reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

rety, w Uwadze mowia o jakiejs babeczce, ktora ma 21 dzieci;)))))))))

marti_ka piranha dziewczyny kochane jesteście, dziekuję za tak cenne informacje ;)))))

czy maliny i truskawki mam jesc w diecie dziewczynkowej? bo juz nie wiem jak zmieniaja pH
gdzie moge kupic turmalin najlepiej taki w proszku jak mowila Piranha, bo jakoś nie mogę znalezc
czy macie jakies sprawdzone suplementy tj: cytryniam wapnia i korzen lukrecji, mogłybyscie zapodac jakis link?

gal mama eh szkoda, ze tak wyszło, oby udało sie nastepnym razem!!!!!!!! ja tez mialam takie wczesne poronienie, @ ok. 50dnia cyklu, bardzo to przezylam, ale 3 miesiace pozniej bylam znow w ciazy i teraz mam Kubusia, Wam też tego życze;)
 
reklama
Gal Mama Nooo całe szczęście że wróciłyście :) nie opuszczajcie nas proszęęęęęęę
Patrysia ale fajną trójcę masz w suwaczkach :)
Noemi CYTRYNIAN MAGNEZU 120TAB MINERAŁY MAGNESIUM CIRATE (2233860767) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
testy robiłam w tym cyklu
powodzenia :) przygotowania piękne :)
Mama dostaliśmy przesyłkę :D dzięki wielkie, młody maluje i mu się micha cieszy :D
fotkę ogrodu chce!!!!!!!
dzierganie w ogrodzie...mioodzio:cool2:
Piranha no proszę jak cię Krzysiu zaskakuje miło :) w końcu już mu dwa latka stuknęło, dojrzewa hiehie
ja wciąż zerkam na twój suwaczek i oczom nie wierzę, jeszcze trochę i będziemy cieszyć oczy mała Kaja :)
Kinga...mmm przyjemnie ;)
Ewcik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za nowy cykl :)
Tasha Tulę, upały dają w kość ciężarówkom
Kasia nono pięknie, trzymam kciuki żeby pogoda się utrzymała ;)
 
dziewczyny, proszę jeszcze o jakieś wskazówki odnośnie badania cyklu, tzn. jaki termometr kupić, jakie paski do pomiaru ph i co i jak trzeba;)
jutro ide do apteki po suplementy i wroce z calkiem sporą ilością tabletek ;) juz nie moge sie doczekac,juz na 100% ostatnie opakowanie antykonceptów biore;)

ktore suplementy powinien brac małż? wszystkich na pewno nie uda mi sie mu wcisnac, które najwazniejsze dla faceta?

truskaffciu dziekuję;)
 
Ostatnia edycja:
mama kubulki ja mojemu M podaję calcium citrate(magnez + wapń) wit.C 1000mg, 3x żurawinę i kwas foliowy i do tego jak zaczniemy się starać to licorice root. Ja biorę b-complex, kwas foliowy, żurawinę x3, wit.c, calcium citrate. W okresie starań chcę dołożyć sudafed na zmniejszenie śluzu.Termometr mam zwykły bezrtęciowy, paski do pomiaru ph mam jakieś zwykłe i daję je do środka ale lepiej śluz z szyjki z palca na pasek dać bo on ma wyższe ph.

Tasha oczywiście zapytam się lekarza co myśli o gynoflorze, nie będę bez namysłu brała go jak niepotrzebuję.:-) dzięki, że tak się martwisz :*

Dziewczyny zrobiłam test i kontrolna ciemna a druga kreska na teście owu bledziutka, jak wychodzi bledziutka to negatywny ale to znaczy ze owu się zbliża?
 
Truskafffko, śliczny wykresik, trzymam kciuki! &&&&&&&&&&

Martika
, Twój wykres wygląda bardzo ciążowo :tak:, również zaciskam kciuki za małego chłopczyka! &&&&&&&&&&&&&&

Mama Kubulki, Truskafffka i Noemi już poratowały informacjami, ja łykałam Calcium Citrate formy NOW (ma już w sobie odpowiednią dawkę magnezu NowFoods.Com.PL: Witaminy i diety - kulturystyka: Calcium Citrate - 100 Tabletek) ale coś zniknął z Allegro i sklepów internetowych. Firma NOW sprzedaje też Licorice Root w odpowiedniej dawce (Licorice Root 450 mg - 100 Caps - NOW Foods) więc warto napisać do tego sklepu nowfoods.sklep.pl. Co do termometru to dziewczyny różne używają: rtęciowe, bezrtęciowe, elektroniczne. Ja mam uraz do elektronicznych a nie chciałam używać rtęciowego, zakupiłam więc bezrtęciowy termometr owulacyjny GERATHERM BASAL. Co do pasków do pomiaru to Gal najbardziej poleca te firmy Merck Zam�wienia online - Meringer Sp. z o.o. - Tylko dla ginekologii - wk�adka wewn�trzmaciczna, wk�adki wewn�trzmaciczne Copper T 380 A, wzierniki ginekologiczne, os�onki usg, narz�dzia jednorazowe, szkie�ka mikroskopowe, najlepiej pogadaj z Gal gdzie warto je zamówić. Z suplementów najważniejszych dla faceta wybrałabym witaminę C, żurawinę, wapń i magnez (w takich samych dawkach jak zalecane dla kobiety). Licorice Root jest zalecany gdyż obniża testosteron a podnosi estrogen u mężczyzn (nie każdy na takie coś pójdzie :-D) ale jeśli parametry spermy są kiepskie to może to jeszcze bardziej utrudnić zajście w ciążę ....podobnie działa piwko hehehe (do tego mocno zakwasza) a mój M wypijał je w sporych ilościach i był z tego wielce zadowolony :-D

Noemi, ja taką bledziutką kreskę na teście miałam przez kilka dni przed owulką, trzymam kciuki!
 
czesz dziewczyny
Widze, ze pierwsza dzisiaj jestem. Pogoda piękna a my jeszcze troche przeziębieni jeteśmy, miałam w poniedziałek
wizyte lekarki i okazało sie, ze to bardzo silne przeziebienie. Ale juz troche lepiej tylko jestem bardzo zmęczona bo średni synuś ( dwulatek) czesto się budzi w nocy i czasem wymiotuje bo ma taki straszny katar, ale dzisiaj jest juz trosze lepiej.
Mama, Gal odetchnełąm z ulga jak zobaczyłam, ze jesteście
mama prosze foto ogródka
Ewcik nie ma marzeń nierealnych !!
 
Witam Słonecznie i Ciepło :-):-):-)
Powiem wam szczerze że baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo pragnę mieć dziewczynkę ale tak się zastanawiam czy wogóle jest sens próbowania 2 do 3 dni przed no i 12 godzin po bo tak na prawdę to dokładnie skąd moge wiedzieć co do godziny kiedy jest owulacje przecież te testy pokazują tylko w przybliżeniu kiedy ona nastąpi a raczej pokazują tylko że coś sie dzieje a nie że już jest owu. Więc metoda 0+12 wiąże się z siedzeniem u lekarza żeby móc stwierdzić owu i tak w przybliżeniu :-( bardzo chcę próbować dalej ale zastanawiam się czy bawić się w "boga" czy poprostu jak się uda to sie cieszyć i już :-:)-:)-:)-( nie wiem sama jakoś mnie to dołuje wszystko. Dlaczego inne wpadki zaliczają i mają dziewczynki a ja mam chłopców i teraz stoje na rozdrożu i sam już nie wiem gubie się w tym wszystkim płakać mi się chce. Dobrze że was mam i moge wam się wyżalić i wyrzucić z siebie co mi leży na sercu. DZIĘKUJE!
 
Cześć dziewczyny!


Dziękuję Wam kochane moje Marzycielka, Ptrysia, Ilaczek, Aguska, Martika, Natusai, Noemi, Mama05, Kinga, Ewcik, Tasha, Kasia uk, mama Kubulki, Truskafffka, Kate. Oby następny cykl był udany, najgorsza była ta nadzieja po tych II kreskach, a potem zonk, dlatego tak to przeżyłam.

Byłam wczoraj u ortopedy, i stwierdził, że widocznie sobie na tej siłowni nadwyrężyłam,, uszkodziłam mięsień, scięgno i teraz muszę dać odpocząć tym mięśniom, ścięgnom i przpisał maść butapirazol i do łykania tabletki.

Byłam też wczoraj u pediatry z wynikami synka i na straszną konowalice trafiłam, stwierdziła, że normy na wynikach podane są dla dorosłego, wieć ma wyniki dobre. Mówiłam jej , że te normy są dla dziecka, ale ona swoje, wieć wyszłam z mieszanym uczuciami i zaczęlismy szukać w necie, no i strasznie się zdenerwowałam, bo na wstepie te wyniki mogłyby świadczyć o białaczce, ale po długim szukaniu znaleźlismy, że chyba wtedy jest niedokrwistosć i obnizone płytki krwi, a on ma piekną hemoglobinę i żelazo, i ponad normę płytek krwi. Trochę się uspokoiłam, ale muszę iść do innego pediatry, bo bardzo się martwię o mojego Skarba. Boże tak go kocham, że nie mogę sobie wyobrazić, aby coś mogło byc nie tak.

Mama05- dobrze, że wróciłaś, my to się mamy, co? Przytulam z tą wstrętną @, uparciuchy się nam trafiają:wściekła/y: A ogród musisz mieć piekny, też bym z chęcią obejrzała fotkę:tak:

Pirnha- dziekuję Skarbie, że pytasz, już napisałam wczesniej, jednym słowem najlepiej , aby było nie ruszać tą ręka, aby doszła do siebie. A jeszcze zapytam Cie o ten koenzym Q10, czy to jak bierze go kobieta, to tez sprzyja męskim plemnikom?

ewcik- tulę Słońce, ano razem zaczynamy, bo ja wczorajszego dnia nie liczę , bo przed północą to były tylko różowe plamienia.

Martika- Pirnha pisze, że masz ładny wykresik, chciałam oczy nacieszyć i go nie widzę u Ciebie;-)

Truskafffka- kciuki za ten cykl, nadzieja duża, że będzie dobrze, skoro jest duzo śluzu....:tak:

Mama Kubulki- co do pasków ph firmy merck, to niestety jest je trudno kupic, ja kupowałam tutaj, ale jak zapłaciłam z góry , to mnie oszukali i przesłali dopiero po ponad 2 tygodniach, a obiecali, że wyslą nastepnego dnia, skończyło się tym, że pasków nie miałam w najbarsziej potrzebnym okresie i straciłam przez to cykl, bo się zakwaszałam w ciemno i przedobrzyłam, ale podaję, jak chcesz możesz zamówić za pobraniem
Testy medyczne i diagnostyczne | Testy paskowe - Paski ph - do badania pH pochwy, pH 4.0-7.0 100 szt MERCK -
A na allegro, są też podróby mercka, gorsze jakościowo, ale w przybliżeniu też można odczytać.

Kate- zdrówka dla Was!

Misia- ach te dylematy!
 
reklama
M
Czarodziejko, dzięki kochana, że pytasz! Poza tym, że łażę jak pingwin, co chwilę mnie coś boli, duszno mi i łatwo dostaję zadyszki to samopoczucie całkiem niezłe :-D W tą sobotę mam KTG a w kolejną już ostatnią wizytę, na której dostanę skierowanie do szpitala, jestem w szoku jak ten czas szybko zleciał. Porównałam sobie wagę córci i Krzysia ze skończonego 35 tygodnia i komputer Krzysiowi wyliczył 2700 g a córci 2500 g :-) A spadki humorku to chyba nieodłączna część naszej kobiecej natury ;-), najważniejsze, że słoneczne endorfinki poprawiły już nastrój.

?
Piranha mi druga ciaza tez zleciala migiem...do tego pracowalam wiec dni przez palce przelatywaly..
Fajnie ze bedziesz juz miala dwie swoje pociechy przy sobie..
na poczatku bedziecie musieli sie poznac itp ale jak sie juz unormuje bedzie fajnie:)))))

hello:-)


czarodziejka Ty nie pracujesz?:-) zazdroszczę tego siedzenia w ogródku

:-(/
Ewcik ja jestem na urlopie wychowawczym...ale juz powoli mi sie konczy:))))

______________________________
Ja nadal taki jakis dziwny stan mam wiec ide zeby nie smecic
 
Do góry