reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

i ja sie witam :-)
u nas tez kolejny sloneczny dzien :tak:
dziewczyny chcialam wam napisac ze naprawde te wszystkie suplementy moga zdzialac cuda :tak: widze u siebie duza poprawe i czuje ze moje cykle przebiegaja tak jak kiedys.
pamietacie jak wam pisalam o moich plamieniach miedzy cyklami? ten cykl byl czysciutki :-) dzis u mnie 27dc i rozkreca sie @ Takze staranka tuz tuz...
wogole mialam tez problemy z cera i jakos tak inaczej przechodzilam te ostatnie dni przed kolejna @.
a teraz moja twarz sie poprawila, wrocily zachcianki przedokresowe (duuuzzzooo czekolady :-D) i wogole czuje ze jest lepiej ;-)
chociaz nie bralam w tym miesiacu suplementow bo postanowilam troche przystopowac (a bralam przez 4 miesiace).
i tutaj moje pytanko do Piranii: czy jak zaczne brac teraz to pomoze przy planowaniu corci? ale nawet jak nie to i tak zaryzykuje ;-) a co tam, moze akurat sie uda :laugh2:

oczywiscie kciuki zacisniete &&&&&&&&& za II kreski dziewczyny :tak:
 
reklama
Mi napewno pomogla wit.b.Dlugo nie zachodzilam w ciaze.Mialam krotkie cykle.Dwa z wit.b wydluzyly sie do 28 a w 3 zaszlam.W poprzednich ciazach na poczatku mialam dlugo plamienia i bralam luteine.Teraz nic.
Samopoczucie lepiej /mdli mniej choc najchetniej jem slodycze lub owoce i warzywa.Do reszty sie zmuszam
Zawroty i omdlenia tez mniejsze choc spiaca nadal jestem.Do tego alergia daje we znaki.
Imienia nie mam jeszcze tzn.ja maz wspomina o Ignasiu a chlopcy o Leonku
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny!!!
Kasia - ale mi narobiłaś chęci tymi naleśnikami z truskawkami i bitą śmietaną, pyyycha:-), choć bez śmietany też byłyby znakomite
a w ogóle to ostatnio strasznie za mną chodzą maliny, ale nigdzie nie mogę kupić:baffled:
pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dnia!!!
 
witam dziewczyny!!!
Kasia - ale mi narobiłaś chęci tymi naleśnikami z truskawkami i bitą śmietaną, pyyycha:-), choć bez śmietany też byłyby znakomite

... ja nie wiem co wymyslac w taki upal, no ale zaraz zapakuje i wysle kurierem, mam nadzieje ze dojada jeszcze cieple, buzka
 
dziewczyny moze cos doradzicie....
cora zaprosila sobie kolezanke ze szkoly, tak wiec mam ja w piatek i musze ukulac dobry obiadek. Jeden problem to mala jest wegetarianka i co tu ugotowac???? Aby nie byla glodna????
 
witam sie po pracy....padam .jak wszyscy od tego upału.....

moja @ szaleje-dzis mam 2d.c. i jak zawsze jechałam juz na wkładkach tak dzis co 1,5h !!!! zmieniam tampony!!:szok:


Kasia no to może skoro jest tak ciepło a ta dziewczynka wegetarianka to zrób chłodnik:tak:

Truskaffka cieszę się ,że prezes zadowolony z prezentu ;))pędzelek,odrobina wody i do przodu:))

Gal no my to się mamy..nie ma co.....;/

Pirania,Tasha-wytchnienia w ten upał życzę ...

KOSMO??????????????????

Czarodziejka -suuuuper,że sprawy się wyjaśniły i już znowu masz humorrro:)


wszystkie pozostałe babeczki---->Marzycielkę,Kate,Pierogatkę,Moniko,Aneczkę ,Beatkę ,Dido,Patrysie*,Andziak,Patrysiak,Misie,Kingę,Darię i reszte Gangu Olsena pozdrawiam i ściskam i wogóle:-D
 
Mama witaj, dziekuje ci bardzo, pomysl dla mnie rewelka i bedzie on jutro u mnie, a z tym piatkiem to nie moge go zrobic, dziewczynka jest angielka i boje sie ze tego nawet nie bedzia miala ochoty sprobowac. brak pomyslow, co zje moje dziecko tego nie zje kolezanka. I chyba zrobie... cheese & tomato pizza plus jakas wiosenna salatka. Na deser lody i wsio....
 
reklama
..... wiecie ja nie mam zadnego uprzedzenia do innych narodowosci, bo ja sama tutaj nie jestem u siebie, ale co do obiadkow to uwielbiam goscic dzieci polskie. One jedza wszystko i prosza o dokladke a to jest takie mile :-), a jak przychodza inne dzieci to mam masakre w glowie. Jak moje dziecko wraca z goscinnosci to na obiad frytki z kurczaczkami lub z paluszkami rybnymi, tost i pizza. A ja cholera jasna zawsze sie troje co tutaj zrobic.

Ja to chyba jestem taka typowa matka polka :-):-D
 
Do góry