
no coz bywa, a mi tam nie jest smutno... bylam pewna, ze tak bedzie... juz zaczelam plamic, wiec jutro @ zawita na dobre, a u Ciebie jeszcze wszystko mozliwe, bo robilas test 25 ;-)a tempka Ci nie spadla... wiec bron naszego honoru i rozpocznij dobra passssssseeee....

ja tam wogole sie w moich cyklach gubie bo biorac wytyczne ksiazkowe wychodzi ,ze druga faza ma raptem 12 dni... hmm...

teraz czerwiec, nie wiem czy nie odpuszcze na jakis dluzszy czas, w 2008 w czerwcu zaszlam w ciaze, a w swoje urodziny 23 zobaczylam 2 bijace serduszka w 8 tyg, a dzien pozniej juz nie bylam w ciazy... i boje sie, po prostu sie boje powtorki.... :-(yhh a potem wakacje, ja w PL m w DE... no, a pozniej to zostaje wrzesien, pazdziernik a potem nie bardzo bym juz mogla...bo na poczatku wrzesnia 2013 siostra M... bierze slub no i ... nie chcialabym byc swierzo po porodzie bo 8-10 godzin w aucie, to masakra jest z takim maluszkiem...
przepraszam, ze tak marudze, ale kto jak kto ale Wy tu najbardziej zrozumiecie druga starajaca sie kobiete... za to was po prostu ubostwiam i dziekuje wszystkim razem i kazdej z osobna...

Gal ja tam nie mowie, bo jak tylko wspomnialam, to sie nasluchalam, swoja droga wkurza mnie te doradzanie rodziny, bo w koncu nie jestem na ich garnuszku i to ja bede do tego dziecka wstawac nocami, karmic, opiekowac sie itp itd... wiec dlaczego ich to tak boi? a jakbym wspomniala o planowaniu plci to chyba wogole by mnie od razu do zakladu psychiatrycznego wyslali...
 
jestem na chwile wieczorkiem...

DZIEWCZYNKI!! dzięki za Wasze wsparcie-cieszę się ,że Was mam!!!!!!
kochane moje!
każdą z osobna ..:tak:


Truskaffka -fak!! przytulam:sorry:
Martika- fak!! równiez tulę....

ja wiem dlaczego fatum zawisło nad wątkiem.....:eek:
bo ja tu piszę....a ja jestem pechowa i zepsuta-wygońcie mnie a ciąże sie posypią:confused2:


Daria ja z wózkiem nie pomogę:sorry:

Kosmo czy Twój synus ma już imię ?

Merylin jeszcze trochę i Ty się dowiesz kto tam mieszka u Ciebie :)

Tasha tulaski dla Ciebie i podziękowania ;)

Gal nic nie mów rodzinie...u mnie tylko siostra wie ,że dziergamy..

Pirania jak dzionek minął?

Martika wspieram Cie w Twoich planach ...


ściskam mocno i ciepło przytulam :)
 
Ostatnia edycja:
ja wiem dlaczego fatum zawisło nad wątkiem.....:eek:
bo ja tu piszę....a ja jestem pechowa i zepsuta-wygońcie mnie a ciąże sie posypią:confused2:


)
Yh hmm A w pupe to Ty chcesz dostac? za wypisywanie glupot? ja sie nie zgadzam z powyzsza wypowiedzia... Nie, Nie i jeszcze raz nieeeee... tak samo ja moglabym napisac, jak tylko was podgladalam to dziewczyny zachodzily w ciaze, a jak zaczelam pisac to .... klapa...

jak ktoras sie na tym zna i moglaby zerknac na moje dwa ostatnie cykle i podpowiedziec mi gdzie mogla byc ta przekleta owulka to bylabym bardzo zobowiazana- dziekuje

Obserwacja cyklu - enpr.pl
 
Martika dzięki kochana ,ale tak się czuję...
kurcze mac no!!


ale wisz co-podaję Ci jajeczniczkę na maśle z cebulką i wędliną-do tego chleb z masłem i herbata z cytryną :)
własnie jemy to się podzielę:tak:
 
Martika dzięki kochana ,ale tak się czuję...
kurcze mac no!!


ale wisz co-podaję Ci jajeczniczkę na maśle z cebulką i wędliną-do tego chleb z masłem i herbata z cytryną :)
własnie jemy to się podzielę:tak:
Moze tak to czujesz, bo najpierw myslisz o innych na samym koncu o sobie. Jestes czlowiekiem, z sercem i dusza na dloni. jestes nam tu potrzebna. Smacznego zycze ... i dziekuje za kolacyjke :-)
 
ja wiem dlaczego fatum zawisło nad wątkiem.....
eek.gif

bo ja tu piszę....a ja jestem pechowa i zepsuta-wygońcie mnie a ciąże sie posypią
confused8gj.gif
Głupio piszesz Krzysia..... ... to ja tak samo nie powinnam tu pisać.
nie pisz tak to bez sensu. :no:


Truskaffka
ale test to najlepiej z rana robić, robiłaś rano? a wogóle to miałaś testować mniej wiecej dzień przedemną bo pisałaś kiedyś że za tydzień i u mnie było wtedy 8dni. Wiec o co kaman? czemu tak szybko?
no co ty.


oj dziewczyny w dupe wam dam.........
 
Martika dziękuję Ci za tak miłe słowa...

my dzis na dniu rodzica bylismy u Zuzy..
pani rozpoczęła wierszem

JEST JEDNA MIŁOŚĆ ,KTÓRA NIE LICZY NA WZAJEMNOŚĆ...
NIE SZCZĘDZI OFIAR
PŁACZE I PRZEBACZA...
ODEPCHNIĘTA WRACA-TO MIŁOŚĆ MACIERZYŃSKA.


Był ryk:sorry:
tak bardzo kocham moje dzieci.....

odepchnieta wraca................przypomiałam sobie swój bunt i odpychanie rodziców..
 
mama co Ty wygadujesz????? jestes tu tak samo potrzebna jak reszta dziewczyn! wprawdzie nie udzielam sie juz tak czesto jak kkiedys ale jak juz czytam i jak ktoras jest dluzej nieobecna to da sie odczuc ten "brakujacy element":tak:
a Takiej cieplej i dobrej osóbki jak Ty nie da sie nie zauwazyc i nie zatesknic:tak:

mama nie mamy imienia dla synka bo ciagle nie mozemy na nic sie zdecydowac. nie martwie sie bo wiem ze jak sie synek urodzi to imie samo przyjdzie do glowy:-D
 
reklama
Do góry